Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Hedon
Zwolle
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
V11
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadstheater Arnhem
Arnhem
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
DNK
Assen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Sneek
Sneek
Markant Uden
Uden
Orpheus
Apeldoorn
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
18:30
Metropool Enschede
Enschede
19:00
Baroeg
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Cinetol
Amsterdam
Stevenskerk
Nijmegen
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:30
De Observant
Amersfoort
21:30
Vera
Groningen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Wickenburgh
't Goy
00:00
Diligentia
Den Haag
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Nieuwe Kolk
Assen
De Kleine Komedie
Amsterdam
HAN Campustheater
Nijmegen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Zaantheater
Zaandam
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
00:00
De Muze
Noordwijk
00:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Agnietenhof
Tiel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
00:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
Melkweg
Amsterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
19:30
Dominicanenklooster
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
dinsdag 18 februari 2020
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
The Game
Hedon, Zwolle
20:30
David Luning
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Hexvessel
V11, Rotterdam
woensdag 19 februari 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Bløf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
00:00
Jan Beuving - Rotatie
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - De Ervaring
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadstheater Arnhem, Arnhem
00:00
Tim Knol - Lost & Found II
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
DNK, Assen
Ruth Jacott
Cpunt Theater, Hoofddorp
Daan Boom - De Eerste
Theater Sneek, Sneek
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Markant Uden, Uden
Ellen ten Damme - Casablanca
Orpheus, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Marcel Hensema - Alles in de hens
Junushoff Theater, Wageningen
18:30
Destruction / Legion of the Damned / Suicidal Angels
Metropool Enschede, Enschede
19:00
Rhapsody of Fire + The Unity + Skeletoon
Baroeg, Rotterdam
Saint Jhn
Melkweg, Amsterdam
Sleater-Kinney
Paradiso, Amsterdam
19:30
Alice Boman
Paradiso, Amsterdam
19:30
Saint Phnx
Cinetol, Amsterdam
Damien Jurado / Dana Gavanski
Stevenskerk, Nijmegen
20:00
O'G3NE
Musis, Arnhem
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Parktheater, Eindhoven
20:00
Urbanus - LIJ KNER GE SOP
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
philharmonie zuidnederland
De Maaspoort, Venlo
20:00
Balthazar (Be)
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Sven Ratzke - Where are we now
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
TAGO - Korean Drum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Eliades Ochoa
De Roma, Antwerpen
20:00
Ali B - Koorts
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Stef Bos - Tijd
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
The Book of Genesis
Spirit of 66, Verviers
Ásgeir
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Hania Rani
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
The Bootleg Beach Boys
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Fenix
BIRD, Rotterdam
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater Sneek, Sneek
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Figi Theater, Zeist
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater De Veste, Delft
20:15
Harry Sacksioni
Spant!, Bussum
20:15
De Vreemde Kostgangers doen het weer
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Opera Melancholica
Flint, Amersfoort
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Strijkorkest Conservatorium Maastricht - Sjostakovitsj, Nielsen & Skal
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners
Markant Uden, Uden
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Fulcotheater, IJsselstein
Wrabel
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Eric Vaarzon Morel - Ode aan maestro Paco de Lucía
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
David Luning
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:30
Saskia Laroo Band
De Observant, Amersfoort
21:30
GOLD MASS
Vera, Groningen
22:00
Ciao Lucifer
Merleyn, Nijmegen
Aeris Roves
Paradiso, Amsterdam
donderdag 20 februari 2020
Henry van Loon - Onze Henry
Leidse Schouwburg, Leiden
Celine Cairo - Birds of Paradise
Wickenburgh, 't Goy
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
Danny Vera - The Lone Stranger
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
André Manuel - DREEJKLEZOEW
De Nieuwe Kolk, Assen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
Piepschuim - Grote Woorden
HAN Campustheater, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Lebbis - De Ervaring
Zaantheater, Zaandam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Schaffelaartheater, Barneveld
Tim Knol - Lost & Found II
Schouwburg Amphion, Doetinchem
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
De Muze, Noordwijk
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Schouwburg Het Park, Hoorn
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
Ellen ten Damme - Casablanca
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Rot - O Ja!
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
De Nieuwe Kolk, Assen
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hot 8 Brass Band
Melkweg, Amsterdam
19:00
Rhapsody of Fire
Willemeen, Arnhem
19:30
The Calling
Effenaar, Eindhoven
19:30
Dotan
Effenaar, Eindhoven
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Dominicanenklooster, Zwolle
Ásgeir
Paradiso, Amsterdam
DJ Shadow
Melkweg, Amsterdam
19:30
Golden Boy / Liza Lo / New Bliss
Paradiso, Amsterdam
19:30
Ten Times A Million
Melkweg, Amsterdam