Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Metro Deurne
Deurne
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
P60
Amstelveen
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
23:30
Podium Victorie
Alkmaar
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Rotown
Rotterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Spant!
Bussum
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
The Jack
Eindhoven
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
20:00
Vera
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Wielingencentrum De Haan
De Haan
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
't Ukien
Kampen
AFAS Live
Amsterdam
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Altstadt
Eindhoven
Amsterdam ArenA
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
Biebob
Vosselaar
21:30
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
C.C. Myllesweerd
Mill
22:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
Concertgemaal
Amsterdam
16:00
Concertgemaal
Amsterdam
20:00
Concerto
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Cultura
Ede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
21:00
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:00
De Bosuil
Weert
20:30
De Flux
Zaandam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Waarheid
Zaandam
20:00
De Meester
Almere
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Pul
Uden
20:30
De Speeldoos
Vught
22:00
De Spot
Middelburg
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
vrijdag 12 mei 2017
Jonna Fraser
Metro Deurne, Deurne
Jan Akkerman 70th Anniversary
Metropool, Hengelo
20:00
Frikantival
Mezz, Breda
Fuse
Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:15
Nederlands Kamerkoor / Peter Dijkstra / Remy van Kesteren
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Mnozil Brass
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Stef Kamil Carlens
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Risin' Up
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
'Loud & Rising Tour'
Nieuwe Nor, Heerlen
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Aïrto, Paul van Kessel
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Mini & Maxi
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Etana / Rapha Pico
P60, Amstelveen
King of the World
P60, Amstelveen
20:00
Tribute2BobMarley
Paard, Den Haag
22:00
Engel & Just
Paradiso, Amsterdam
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Night Fever
Patronaat, Haarlem
20:15
Karsu
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
United Voices of Rock
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Black Marble Selection
Podium Asteriks, Leeuwarden
23:30
Click
Podium Victorie, Alkmaar
21:30
Fred Eaglesmith
Porgy en Bess, Terneuzen
20:00
Diesel
Q-Factory, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Homeshake
Rotown, Rotterdam
Pater Moeskroen - Fiesta!
S.C.C. De Enck, Oirschot
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Amphion, Doetinchem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Azure Hiptronics
Schouwburg Cuijk, Cuijk
De Dijk
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Spant!, Bussum
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Derks - Spot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Exivious / Extremities
The Jack, Eindhoven
20:15
Dejima - Siebold's liefde
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
The Dire Straits Experience
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Tim Fransen - Het Kromme Hout der Mensheid
Theater Bellevue, Amsterdam
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Yamato
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schalm, Veldhoven
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Stoep, Spijkenisse
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Mathilde Santing
Theater in de Steeg, Den Haag
Marco Lopes - Saudade
Theater PePijn, Den Haag
19:45
Home Free
TivoliVredenburg, Utrecht
Enter Shikari
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Lisa Lois sings Adele
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Emil Landman
V11, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Gut
van Beresteyn, Veendam
20:00
Mister and Mississippi
Vera, Groningen
Daniel Lohues - Moi
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Maggie Macneal
Wielingencentrum De Haan, De Haan
20:00
On the House: The Heritance + First Fight Down + Dj Robbie Rebel
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Wilminktheater, Enschede
20:00
Mountain States / Kinoo / Track Club party
Winston, Amsterdam
zaterdag 13 mei 2017
20:00
Gezelligste Keet van Kampen
't Ukien, Kampen
Michael McIntyre
AFAS Live, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Depthclegg Delis
Altstadt, Eindhoven
DJ Armin van Buuren
Amsterdam ArenA, Amsterdam
21:00
Akae Beka / Midnite
Bibelot, Dordrecht
Heidevolk
Biebob, Vosselaar
21:30
Yung Nnelg
BIRD, Rotterdam
Jesca Hoop
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Slow Burners
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
The Sugarhill Gang
Boerderij, Zoetermeer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
LOS - VAST
C.C. Myllesweerd, Mill
22:00
Vibronics
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
De Dijk
Chassé Theater, Breda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Chassé Theater, Breda
20:15
Nederlands Kamerkoor / Peter Dijkstra / Remy van Kesteren
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Diamanda La Berge Dramm
Concertgemaal, Amsterdam
16:00
Jörg Brinkmann
Concertgemaal, Amsterdam
20:00
Lakshmi
Concerto, Amsterdam
20:15
Frank Boeijen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Daniel Lohues
Cultura, Ede
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
21:00
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:00
The Bruceband
De Bosuil, Weert
20:30
Harry Glotzbach / Kristel Zweers
De Flux, Zaandam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
De Kattendans, Bergeijk
Marc-Marie Huijbregts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Julie Murphy & Ceri Rhys Matthews
De Kleine Waarheid, Zaandam
20:00
Classic Albums: Otis Redding - Blue
De Meester, Almere
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Oosterpoort, Groningen
20:00
LNY TNZ 16+
De Pul, Uden
20:30
The Doors in Concert
De Speeldoos, Vught
22:00
80's Verantwoord
De Spot, Middelburg
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de Lach
Deventer Schouwburg, Deventer