Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Vorstin
Hilversum
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
JVC De Schuit
Katwijk
Gebäude 9
Keulen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
C.C. De Adelberg
Lommel
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:00
De Spot
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater De Verwachting
Ritthem
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
17:30
Grounds
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Agnietenhof
Tiel
14:30
013
Tilburg
De Velinx
Tongeren
20:00
Kruisherenkapel
Uden
Markant Uden
Uden
21:00
Skatepark Utrecht
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Het Trefpunt
Warmond
20:30
De Bosuil
Weert
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:00
De Peppel
Zeist
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
Schouwburg Odeon
Zwolle
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. De Werf
Aalst
19:30
J.C. De Klinker
Aarschot
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
De Meester
Almere
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
18:00
De Bonte Wever
Assen
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Café zuiderpoort
Budel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Veste
Delft
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
vrijdag 21 april 2017
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
STAVAST
Metropool, Hengelo
20:00
Mother's Finest
Metropool, Hengelo
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Tim Akkerman
Vorstin, Hilversum
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
De Dijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Het Park, Hoorn
Kommil Foo - Schoft
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henk & Melle
JVC De Schuit, Katwijk
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
20:00
Mundo Park
Neushoorn, Leeuwarden
Crying Boys Cafe
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Textures
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Hausmagger
Gebr. De Nobel, Leiden
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Adelberg, Lommel
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:00
Folk Road Show
De Spot, Middelburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Fratsen
Doornroosje, Nijmegen
The Veils
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:15
Her Majesty
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
The Paladins + Dry Riverbed Trio
Groene Engel, Oss
21:00
Diana Ross & The Supremes
Roepaen, Ottersum
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Flip Noorman - Make-up
Theater De Verwachting, Ritthem
Karin Bloemen - Volle Bloei
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Mykki Blanco
Rotown, Rotterdam
20:30
Avery Sunshine
LantarenVenster, Rotterdam
17:30
Openingsceremonie The Syrian Cultural and Community Center
Grounds, Rotterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Tributeland on tour met AC/DC UK / Callahan Clearwater revival / LikeU
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Ntjam Rosie
Agnietenhof, Tiel
14:30
Roadburn Festival
013, Tilburg
William Boeva - Reset
De Velinx, Tongeren
20:00
Marcela Bovio
Kruisherenkapel, Uden
Pater Moeskroen - Fiesta!
Markant Uden, Uden
21:00
Lost Bear
Skatepark Utrecht, Utrecht
20:15
Noah Guthrie
De Helling, Utrecht
20:00
Jacques Mees
De Kargadoor, Utrecht
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Alex Roeka
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Pieter Derks - Spot
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
De Kraaien + Support
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Tigre Blanco
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Mostly Autumn
De Bosuil, Weert
20:30
Rogier Kahlmann - Pose
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Mirusia Louwerse
Zaantheater, Zaandam
20:00
Antwerp Gipsy Ska Orkestra
De Peppel, Zeist
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Undeclinable Ambuscade
Hedon, Zwolle
20:00
Elvis The Concert
Hedon, Zwolle
Spinvis
Schouwburg Odeon, Zwolle
zaterdag 22 april 2017
De Dijk
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werf, Aalst
19:30
Delv!s
J.C. De Klinker, Aarschot
Daniel Lohues - Moi
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Sons Of Morpheus
De Meester, Almere
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Flint, Amersfoort
20:00
The Paladins
Fluor, Amersfoort
Mostly Autumn
P60, Amstelveen
20:00
Abafazi - African Sunset
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:45
Kuma / Nachtbraker / session victim
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Avery Sunshine
Paradiso, Amsterdam
Julian Sas
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Frank Blueka
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Desert Mountain Tribe
Q-Factory, Amsterdam
Bettie Serveert
Paradiso, Amsterdam
20:15
Van Dik Hout - Het Best Van
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Swingin' Utters (USA) / ToyGuitar (USA) / Video Store
Winston, Amsterdam
20:00
Sef
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Nordic Delight Festival
Melkweg, Amsterdam
20:00
STAVAST
Paradiso, Amsterdam
20:00
Racoon
AFAS Live, Amsterdam
Record Store Day Afterparty
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Alex Aiono
Melkweg, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Iron Maiden
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
The Lucifer Principle
Gigant, Apeldoorn
20:30
Enge Buren - Ruk!
Posttheater, Arnhem
20:00
Wende Snijders
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
Miss Montreal
De Nieuwe Kolk, Assen
18:00
Crystal Dream / Dany Lademacher's Wild Romance / DeWolff / Dilana / Di
De Bonte Wever, Assen
20:00
Mister and Mississippi
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
The Cosmic Carnival
Mezz, Breda
20:00
Noah Guthrie
Mezz, Breda
20:00
Brainstorm / Miscellaneous
Café zuiderpoort, Budel
20:15
Mathilde Santing
Theater Hofpoort, Coevorden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Cuijk, Cuijk
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Kees Gelderblom / Lilian Vieira / Marco Santos
Paard, Den Haag
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Marutyri
Muziekpodium DJS, Dordrecht