Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
13:00
Thuishaven (festivalterrein)
Amsterdam
20:15
Theater De Regentes
Den Haag
20:00
De Regentenkamer
Den Haag
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
CC Asse
Asse
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
21:00
Rotown
Rotterdam
00:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
DNK
Assen
20:00
Parkgebouw
Rijssen
AFAS Live
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Metropool
Hengelo
22:30
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
C.C. De Steenoven
Herzele
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
19:30
Paard
Den Haag
00:00
Diligentia
Den Haag
20:00
De Spil
Roeselare
Energiehuis
Dordrecht
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
23:30
Paard
Den Haag
Melkweg
Amsterdam
RAI Theater
Amsterdam
19:30
Eusebiuskerk
Arnhem
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
17:00
P60
Amstelveen
Zalencentrum De Colle
Kollum
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
Koningshof
Maassluis
00:00
Theater Ludens
Voorburg
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Lux
Nijmegen
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
00:00
Wesopa Weesp
Weesp
Melkweg
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Zaantheater
Zaandam
20:00
Popradar
Den Haag
Flint
Amersfoort
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Metropool Enschede
Enschede
20:45
Simplon
Groningen
Meervaart
Amsterdam
00:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Willemeen
Arnhem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Werftheater
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
00:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
00:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
Manifesto
Hoorn
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Patronaat
Haarlem
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:00
La Madeleine
Brussel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Iduna
Drachten
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:15
Huis van Eemnes
Eemnes
Paard
Den Haag
20:00
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:00
Botanique
Brussel
zaterdag 22 februari 2020
13:00
Thuishaven Winter / de techno special
Thuishaven (festivalterrein), Amsterdam
20:15
The Soul Preacher
Theater De Regentes, Den Haag
20:00
The Soul Preacher
De Regentenkamer, Den Haag
20:15
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
The Rocket Man - A tribute to Elton John
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
The Kik
Het Bolwerk, Sneek
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
The Bootleg Beatles
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Bootleg Beach Boys
CC Asse, Asse
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Het Kielzog, Hoogezand
21:00
Ten Times A Million
Rotown, Rotterdam
00:00
Tania Kross - Van Mozart tot Madonna
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
TAGO - Korean Drum
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
TAGO
DNK, Assen
20:00
Sven Ratzke - Where are we now
Parkgebouw, Rijssen
Stormzy
AFAS Live, Amsterdam
20:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Zaantheater, Zaandam
20:15
Stef Bos - Tijd
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Status Quotes
Metropool, Hengelo
22:30
Sonic Acts
Paradiso, Amsterdam
SiR
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
SiR
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Sioen
C.C. De Steenoven, Herzele
20:15
Ruth Jacott
Spant!, Bussum
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Roots Creation
Metropool, Hengelo
20:00
RK
Rockhal, Esch zur Alzette
19:30
Rilan & The Bombardiers
Paard, Den Haag
00:00
René van Meurs - Hunkert
Diligentia, Den Haag
20:00
Raymond van het Groenewoud
De Spil, Roeselare
Rayen Panday - Trigger
Energiehuis, Dordrecht
21:00
Raptiel and friends: de 'Alleen Maar Liefde' show
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Raketkanon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
23:30
Radical Redemption
Paard, Den Haag
PVRIS
Melkweg, Amsterdam
Pink Floyd - The Wall 40 Years
RAI Theater, Amsterdam
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Eusebiuskerk, Arnhem
20:00
O'G3NE
Schouwburg Het Park, Hoorn
17:00
No Man's Land
P60, Amstelveen
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Zalencentrum De Colle, Kollum
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Najib Amhali - Waar was ik?
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Michelle David & The Gospel Sessions
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Max van den Burg - Paasbest
Koningshof, Maassluis
00:00
Marco Lopes - Wees blij
Theater Ludens, Voorburg
Marcel Hensema - Alles in de hens
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Marc de Hond - Voortschrijdend inzicht
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Man, man, man, de Podcast
Lux, Nijmegen
20:15
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Lonneke Dort - Na de lieve vrede
Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
Lijpe
TivoliVredenburg, Utrecht
00:00
Leoni Jansen - Uitgekleed
Wesopa Weesp, Weesp
Lennon Stella
Melkweg, Amsterdam
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater de Kampanje, Den Helder
Legendary Albums Live - The Rolling Stones' Sticky Fingers
Zaantheater, Zaandam
20:00
Left Alive / Rockford
Popradar, Den Haag
Lebbis - De Ervaring
Flint, Amersfoort
20:30
La Bomba Release Party “Switchblade” album
Paard, Den Haag
20:30
Kraak & Smaak
Metropool Enschede, Enschede
20:45
Kita Menari / Avi On Fire
Simplon, Groningen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Meervaart, Amsterdam
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Theater de Beun, Heiloo
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Jason Bouman - Bloed Zweet & Tranen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Jan Rot - O Ja!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Het Zesde Metaal
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Het Gezelschap
Willemeen, Arnhem
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Heather Woods Broderick
Lutherse Kerk, Nijmegen
20:15
Hadewych Doet De Dames
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Werftheater, Utrecht
22:00
Gianski / Jeroen Antoine
Merleyn, Nijmegen
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Schouwburg Lochem, Lochem
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Ernst Reijseger / Neco Novellas
Amstelkerk, Amsterdam
Engel (NL)
Manifesto, Hoorn
20:15
Enge Buren - BASTA!
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Dotan
Patronaat, Haarlem
23:45
Dom Dolla
Melkweg, Amsterdam
20:00
DJ Shadow
La Madeleine, Brussel
20:15
De meisjes met de Wijsjes - Moerstaal
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dave Chappelle
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Danny Bryant
Iduna, Drachten
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Daan Boom - De Eerste
Podium Hoge Woerd, De Meern
Cry Me A River -The Life Of A Man. Joe Cocker
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
China Crisis
Boerderij, Zoetermeer
20:00
CCC Inc.
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bokoedro & Future Jazz Band
EKKO, Utrecht
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
Huis van Eemnes, Eemnes
Balthazar (Be)
Paard, Den Haag
20:00
Axelle Red
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:00
Ash
Botanique, Brussel