Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Corneel
Lelystad
20:15
Grote Kerk
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Rodahal
Kerkrade
Witte Theater
IJmuiden
21:00
Manifesto
Hoorn
21:45
Duycker
Hoofddorp
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
23:30
Vera
Groningen
23:00
De Gym
Groningen
22:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
J.C. Plaza
Ermelo
22:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
The Hub for Expats
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
St. Catherinakerk
Eindhoven
17:00
PopEi
Eindhoven
20:00
N9
Eeklo
19:30
de Kei
Ede
21:00
Iduna
Drachten
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Bibelot
Dordrecht
20:15
Colosseum Dokkum
Dokkum
20:15
Sense
Dokkum
4AD
Diksmuide
15:00
De Perifeer
Deventer
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater Dakota
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
't Zwaantje
Deest
Fransche School Culemborg
Culemborg
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Mezz
Breda
19:30
Mezz
Breda
12:00
The Stables
Boskoop
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Taverne
Bergen
22:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Theater het Hof
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
23:30
Paradiso
Amsterdam
21:00
Billie's Bar
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Q-Factory
Amsterdam
Jeruzalemkerk
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
Concerto
Amsterdam
Splendor
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
19:30
De Meester
Almere
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
14:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Flux
Zaandam
13:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
013
Tilburg
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
V11
Rotterdam
15:00
Kantine Walhalla
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
16:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Roepaen
Ottersum
Doornroosje
Nijmegen
13:00
Dassenakker Live
Houten
15:30
Vorstin
Hilversum
19:30
Metropool
Hengelo
21:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
StudioGonz
Gouda
zaterdag 01 oktober 2016
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
a balladeer / Marble Sounds
Corneel, Lelystad
20:15
Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk, Leeuwarden
20:00
Diggy Dex
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Stars On Trash Vol 1
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Jan Smit
Rodahal, Kerkrade
Erik van Muiswinkel & Justus van Oel - Erik en Justus vertellen ene FI
Witte Theater, IJmuiden
21:00
Def P / DJ Daan / DJ Native / Engel & Just
Manifesto, Hoorn
21:45
Skerryvore
Duycker, Hoofddorp
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Margriet Sjoerdsma
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Re:Freshed Orchestra
Patronaat, Haarlem
23:30
The New Poor
Vera, Groningen
23:00
Bodem / Thee J Johanz
De Gym, Groningen
22:00
White Miles
Vera, Groningen
20:00
Matt Simons
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Rhinorino / Stonerider
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Mythe, Goes
20:00
Curse of the Forgotten / Dauthuz / Shoot the Messiah
J.C. Plaza, Ermelo
22:30
SUONO DIGS DEEPER WITH: AUDIOFLY
Effenaar, Eindhoven
21:00
Three Horns and a Bass
The Hub for Expats, Eindhoven
21:00
Laced in Lust
Altstadt, Eindhoven
20:00
Diverse koren
St. Catherinakerk, Eindhoven
17:00
Sonic Boom
PopEi, Eindhoven
20:00
King Champion Sounds / Mike Watt's Il sogne del Marinaio / Deutsche A
N9, Eeklo
19:30
Sleeping Romance
de Kei, Ede
21:00
Gabber Syndrome Birthday Bash met oa Ruffneck en Dano
Iduna, Drachten
21:00
Rabasa
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Port Noir
Bibelot, Dordrecht
20:15
Enge Buren - Ruk!
Colosseum Dokkum, Dokkum
20:15
Enge Buren - Ruk!
Sense, Dokkum
Krankland
4AD, Diksmuide
15:00
DW Robertson
De Perifeer, Deventer
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Bouwkunde, Deventer
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Michiel Borstlap / Sherry Dyanne
Theater Dakota, Den Haag
19:30
World Music Day with Marco Santos & Friends
Paard, Den Haag
20:15
Rhythm & Gospel Unity Choir
Theater De Veste, Delft
20:30
Julian Sas Band
't Zwaantje, Deest
Micha Wertheim - Ergens Anders
Fransche School Culemborg, Culemborg
Låpsley
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Broederliefde – Ik Was Al Binnen clubtour + Jonna Fraser
Mezz, Breda
19:30
De Grote Prijs van Nederland 2016 - Kwartfinale singer-songwriter
Mezz, Breda
12:00
Johnny Verger
The Stables, Boskoop
Jochen Otten
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Lemon (NL)
Taverne, Bergen
22:00
Elektroniche ft. Polynation
Luxor Live, Arnhem
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
19:30
My Baby
Luxor Live, Arnhem
23:30
Welcome to the Future - 25 jaar Quazar
Paradiso, Amsterdam
21:00
Astrid Akse
Billie's Bar, Amsterdam
21:00
Back to Black feat. Kim Hoorweg
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Pink Oculus
Paradiso, Amsterdam
20:30
Balkan Rock Legends
Q-Factory, Amsterdam
Moddi
Jeruzalemkerk, Amsterdam
20:30
Stars of the Lid
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The Doors Alive
Q-Factory, Amsterdam
Moderat
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
James Lavelle: Unkle Sounds
Paradiso, Amsterdam
The Bouncing Souls / The Menzingers
Melkweg, Amsterdam
15:00
The Great Communicators
Concerto, Amsterdam
Martha Jane & The Talisman
Splendor, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Simone Kleinsma
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
19:30
Popronde Almere
De Meester, Almere
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Hof 88, Almelo
20:00
New Model Army (UK) + Kagoule (UK)
Victorie, Alkmaar
17:00
The Workmates
Café de Pilaren, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Maaike Ouboter
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 02 oktober 2016
14:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Spiegel, Zwolle
Mike & The Mechanics
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Lea Kliphuis
De Flux, Zaandam
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Margriet Sjoerdsma
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Blue Grass Boogiemen
dB's, Utrecht
21:00
Simon Keats
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Nederlands Kamerkoor
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
The Dublin Legends (The Dubliners)
013, Tilburg
15:30
Chris Ronald
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
The Clan
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Holy Holy + Mitch Rivers
Rotown, Rotterdam
21:00
Stephen Steinbrink
V11, Rotterdam
15:00
Izaline Calister - Latin Diva (try-out)
Kantine Walhalla, Rotterdam
15:00
Ryker's / Sheer Terror
Baroeg, Rotterdam
16:00
Trouble No More
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
14:00
Luiza Borac met romantische pianomuziek op Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
16:00
Joachim Eijlander Bach Cello Suites
Roepaen, Ottersum
15:00
Chris Pureka
Roepaen, Ottersum
Kakkmaddafakka
Doornroosje, Nijmegen
13:00
Edo Donkers
Dassenakker Live, Houten
15:30
Desray Presents: Music Legends
Vorstin, Hilversum
19:30
Lesoir / Port Noir
Metropool, Hengelo
21:30
Black Oak
Vera, Groningen
20:30
Her Majesty - Deja Vu - Tribute to CSNY
De Oosterpoort, Groningen
21:30
The Rising Sun
StudioGonz, Gouda