Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
21:00
RASA
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stairway To Heaven
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Pitboel Theater
Sittard
23:45
Annabel
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
De verlichte geest
Roeselare
21:00
Roepaen
Ottersum
21:30
De Zwerver
Oostende
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Feesttent Lekkerkerk
Lekkerkerk
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Het Podium
Hoogeveen
19:30
Vorstin
Hilversum
21:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Willemeen
Arnhem
23:45
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Alto
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Victorie
Alkmaar
23:00
Hedon
Zwolle
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
De Peppel
Zeist
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:00
Grenswerk
Venlo
23:00
EKKO
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
A9 studios
Uitgeest
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Cretopia
Rotterdam
BIRD
Rotterdam
Lucky
Rijssen
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Cultuurcentrum Mechelen
Mechelen
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Dorpshuis de Furs
Lage Vuursche
20:00
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
19:00
Metropool
Hengelo
20:00
Ethias Arena
Hasselt
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
23:00
Atak
Enschede
donderdag 02 juni 2016
Issues
Melkweg, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Joggo / Lutan Fyah
P60, Amstelveen
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
vrijdag 03 juni 2016
20:30
Alarion
Boerderij, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
21:00
The Doors in Concert
De Bosuil, Weert
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
21:00
Analog Africa presents: Bitori
RASA, Utrecht
20:15
Marc Cohn
TivoliVredenburg, Utrecht
SBMG
Stairway To Heaven, Utrecht
19:45
Jonathan Wilson (solo acoustic)
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Nervosa
Little Devil, Tilburg
St. Tropez + Hockey Dad
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Gingerpig
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Crazy Cult Roadshow / Seymour Sachs
Pitboel Theater, Sittard
23:45
Groove Armada
Annabel, Rotterdam
21:00
Apneu
V11, Rotterdam
Pierce Brothers
Rotown, Rotterdam
20:30
Lula Pena
LantarenVenster, Rotterdam
19:00
Monkey Wrench (Foo Fighters Tribute) + Counterfeit (Limp Bizkit Tribu
Baroeg, Rotterdam
19:00
Amken
De verlichte geest, Roeselare
21:00
Lionel Richie Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:30
Nicholas Allbrook (Pond, Tame Impala)
De Zwerver, Oostende
22:00
Carl Craig
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Concours Reine Elisabeth 2016 (Piano)
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Nick & Simon
Feesttent Lekkerkerk, Lekkerkerk
20:00
O'nine
Gebr. De Nobel, Leiden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
22:00
Roy Davis Jr.
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Lauriefish / Novatia / Phoenix Lights
Music Centre The Box, Katwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
Dead Man's Silhouette / Out of my Eyes / Shoot the Girl First
Het Podium, Hoogeveen
19:30
Countdown café met o.a. Barry Hay Flying V Formation
Vorstin, Hilversum
21:00
Ben Prestage
Metropool, Hengelo
Daniel Lohues
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Flip en de Noormannen
Patronaat, Haarlem
20:00
Bongripper
Patronaat, Haarlem
22:00
Ni
Vera, Groningen
20:00
Daniel Romano
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Polynation / Weval
Effenaar, Eindhoven
21:00
Revere + Postcards From Mars
Altstadt, Eindhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Parktheater, Eindhoven
20:00
The Analogues
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jungle By Night
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
La Waay
Paard, Den Haag
20:00
Milow
Ancienne Belgique (AB), Brussel
The Dutch Eagles
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
20:00
De Dijk
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Yung Internet
Willemeen, Arnhem
23:45
Dam-Funk
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Tombaz / Vasile Nedea
Club Antre, Amsterdam
20:30
Fuad Hassen / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Birgit Schuurman, Aïrto e.a.
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
White Lung
Tolhuistuin, Amsterdam
The Jig
Alto, Amsterdam
20:00
Ocean Alley / Starfish
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Celine Cairo
Paradiso, Amsterdam
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
Luke Christopher
Melkweg, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
20:00
Dave Vermeulen
Fluor, Amersfoort
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Toy Dolls
Victorie, Alkmaar
zaterdag 04 juni 2016
23:00
SFB
Hedon, Zwolle
20:30
40UP
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
2MF
De Peppel, Zeist
Daniel Lohues
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
4Eigner / Another Journey
De Bosuil, Weert
21:00
15 Jaar Coverage
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Maaspoort, Venlo
20:00
Admiral Freebee
Grenswerk, Venlo
23:00
Weval
EKKO, Utrecht
20:15
Bewilder
De Helling, Utrecht
20:15
Daniel Romano
TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
De Dijk
A9 studios, Uitgeest
21:00
11Eleven
Little Devil, Tilburg
21:00
Pierce Brothers
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Flip en de Noormannen
V11, Rotterdam
20:00
Openingsfeest Pica Pica Parade: The Black Atlantic + TOSSO (Cretopia)
Cretopia, Rotterdam
Jungle By Night
BIRD, Rotterdam
Broederliefde
Lucky, Rijssen
20:30
Sabor a Mao
Groene Engel, Oss
20:00
Evil Superstars / Meteor Musik / Onmens
Cultuurcentrum Mechelen, Mechelen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Finale Kleine Prijs Van Fryslân 2016
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Hannah Aldridge
Dorpshuis de Furs, Lage Vuursche
20:00
Leeway
Vorstin, Hilversum
Harry Sacksioni
Vorstin, Hilversum
19:00
Clash of the Coverbands - regiofinale Oost
Metropool, Hengelo
20:00
Clouseau
Ethias Arena, Hasselt
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Pand, Gorinchem
23:00
Green Vibrations Afterparty
Atak, Enschede