Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Estrado
Harderwijk
22:00
Estrado
Harderwijk
19:30
Theater PePijn
Den Haag
21:30
Theater PePijn
Den Haag
Ghelamco Arena
Gent
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
21:00
StudioGonz
Gouda
Luxor Live
Arnhem
21:30
De Harmonie
Leeuwarden
19:30
De Harmonie
Leeuwarden
22:00
Paradiso
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Café de Cactus
Hengelo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
10:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Buze
Steenwijk
20:00
Groene Engel
Oss
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
21:00
CHV Noordkade
Veghel
21:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Het Klooster
Woerden
21:00
De Nieuwe Kolk
Assen
19:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Anna theater
Helmond
De Roma
Antwerpen
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Huis van Eemnes
Eemnes
19:00
Huis van Eemnes
Eemnes
19:30
Botanique
Brussel
Studio 21
Hilversum
21:00
Koningshof
Maassluis
19:00
Koningshof
Maassluis
Patronaat
Haarlem
19:30
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
21:30
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
19:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Ahoy
Rotterdam
Trix
Antwerpen
Ahoy
Rotterdam
21:30
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
21:30
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Podium Victorie
Alkmaar
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Paard
Den Haag
19:30
Theater De Willem
Papendrecht
21:30
Theater De Willem
Papendrecht
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
19:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:00
AINSI
Maastricht
21:30
AINSI
Maastricht
20:30
Effenaar
Eindhoven
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Bibelot
Dordrecht
MECC
Maastricht
Klokgebouw
Eindhoven
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
Vera
Groningen
Vera
Groningen
AFAS Live
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
21:30
Chassé Theater
Breda
Theaterhotel Almelo
Almelo
Arto Theater
Schoonhoven
Iduna
Drachten
21:15
Theater Hofpoort
Coevorden
19:30
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Diligentia
Den Haag
20:30
Effenaar
Eindhoven
Koninklijk Circus
Brussel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Paard
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
15:45
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
Paard
Den Haag
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
zaterdag 21 november 2020
19:30
Mick, Henk, Ymte en Sheldon
Estrado, Harderwijk
22:00
Mick, Henk, Ymte en Sheldon
Estrado, Harderwijk
19:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
21:30
Nesim - TaBoe!
Theater PePijn, Den Haag
Niels Destadsbader
Ghelamco Arena, Gent
Niels Geusebroek - Young at heart
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Ludens, Voorburg
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Night of the Proms
Sportpaleis, Antwerpen
21:00
Noblesse
StudioGonz, Gouda
Nona
Luxor Live, Arnhem
21:30
Noord Nederlands Orkest
De Harmonie, Leeuwarden
19:30
Noord Nederlands Orkest
De Harmonie, Leeuwarden
22:00
Opera Alaska
Paradiso, Amsterdam
Orphaned Land
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Philip Kroonenberg
Café de Cactus, Hengelo
20:30
Pieter de Graaf
TivoliVredenburg, Utrecht
10:00
Pieter de Graaf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
De Buze, Steenwijk
20:00
Popronde Poppodium Pre-Party
Groene Engel, Oss
19:30
Popronde Pre-party
Paard, Den Haag
20:00
Qlas & Blacka
Hall Of Fame, Tilburg
21:00
Ray Stepien Trio
CHV Noordkade, Veghel
21:30
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Rayen Panday - Trigger
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
19:30
Remy Evers - Gewoon Remy
Het Klooster, Woerden
21:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
19:00
René van Meurs - Hunkert
De Nieuwe Kolk, Assen
Riza Tisserand
Anna theater, Helmond
Ronnie Flex & Deuxperience Band
De Roma, Antwerpen
Sanne Wallis de Vries
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Posttheater, Arnhem
21:00
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan
Huis van Eemnes, Eemnes
19:00
Sjors van der Panne - Altijd zo gegaan
Huis van Eemnes, Eemnes
19:30
SKY H1
Botanique, Brussel
Snelle
Studio 21, Hilversum
21:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
19:00
Spruijt en Opperman - Heimweeën
Koningshof, Maassluis
Stage 1,5: Hibakusha / Inferum
Patronaat, Haarlem
19:30
Stef Bos - Bloemlezing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
21:30
Stef Bos - Bloemlezing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Stefano Keizers - Sorry Baby
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Suzan & Freek
Ahoy, Rotterdam
Suzan & Freek
Trix, Antwerpen
Suzan & Freek
Ahoy, Rotterdam
21:30
Sven Ratzke - Where Are We Now
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
21:30
Symphonic Rock Night Band - The Second Chapter
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tante Joke Karaoke Band
Podium Victorie, Alkmaar
Tawsen
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
Paard, Den Haag
19:30
The Best of Simon & Garfunkel
Theater De Willem, Papendrecht
21:30
The Best of Simon & Garfunkel
Theater De Willem, Papendrecht
The Church of Cash
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
19:15
The Cosmic Carnival - Fleetwood Mac, the incredible story
Schouwburg Cuijk, Cuijk
The Hillbilly Moonshiners - Play Mumford & Sons
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
The Kik
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:00
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
AINSI, Maastricht
21:30
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
AINSI, Maastricht
20:30
The Sessions: Waltzburg
Effenaar, Eindhoven
Therapy?
De Oosterpoort, Groningen
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Goudse Schouwburg, Gouda
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Goudse Schouwburg, Gouda
Thijs van de Meeberg - Meer dan mogelijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Tim Knol
Bibelot, Dordrecht
Tineke Schouten
MECC, Maastricht
Tino Martin
Klokgebouw, Eindhoven
Toine
Boerderij, Zoetermeer
Toine
Boerderij, Zoetermeer
Traumahelikopter
Vera, Groningen
Traumahelikopter
Vera, Groningen
Typhoon
AFAS Live, Amsterdam
Typhoon
Melkweg, Amsterdam
16:00
Typhoon - Lichthuis Op Reis
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Typhoon - Lichthuis Op Reis
LantarenVenster, Rotterdam
21:30
Van Dik Hout
Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Theaterhotel Almelo, Almelo
Vlamousse - Saampies
Arto Theater, Schoonhoven
Voltage
Iduna, Drachten
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Weer Bie Mekoar
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2020 - Try-out
Diligentia, Den Haag
zondag 22 november 2020
20:30
45ACIDBABIES
Effenaar, Eindhoven
Aldebert
Koninklijk Circus, Brussel
Amersfoort Jazz Festival Winter Editie
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Ane Brun
Paard, Den Haag
Belphegor / Incantation
Doornroosje, Nijmegen
21:15
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
15:45
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Boris Acket / Colin Benders
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Brian de Graeve's Realisea
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Goudse Schouwburg, Gouda
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
Goudse Schouwburg, Gouda
BRUUT! & Anton Goudsmit
Paard, Den Haag
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer
Crazy Little Things
Boerderij, Zoetermeer