Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Vorstin
Hilversum
Paard
Den Haag
Hedon
Zwolle
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Iduna
Drachten
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
013
Tilburg
20:00
Grounds
Rotterdam
Strand Scheveningen
Scheveningen
21:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
Mezz
Breda
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
Victorie
Alkmaar
Theater 't Pand
Gorinchem
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Lindenberg Theater
Nijmegen
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Altstadt
Eindhoven
16:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Korzo
Den Haag
20:00
WORM
Rotterdam
20:00
De Flux
Zaandam
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Bakkerij
Castricum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Theater 't Pand
Gorinchem
Strand Scheveningen
Scheveningen
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Club Mystique
Amsterdam
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Atak
Enschede
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:00
013
Tilburg
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:30
De Meester
Almere
20:00
D' Engelenburgh
Fijnaart
LantarenVenster
Rotterdam
17:00
Wim van Doorne Muziekkiosk
Eindhoven
21:00
Taverne
Bergen
Het Klooster
Woerden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
van Beresteyn
Veendam
20:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
De Peppel
Zeist
Meervaart
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
15:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:30
Simplon
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
15:30
Vorstin
Hilversum
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
23:30
Maloe Melo
Amsterdam
21:30
De Bosuil
Weert
00:00
Paradiso
Amsterdam
15:30
Vorstin
Hilversum
16:00
De Bosuil
Weert
14:30
Boerderij
Zoetermeer
17:00
Altstadt
Eindhoven
17:00
Taverne
Bergen
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
14:00
Stadskasteel Oudaen
Utrecht
20:30
Paradiso
Amsterdam
vrijdag 09 september 2016
20:30
Nexo Shape
Duycker, Hoofddorp
20:00
New Cool Collective & Matt Bianco (Mark Reilly)
Vorstin, Hilversum
Massada
Paard, Den Haag
Magnetic Spacemen
Hedon, Zwolle
21:00
Listener
V11, Rotterdam
21:00
Laura Gibson
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Julian Sas
P60, Amstelveen
20:30
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Posttheater, Arnhem
20:00
J.P. Harris & The Tough Choices
Iduna, Drachten
19:00
Incubate: Venom Prison (UK) + Grieved (SWE) + Whispering Sons (B) + Bl
Little Devil, Tilburg
19:00
Incubate Festival #2
013, Tilburg
20:00
HardHeaderz Label Night II
Grounds, Rotterdam
Golden Earring
Strand Scheveningen, Scheveningen
21:30
Gianmaria Griglio / Violetta Lazin
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
First Degree Burns + Phoenix City Retaliators
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Eilen Jewell
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
DuCroock
Paard, Den Haag
20:00
Drew Holcomb
Paradiso, Amsterdam
20:00
Douwe Bob
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
De Dijk
Mezz, Breda
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Cheap Thrills / Rectum Raiders / Rene SG
Patronaat, Haarlem
20:15
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Bryan Adams Tribute
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Betrayers Of Babylon / Sex Drugs & Offbeats
Luxor Live, Arnhem
21:00
Ben Poole / Bolt & the Swamp People
De Bosuil, Weert
21:00
Beans & Fatback
Victorie, Alkmaar
André Manuel - De Onzen
Theater 't Pand, Gorinchem
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
zaterdag 10 september 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Lindenberg Theater, Nijmegen
Wilfried de Jong & Bruut!
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
Tristan
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
The Popups
Vorstin, Hilversum
22:00
The Marble Tones
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
The Future's Dust
Paard, Den Haag
21:00
Ten11
Altstadt, Eindhoven
16:00
Take Root
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Stephanie Struijk
Nijend 24, Anderen
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Scandal
Melkweg, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Rewire x Korzo
Korzo, Den Haag
20:00
Rendez-Vous
WORM, Rotterdam
20:00
Protobaby
De Flux, Zaandam
21:00
Pop.1280
Patronaat, Haarlem
20:00
Outsider (CZ) + Friday Basement
De Bakkerij, Castricum
20:15
Oldenosborn - #Life
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Mayin
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater 't Pand, Gorinchem
Marco Borsato
Strand Scheveningen, Scheveningen
20:30
Marbert Rocel + Ultraverse
Groene Engel, Oss
21:00
Lucretia van der Vloot
Club Mystique, Amsterdam
21:00
Lebbis - De Paardenpoetser
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:00
Laura Gibson + ELLA
Rotown, Rotterdam
20:15
Karsu
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
July Talk
Atak, Enschede
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
19:30
JAGD
Sugar Factory, Amsterdam
21:00
Jack Broadbent
North Sea Jazz Club, Amsterdam
19:00
Incubate: Deathtopia (JP) + Nesseria (F) + Lambs (IT) + Fumes of Decay
Little Devil, Tilburg
19:00
Incubate Festival #2
013, Tilburg
20:00
Gianmaria Griglio / Violetta Lazin
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:30
Frank van Bommel Quintet
PlusEtage, Baarle-Nassau
17:00
Flat Tire
Café de Pilaren, Alkmaar
19:30
Finvarra / Harmony Glen
De Meester, Almere
20:00
Eline de Gast
D' Engelenburgh, Fijnaart
Eilen Jewell
LantarenVenster, Rotterdam
17:00
Edwin Evers Band / Golden Earring / Waylon
Wim van Doorne Muziekkiosk, Eindhoven
21:00
Echotape
Taverne, Bergen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Het Klooster, Woerden
20:15
Def Americans - Johnny Cash Memorial Show
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
De Partizanen - Welkom in Partizanië
van Beresteyn, Veendam
20:00
De Dijk
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
19:30
Dave Harrington Group
Melkweg, Amsterdam
21:00
Dany Lademacher's Wild Romance
De Peppel, Zeist
Daniël Arends / Patrick Laureij - Samen solo
Meervaart, Amsterdam
23:00
CULTURE SHOCK / Netsky dj set & script MC
Doornroosje, Nijmegen
15:30
Club Vondel: Single Pilot, Pannonica Quartet
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Chantal Acda / Dez Mona in concert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:30
Casa de la Muerte
Simplon, Groningen
Cabarestafette
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Birth of Joy / Emil Landman / Luuk van Dijk / Mister and Mississippi /
Paradiso, Amsterdam
20:00
Barrelhouse
Patronaat, Haarlem
15:30
AVROTOS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Annet Malherbe / Frédérique Spigt - Elvis Never Left The Building
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
23:30
Alcuna Wilds / Tosk
Maloe Melo, Amsterdam
21:30
90's NOW
De Bosuil, Weert
00:00
10 jaar HBA; Boaz van de Beatz / JeBroer / Mr. Polska / Yung Felix
Paradiso, Amsterdam
zondag 11 september 2016
15:30
Van Wal presents Nederlands Live!
Vorstin, Hilversum
16:00
The Pink Floyd Sound
De Bosuil, Weert
14:30
The Blues Bones
Boerderij, Zoetermeer
17:00
The Blue Cats
Altstadt, Eindhoven
17:00
Sunday Kids
Taverne, Bergen
16:00
Slapback Johnny
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
14:00
Siberian Oxygen
Stadskasteel Oudaen, Utrecht
20:30
Sam Beam (Iron & Wine) and Jesca Hoop
Paradiso, Amsterdam