Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Scala Theater
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
10:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
15:00
Markant Uden
Uden
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
De Buze
Steenwijk
21:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Lewinski
Sneek
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Arto Theater
Schoonhoven
21:30
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
16:00
LantarenVenster
Rotterdam
Maaspodium
Rotterdam
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Groene Engel
Oss
Theater de Bussel
Oosterhout
19:00
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Veluvine
Nunspeet
19:00
Veluvine
Nunspeet
21:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:30
AINSI
Maastricht
MECC
Maastricht
Muziekgieterij
Maastricht
Muziekgieterij
Maastricht
19:00
AINSI
Maastricht
21:00
Koningshof
Maassluis
19:00
Koningshof
Maassluis
C.C. Achterolmen
Maaseik
Leidse Schouwburg
Leiden
21:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:30
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Zik Zak
Ittre
20:00
Het Podium
Hoogeveen
Studio 21
Hilversum
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
19:30
Café de Cactus
Hengelo
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
Anna theater
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Podium heino
Heino
21:30
C.C. De Pas
Heesch
19:30
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
22:00
Estrado
Harderwijk
19:30
Estrado
Harderwijk
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
19:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Vera
Groningen
Nieuwe Kerk Groningen
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
Vera
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
StudioGonz
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Ghelamco Arena
Gent
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
21:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
19:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
21:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
Klokgebouw
Eindhoven
't Rozenknopje
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
zaterdag 21 november 2020
21:15
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Pieter de Graaf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Scala Theater, Utrecht
Lena Chamamyan
TivoliVredenburg, Utrecht
Kim Wilde
TivoliVredenburg, Utrecht
Faun
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
10:00
Pieter de Graaf
TivoliVredenburg, Utrecht
Etmaal
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lebbis - De Ervaring
Markant Uden, Uden
15:00
Fatfest
Markant Uden, Uden
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Guus Meeuwis - Club Zoveel
013, Tilburg
Danny Vera
013, Tilburg
20:00
Qlas & Blacka
Hall Of Fame, Tilburg
19:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
De Buze, Steenwijk
21:15
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Esther de Jong / YVI
Lewinski, Sneek
20:00
Linda Zijlmans / Skinnie
Poppodium Volt, Sittard
Vlamousse - Saampies
Arto Theater, Schoonhoven
21:30
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Suzan & Freek
Ahoy, Rotterdam
20:00
Typhoon - Lichthuis Op Reis
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Baroeg Gaat Live: Popronde Rotterdam pre-party (Twitch)
Baroeg, Rotterdam
19:00
Ellen ten Damme - Allez-Hop!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Suzan & Freek
Ahoy, Rotterdam
16:00
Typhoon - Lichthuis Op Reis
LantarenVenster, Rotterdam
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Maaspodium, Rotterdam
21:30
The Best of Simon & Garfunkel
Theater De Willem, Papendrecht
19:30
The Best of Simon & Garfunkel
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Groene Engel, Oss
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Theater de Bussel, Oosterhout
19:00
Dominic Seldis - Simply, Dominic
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
3J'S - Het Beest Uitgekleed
Veluvine, Nunspeet
19:00
3J'S - Het Beest Uitgekleed
Veluvine, Nunspeet
21:00
The Kik
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Machine Head
Doornroosje, Nijmegen
Niels Geusebroek - Young at heart
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:30
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
AINSI, Maastricht
Tineke Schouten
MECC, Maastricht
La Pegatina
Muziekgieterij, Maastricht
Het Zesde Metaal
Muziekgieterij, Maastricht
19:00
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
AINSI, Maastricht
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Basily Gipsy Band - Het verborgen land van de zigeuners
C.C. Achterolmen, Maaseik
Freek de Jonge - Asociale afstand
Leidse Schouwburg, Leiden
21:30
Noord Nederlands Orkest
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Noord Nederlands Orkest
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Stef Bos - Bloemlezing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:30
Stef Bos - Bloemlezing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jane Døe / Lemon Straw
Zik Zak, Ittre
20:00
Infloyd
Het Podium, Hoogeveen
Snelle
Studio 21, Hilversum
20:00
Live in het theater - RUMAG
Schouwburg Hengelo, Hengelo
19:30
Philip Kroonenberg
Café de Cactus, Hengelo
21:30
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:00
LIVE: Komodo
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:30
Sven Ratzke - Where Are We Now
Theater 't Speelhuis, Helmond
Riza Tisserand
Anna theater, Helmond
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Chris Verlaan - Man in de Maak
Podium heino, Heino
21:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Massada
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
22:00
Mick, Henk, Ymte en Sheldon
Estrado, Harderwijk
19:30
Mick, Henk, Ymte en Sheldon
Estrado, Harderwijk
21:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
19:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Lars and the Magic Mountain
Patronaat, Haarlem
Stage 1,5: Hibakusha / Inferum
Patronaat, Haarlem
Traumahelikopter
Vera, Groningen
Luka Bloom
Nieuwe Kerk Groningen, Groningen
Therapy?
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Weer Bie Mekoar
De Oosterpoort, Groningen
20:00
De Kraaien
Simplon, Groningen
Angelic Forces / Insurrection
Simplon, Groningen
Traumahelikopter
Vera, Groningen
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Noblesse
StudioGonz, Gouda
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Goudse Schouwburg, Gouda
Sanne Wallis de Vries
Goudse Schouwburg, Gouda
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
20:15
Arie Koomen - BOE!
De Schattelijn, Geertruidenberg
21:00
Dennis van Aarssen - That's life
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
19:00
Dennis van Aarssen - That's life
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
21:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven
20:30
The Sessions: Waltzburg
Effenaar, Eindhoven
20:15
Laura Jansen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Fresku
Effenaar, Eindhoven
Tino Martin
Klokgebouw, Eindhoven
Hannah Mae
't Rozenknopje, Eindhoven
19:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parktheater, Eindhoven