Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Theater Sneek
Sneek
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Simplon
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
The Jack
Eindhoven
22:00
Gouda Studio's
Gouda
23:00
013
Tilburg
20:30
EKKO
Utrecht
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
Mezz
Breda
16:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:15
De Helling
Utrecht
Flint
Amersfoort
20:00
Iduna
Drachten
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Figi Theater
Zeist
22:30
Vera
Groningen
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
dB's
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
P60
Amstelveen
CulturA & Zo
Nootdorp
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
De Graauwe Hengst
Schiedam
21:00
Altstadt
Eindhoven
23:45
Fluor
Amersfoort
Zaantheater
Zaandam
Deventer Schouwburg
Deventer
21:00
Effenaar
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Hof 88
Almelo
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
CulturA & Zo
Nootdorp
Area 51 Skatepark
Eindhoven
Area 51 Skatepark
Eindhoven
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
De Kubus
Lelystad
20:00
De Meester
Almere
21:00
Dukdalf
Wieringerwerf
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Markant Uden
Uden
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
WEX
Marche-en-Famenne
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
19:00
Luxor Live
Arnhem
Theater Zinin
Nijverdal
23:45
Melkweg
Amsterdam
23:00
Panama
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Amsterdam ArenA
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Grote Kerk Naarden
Naarden
19:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
17:00
Park Brakkenstein
Nijmegen
Agnietenhof
Tiel
20:00
Winston
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
18:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Capitole
Gent
20:00
De Peppel
Zeist
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Vondelbunker
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Gebr. De Nobel
Leiden
15:30
Vorstin
Hilversum
Theater De Veste
Delft
vrijdag 13 mei 2016
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Arin Manuelyan / Eric van der Woude / John Kleppe / Oscar Arnold / Pau
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:30
André Manuel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Alex Roeka
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Abba Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:15
3J'S
Theater Sneek, Sneek
zaterdag 14 mei 2016
23:00
Vunzige Deuntjes
Neushoorn, Leeuwarden
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Van Huys Uit + Support act
Manifesto, Hoorn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Ultimate Eagles
De Bosuil, Weert
20:30
Tord Gustavsen
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
The Wood Brothers
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Skints
Simplon, Groningen
19:30
The Elvis Concert 2016
Melkweg, Amsterdam
The Covernant
The Jack, Eindhoven
22:00
Sweet Bourbon
Gouda Studio's, Gouda
23:00
Suburban Disco - Lost Hours
013, Tilburg
20:30
Stillwave
EKKO, Utrecht
Stef Bos
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Smib / Veldentaal
Hedon, Zwolle
20:00
Sehnsucht: Oraclez / RIIOT
Cinetol, Amsterdam
20:30
Sass Jordan
Victorie, Alkmaar
20:00
Salvatore Adamo
Kursaal Oostende, Oostende
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Rod Stewart
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
Retro House Classics: Darkraver + DJ Stanton + Francois + C-Mon
Mezz, Breda
16:00
Reggae Heartbeat Festival
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Red Bull Sound Select w/ Hef & Sevn Alias
Paradiso, Amsterdam
22:00
Purple Strangers (Deep Purple)
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:15
Pro-Pain
De Helling, Utrecht
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Flint, Amersfoort
20:00
Peter Pan Speedrock
Iduna, Drachten
Pendragon
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Opera di Arena di Verona
Figi Theater, Zeist
22:30
NNO in the Club: Are we all in C? Feat. Kypski
Vera, Groningen
20:30
Nieuwe Vangst: Bells of Youth + IX
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Mixtream Band & DJ Contest Finale
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Miss Ruby Ann
dB's, Utrecht
20:00
Me & Mr. Jansen
Melkweg, Amsterdam
Marduk + Immolation + Origin
P60, Amstelveen
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
CulturA & Zo, Nootdorp
Ludovico Einaudi
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Los Pendajos
De Graauwe Hengst, Schiedam
21:00
Los Cojones Del Toro + Mother Bass
Altstadt, Eindhoven
23:45
Lepeltje Lepeltje Amersfoort
Fluor, Amersfoort
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Deventer Schouwburg, Deventer
21:00
Lee Fields & The Expressions
Effenaar, Eindhoven
Lebbis - De Paardenpoetser
Goudse Schouwburg, Gouda
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Hof 88, Almelo
17:00
La Blusa
Café de Pilaren, Alkmaar
20:00
Kris Davis
TivoliVredenburg, Utrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
John Coffey Plays Tony Hawk's Pro Skater 2: The Soundtrack
Area 51 Skatepark, Eindhoven
John Coffey Plays Tony Hawk's Pro Skater 2: The Soundtrack
Area 51 Skatepark, Eindhoven
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Inge van Calkar
Taverne, Bergen
21:00
Imam Baildi
Grounds, Rotterdam
20:00
Icky Pack
SplotsZ, Roelofarendsveen
20:00
Ian Siegal / Jimbo Mathus
Duycker, Hoofddorp
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Headbangers Reunion Ball II
Groene Engel, Oss
20:00
Harry Sacksioni
De Kubus, Lelystad
20:00
Greyhound Bastards / Lilith / The Beholders
De Meester, Almere
21:00
Godj / Greg D / StriCt
Dukdalf, Wieringerwerf
20:00
Gegenschein / Hard2get / Oliver / Ruby Explosion
Pitboel Theater, Sittard
20:30
Gareth Davis / Jasper Stadhouders / Kris Davis / Machinefabriek/Karl D
RASA, Utrecht
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Frank Boeijen
Markant Uden, Uden
20:00
Focus
Het Bolwerk, Sneek
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Emmanuel Moire
WEX, Marche-en-Famenne
20:00
Douglas Firs
C.C De Muze, Heusden-Zolder
19:00
Donnerwetter Day - Releaseparty XL
Luxor Live, Arnhem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Zinin, Nijverdal
23:45
DJ Mustard @ Encore
Melkweg, Amsterdam
23:00
dj Johan / DJ Sven
Panama, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Def P (30xPi Tour)
Vorstin, Hilversum
20:30
De Toppers In Concert 2016
Amsterdam ArenA, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
De Nederlandse Bachvereniging
Grote Kerk Naarden, Naarden
19:30
De Dijk
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
17:00
Dawn Of Midi / Konono No.1 meets Batida / St Germain
Park Brakkenstein, Nijmegen
Daniel Lohues
Agnietenhof, Tiel
20:00
Cuban Cigar Club / Oxheart
Winston, Amsterdam
23:00
Congo Natty ft. Iron Dread & Congo Dubz
Doornroosje, Nijmegen
18:00
Conan (UK) + Hang The Bastard (UK) + Ggu:ll + The Drowning (UK) + Samo
Little Devil, Tilburg
20:00
Clouseau
Capitole, Gent
20:00
Clash of the Coverbands Finale
De Peppel, Zeist
19:45
Bløf
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Black Water / Take No Prisoners / Total Seclusion
Vondelbunker, Amsterdam
20:00
Black Milk (us)
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Batushka / Satan
Gebr. De Nobel, Leiden
15:30
AVROTOS Muziekcafé met O.a. Sven Hammond
Vorstin, Hilversum
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft