Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Winston
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Fluor
Amersfoort
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
08:00
World Skate Center
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Hedon
Zwolle
14:30
Boerderij
Zoetermeer
13:30
Figi Theater
Zeist
16:00
De Bosuil
Weert
14:00
De Speeldoos
Vught
19:00
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt
Vieux-Genappe
20:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Molen De Ster
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
16:00
A9 studios
Uitgeest
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
20:00
Bar3
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:30
Café Trianon
Nijmegen
15:30
De Kloveniersdoelen
Middelburg
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Le Forum
Liège
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:00
Metropool
Hengelo
Metropool
Hengelo
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
15:30
NiXenMeer
Enschede
20:00
Drommedaris
Enkhuizen
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Concertgebouw
Brugge
16:30
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
16:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
De Roma
Antwerpen
Lotto Arena
Antwerpen
14:00
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
15:30
P60
Amstelveen
20:00
De Amer
Amen
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Spirit of 66
Verviers
013
Tilburg
19:00
Sojo
Leuven
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Vk*
Brussel
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
The Waterhole
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Extase
Tilburg
21:30
V11
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Corneel
Lelystad
20:00
Q-bus
Leiden
zaterdag 07 mei 2016
20:30
My Bubba
Vondelkerk, Amsterdam
Tinashe
Paradiso, Amsterdam
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Molotov Jukebox
Melkweg, Amsterdam
Great Lake Swimmers
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
APRIL / Lakshmi
Paradiso, Amsterdam
Armin Only
Ziggo Dome, Amsterdam
UB40
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
William Singe
Melkweg, Amsterdam
19:00
Slabdragger / Soden/ Sativa / Chubby Thunderous Bad Kush Masters
Winston, Amsterdam
16:00
Alice Phoebe Lou
Concerto, Amsterdam
Daniel Lohues
Meervaart, Amsterdam
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Gare Du Nord
P60, Amstelveen
20:30
Circle II Circle
Fluor, Amersfoort
17:00
HI-5 Rhythm & Blues Live
Café de Pilaren, Alkmaar
Jasper van Kuijk - Onder de streep
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Frank Boeijen
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
08:00
Angstgegner / Fist / Nun And The Gangbangers / The Farts
World Skate Center, 's-Hertogenbosch
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 08 mei 2016
Will And The People
Hedon, Zwolle
14:30
Blowbeat
Boerderij, Zoetermeer
13:30
Claudine Carmen Roma
Figi Theater, Zeist
16:00
Evergrey
De Bosuil, Weert
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Speeldoos, Vught
19:00
ConSentido
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt, Vieux-Genappe
20:00
Tribute2BobMarley By Rootsriders
Grenswerk, Venlo
21:00
My Bubba
Molen De Ster, Utrecht
20:15
The Aggrolites
De Helling, Utrecht
20:00
Holly Golightly
dB's, Utrecht
16:00
Abba Gold
A9 studios, Uitgeest
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
20:00
Birdbones / Life`s Electric / The Pendulum's Motion
Bar3, Rotterdam
15:00
Circle II Circle
Baroeg, Rotterdam
16:00
Jenn.B Blues Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:30
Birds of Chicago
Café Trianon, Nijmegen
15:30
Black Oak
De Kloveniersdoelen, Middelburg
20:00
Boudewijn de Groot
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Frank Michaël
Le Forum, Liège
16:00
Brahms 2
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:00
Dan Sartain
Metropool, Hengelo
Gov't Mule
Metropool, Hengelo
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Tory Lanez
Patronaat, Haarlem
20:00
Scarecrow
Patronaat, Haarlem
15:00
Intouchables
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
15:30
Travellin Brothers
NiXenMeer, Enschede
20:00
Daan van der Hoeven / Onno Lolkema / Patrick Meijer / Thjum Arts
Drommedaris, Enkhuizen
15:00
FemME metal metal battle - halve finale 2
PopEi, Eindhoven
20:00
Venice
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
The Howlin'
Paard, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Veste, Delft
20:00
Clouseau
Concertgebouw, Brugge
16:30
Sunday Kids
Mezz, Breda
17:00
Friction & The Roots Drivers
Taverne, Bergen
16:00
Crying Boys Cafe
Gigant, Apeldoorn
20:30
Frank Boeijen
De Roma, Antwerpen
K3
Lotto Arena, Antwerpen
14:00
K3
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Danielle Nicole (Trampled Under Foot)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
New Cool Collective Big Band / Thierno Koite
Paradiso, Amsterdam
20:30
Leyla McCalla
Tolhuistuin, Amsterdam
Kevin Morby
Tolhuistuin, Amsterdam
Shreya Ghoshal
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Basia Bulat
Paradiso, Amsterdam
Buzzcocks
Melkweg, Amsterdam
19:00
Vanessa Carlton
Melkweg, Amsterdam
15:30
Mostly Autumn
P60, Amstelveen
20:00
Dave McGraw & Mandy Fer
De Amer, Amen
Monomyth + Mulch
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
maandag 09 mei 2016
20:00
Pendragon
Spirit of 66, Verviers
Long Distance Calling
013, Tilburg
19:00
Farflung
Sojo, Leuven
Simple Plan
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Birds of Chicago
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
Chipmunk
Vk*, Brussel
21:00
Walking On Cars
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Tory Lanez
Paradiso, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
The Boxer Rebellion
Tolhuistuin, Amsterdam
UB40
Heineken Music Hall, Amsterdam
David Duchovny
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Uprisers
The Waterhole, Amsterdam
Angela Groothuizen - IKIGAI
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 10 mei 2016
20:00
The Common Linnets
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Magnum
Boerderij, Zoetermeer
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Archie and the Bunkers
dB's, Utrecht
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Fumaça Preta
Extase, Tilburg
21:30
Aidan Knight
V11, Rotterdam
Naomi Shelton & The Gospel Queens
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Dan Sartain
Merleyn, Nijmegen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:30
De Nederlandse Bachvereniging
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
The Elvis Concert 2016
Corneel, Lelystad
20:00
David Ramirez
Q-bus, Leiden