Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Ziggo Dome
Amsterdam
C.C. Lokeren
Lokeren
20:30
Groene Engel
Oss
20:30
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Orpheus
Apeldoorn
18:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Concerto
Amsterdam
Vera
Groningen
Heineken Music Hall
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
NiXenMeer
Enschede
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Splendor
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Scheltema Complex
Leiden
Bitterzoet
Amsterdam
Dynamo
Eindhoven
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
De Helling
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
C.C. De Zandloper
Wemmel
EKKO
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
WOW Amsterdam
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Vestzaktheater
Enschede
21:00
Brebl
Nijmegen
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Melkweg
Amsterdam
WOW Amsterdam
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Club Sweet
Oosterhout
20:00
Reflektor
Liège
Melkweg
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
13:00
Bokaal
Rotterdam
20:00
Grand Theatre
Groningen
Grand Theatre
Groningen
20:00
Winston
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
BIRD
Rotterdam
Duycker
Hoofddorp
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:00
De verlichte geest
Roeselare
21:00
RASA
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
19:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Pitboel Theater
Sittard
dinsdag 31 mei 2016
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Wick Hayen
Patronaat, Haarlem
Yak
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 01 juni 2016
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Lokeren, Lokeren
20:30
Ana Popovic
Groene Engel, Oss
20:30
André Manuel
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
18:30
Brin de nostalgie
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Caesar / Scram C. Baby
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
20:00
Day Wave
Paradiso, Amsterdam
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Chassé Theater, Breda
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Liima
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Marsicans
Concerto, Amsterdam
Metz + Solids
Vera, Groningen
Pentatonix
Heineken Music Hall, Amsterdam
Pierce Brothers
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Remy van Kesteren: Tomorrow Eyes
Paradiso, Amsterdam
20:00
Robert Jon & The Wreck
NiXenMeer, Enschede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Ruysdael Kwartet
Splendor, Amsterdam
Simon Keizer - Ik & Simon
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Analogues
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Tim Knol
Scheltema Complex, Leiden
We Are Scientists
Bitterzoet, Amsterdam
We Came As Romans
Dynamo, Eindhoven
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Zazie
Koninklijk Circus, Brussel
donderdag 02 juni 2016
20:30
2Cellos
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Admiral Freebee
De Helling, Utrecht
20:00
Aina
Patronaat, Haarlem
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Zandloper, Wemmel
Amber Arcades (album release)
EKKO, Utrecht
20:00
Ana Popovic
Neushoorn, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:30
Bart Melief / Tom Sligting
Comedy Cafe, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Bewilder
Luxor Live, Arnhem
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
Daniel Lohues - Theaterconcert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Démira
WOW Amsterdam, Amsterdam
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Chassé Theater, Breda
21:00
Dolf Jansen
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Duncan MacDonald / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Meeuw Roovers / Na
Vestzaktheater, Enschede
21:00
Duo Herman / Goudsmit / Holzig
Brebl, Nijmegen
20:00
Eli 'Paperboy' Reed
Bitterzoet, Amsterdam
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Orpheus, Apeldoorn
22:00
Feiertag
Paradiso, Amsterdam
20:00
Flying Horseman / Black Oak / Ansatz Der Machine
De Brakke Grond, Amsterdam
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
Issues
Melkweg, Amsterdam
Jeangu Macrooy
WOW Amsterdam, Amsterdam
20:30
Joggo / Lutan Fyah
P60, Amstelveen
20:00
Julianna Barwick
Paradiso, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Martin Borggreve / Raymond Hogenelst / Chris van der Ende / Dario di M
Club Sweet, Oosterhout
20:00
Milow
Reflektor, Liège
Nelly
Melkweg, Amsterdam
22:00
Nicholas Allbrook
Paradiso, Amsterdam
20:15
Paulinho da Viola / Rotterdams Philharmonisch Orkest / Yamandú Costa
De Doelen, Rotterdam
20:00
Pentatonix
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
13:00
Pica Pica Parade: Maurice van Hoek (Bokaal)
Bokaal, Rotterdam
20:00
Pierce Brothers
Grand Theatre, Groningen
Pierce Brothers
Grand Theatre, Groningen
20:00
Power Trip (USA) + ICEPICK + DEATHTRAP
Winston, Amsterdam
Puscifer
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Revolution in B-minor iET & Pink Oculus
BIRD, Rotterdam
Sinas
Duycker, Hoofddorp
Suzanne Vega
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Howlin'
Patronaat, Haarlem
19:30
Uncle Acid & The Deadbeats
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:00
White Lung
Paard, Den Haag
20:15
Yentl & de Boer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
20:00
Zazie
Koninklijk Circus, Brussel
vrijdag 03 juni 2016
Adele
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Alarion
Boerderij, Zoetermeer
19:00
Amken
De verlichte geest, Roeselare
21:00
Analog Africa presents: Bitori
RASA, Utrecht
21:00
Apneu
V11, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Ben Prestage
Metropool, Hengelo
20:00
Bongripper
Patronaat, Haarlem
22:00
Carl Craig
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Celine Cairo
Paradiso, Amsterdam
20:00
Concours Reine Elisabeth 2016 (Piano)
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
19:30
Countdown café met o.a. Barry Hay Flying V Formation
Vorstin, Hilversum
20:00
Crazy Cult Roadshow / Seymour Sachs
Pitboel Theater, Sittard