Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schaffelaartheater
Barneveld
Philips Stadion
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
20:00
P60
Amstelveen
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Munttheater
Weert
21:00
Metropool
Hengelo
19:00
Kumulustheater
Maastricht
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Flint
Amersfoort
22:00
Duycker
Hoofddorp
De Spieghel
Groningen
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Flux
Zaandam
22:30
D' Oude Stoep
Vlaardingen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
15:00
Artis
Amsterdam
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Volta
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Veste
Delft
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
Philips Stadion
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Martiniplaza
Groningen
21:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Hedon
Zwolle
19:00
Grenswerk
Venlo
22:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
23:00
EKKO
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
21:00
Doornroosje
Nijmegen
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Spot
Middelburg
De Pul
Uden
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kargadoor
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
dB's
Utrecht
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Atak
Enschede
donderdag 08 juni 2017
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lydia Ainsworth
Sugar Factory, Amsterdam
Najib Amhali / PlusSupportAct
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Yamato
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Daniel Lohues - Moi
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Schaffelaartheater, Barneveld
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:30
sam's Wijsje Eindfeest: Mamihlapinatapai / Starfish
Patronaat, Haarlem
20:00
Mecano / Mekanik Kommando
Patronaat, Haarlem
22:15
Marta Ren & the Groovelvets
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Bats
Paradiso, Amsterdam
Buffalo Tom
Paradiso, Amsterdam
JW Roy
Paard, Den Haag
Paul Weller
Paard, Den Haag
20:00
Take No Prisoners
P60, Amstelveen
21:00
The Perfect Tool
Nieuwe Nor, Heerlen
23:00
De Nachtvergadering
Neushoorn, Leeuwarden
Karin Bloemen - Volle Bloei
Munttheater, Weert
21:00
Downhill From Here / Desert Kings
Metropool, Hengelo
19:00
Bieske
Kumulustheater, Maastricht
20:00
Rabo JazzBoz Night: Boggamasta / GetBrassed!
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Miss Montreal
Flint, Amersfoort
22:00
Leadbeaters
Duycker, Hoofddorp
Jason James
De Spieghel, Groningen
20:00
Joseph & Maia
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Black Peaks
De Flux, Zaandam
22:30
Cesar Zuiderwijk / Eef Albers Trio / Rinus Gerritsen
D' Oude Stoep, Vlaardingen
21:00
The Black Cult
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Leif de Leeuw / Tim Koning
Boerderij, Zoetermeer
20:00
EIVØR
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
De Nieuwe Lichting presents Beryl Anne
BIRD, Rotterdam
15:00
Avi On Fire
Artis, Amsterdam
21:00
RootsClub Mannen met Baarden
't Rozenknopje, Eindhoven
vrijdag 09 juni 2017
20:00
JAZZ AT WILLEMEEN PRESENTS HET JETSE DE JONG KWARTET
Willemeen, Arnhem
20:30
The Eskies
Vorstin, Hilversum
20:00
Volta Metal Night VI
Volta, Amsterdam
21:00
Wode
Vera, Groningen
21:00
Death Valley Girls
Vera, Groningen
20:00
Hanson
Trix, Antwerpen
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theaterhotel Almelo, Almelo
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schalm, Veldhoven
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
De Dijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
21:00
EIVØR
Rotown, Rotterdam
21:00
Velvet Underground Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
19:00
Dilana
Podium Victorie, Alkmaar
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:00
MAMA - The Genesis Tribute
Patronaat, Haarlem
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Parktheater, Eindhoven
20:00
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
Nite Jewel
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Stokers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paul Weller
Paradiso, Amsterdam
20:00
I Am Morbid / Necrophagia
Paard, Den Haag
20:00
Lucy Woodward
Paard, Den Haag
19:30
Grim Tim
Paard, Den Haag
21:00
DJ Orlando
P60, Amstelveen
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Guitar Shorty & Morblus
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Anneke van Giersbergen's VUUR
Neushoorn, Leeuwarden
21:30
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:00
I Against I / Steele Justice / March
Mezz, Breda
20:00
The Perfect Tool
Mezz, Breda
22:00
Gruppo Di Pawlowski
Merleyn, Nijmegen
Will And The People
Melkweg, Amsterdam
Max & Igor Cavalera
Melkweg, Amsterdam
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Martiniplaza, Groningen
21:30
David Douglas
Luxor Live, Arnhem
20:30
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
21:00
Thin Lizzy Tribute
Little Devil, Tilburg
20:30
Matarr: release EP ‘777’
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Wintersleep
Hedon, Zwolle
19:00
Cliteater / Collision / Exhumed / Rectal Smegma
Grenswerk, Venlo
22:30
Rabo Jazzboz
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Causes
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
23:00
Palmbomen II (DJ-set) / Reza Athar
EKKO, Utrecht
20:00
Twan van gerven
Duycker, Hoofddorp
21:00
Marta Ren & the Groovelvets
Doornroosje, Nijmegen
Gabriel Rios / Jeangu Macrooy / William McCarthy
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Exist Immortal / Extremities / Textures
De Spot, Middelburg
Fleddy Melculy
De Pul, Uden
Stef Bos
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Yamato
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Theo Mackaay
De Kargadoor, Utrecht
21:00
James Intveld
De Bosuil, Weert
20:00
De Kift
dB's, Utrecht
21:30
Mathilde Santing - songs van Joni Mitchell
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
21:00
DeWolff
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
All We Are
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Boom like that!
Bibelot, Dordrecht
20:30
Writist
Atak, Enschede