Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
KOFA
Vlaardingen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
RASA
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Jacobikerk
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
Extase
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Cul de Sac
Tilburg
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
21:00
V11
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
Veluvine
Nunspeet
Theater Zinin
Nijverdal
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Le Forum
Liège
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Vorstin
Hilversum
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Wilminktheater
Enschede
20:00
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Popcentrale
Dordrecht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Diligentia
Den Haag
21:00
STECK
Delft
20:30
Spant!
Bussum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Mezz
Breda
19:30
Mezz
Breda
C.C. Ter Dilft
Bornem
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Musis
Arnhem
23:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
OT301
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Volta
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Griffioen
Amstelveen
21:00
't Nonnetje
Amersfoort
20:30
Corrosia Theater, Expo & Film
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Brogum
Zierikzee
20:15
Zaantheater
Zaandam
woensdag 11 mei 2016
21:00
Imam Baildi
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Tolbar Jamsession
Cinetol, Amsterdam
20:00
Seth Bogart
Melkweg, Amsterdam
Jack Garratt
Paradiso, Amsterdam
Luka Bloom
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
19:30
Aidan Knight
Paradiso, Amsterdam
19:30
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Melkweg, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Flint, Amersfoort
donderdag 12 mei 2016
Uriah Heep
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Vonder & Bloom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jacques Mees
KOFA, Vlaardingen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Anton Goudsmit / Bart Maris / Steven Kamperman
RASA, Utrecht
20:30
Mandolin Orange
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Max Meser
EKKO, Utrecht
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
Jacobikerk, Utrecht
20:00
Here Be Dragons
dB's, Utrecht
20:00
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
HEAVN
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
Bells of Youth in Extase
Extase, Tilburg
20:30
philharmonie zuidnederland - Een overdonderende Midzomernachtsdroom
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Jeroen Kant & De Sheriffs
Cul de Sac, Tilburg
Guus Meeuwis - Morgen
013, Tilburg
19:30
The Elvis Concert 2016
013, Tilburg
21:00
Homeshake
V11, Rotterdam
20:30
New Cool Collective Big Band & Thierno Koite
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Matthew and the Atlas
Rotown, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Angela Groothuizen - IKIGAI
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Roza Enflorese & Quatuor Alfama
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
Roué Verveer - Op het laatste moment
Veluvine, Nunspeet
Daniel Lohues
Theater Zinin, Nijverdal
Anna Von Hausswolff
Doornroosje, Nijmegen
Jack Garratt
Doornroosje, Nijmegen
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Emmanuel Moire
Le Forum, Liège
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Me & Mr. Jansen
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Louter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Smib / Veldentaal
Patronaat, Haarlem
20:00
The Skints
Patronaat, Haarlem
22:00
Monomyth
Vera, Groningen
20:00
Anastacia
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Naked Song presents.. Aidan Knight + support
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
20:00
Aidan Knight
Effenaar, Eindhoven
21:00
Dave Vermeulen & Voltage
Bibelot, Dordrecht
20:00
The Uprisers
Popcentrale, Dordrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amphion, Doetinchem
21:00
Luke Winslow King
Burgerweeshuis, Deventer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Jahmean
Paard, Den Haag
20:30
Miles Celebration Tour
Paard, Den Haag
20:00
Rootsriders / Tribute2BobMarley
Paard, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Diligentia, Den Haag
21:00
Plunck
STECK, Delft
20:30
3J'S
Spant!, Bussum
20:00
Luka Bloom
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
lost/ctrl - I Love New Wave
Mezz, Breda
19:30
I Love New Wave: Joy Division Undercover - 'Closer to Curtis'
Mezz, Breda
Stef Bos
C.C. Ter Dilft, Bornem
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Her Majesty
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Eriksson Delcroix
Luxor Live, Arnhem
Marduk + Immolation + Origin + Bio-Cancer
Luxor Live, Arnhem
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Musis, Arnhem
23:00
Late Night Live: Bartelmans Trio - Rollende Keukens Afterparty
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
Archie and the Bunkers
Paradiso, Amsterdam
21:00
Caterina Palazzi Sudoku Killer / Torres Electroacoustic Sounds
OT301, Amsterdam
Naomi Shelton and the Gospel Queens
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
FlauweCult
Cinetol, Amsterdam
20:00
Markus Mann
Q-Factory, Amsterdam
20:00
A$ap Nast
Melkweg, Amsterdam
20:00
Fearless Vampire Killers
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Nexo Shape
Volta, Amsterdam
Fischer-Z
Melkweg, Amsterdam
19:30
Meschiya Lake & The Little Big Horns
Paradiso, Amsterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Meervaart, Amsterdam
20:00
Boudewijn de Groot - Achter Glas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Boudewijn de Groot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Griffioen, Amstelveen
21:00
Alcuna Wilds / Tosk
't Nonnetje, Amersfoort
20:30
YOUNGVIPS 2016
Corrosia Theater, Expo & Film, Almere
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
vrijdag 13 mei 2016
21:00
Fischer-Z
Hedon, Zwolle
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Spiegel, Zwolle
Ultimate Eagles - Tribute To The Eagles
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Bert Gabriels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Housekult: am Stadt edition
Brogum, Zierikzee
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Zaantheater, Zaandam