Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Theater Dakota
Den Haag
Concerto
Amsterdam
21:00
De Bosuil
Weert
20:00
Simplon
Groningen
20:30
Luxor Live
Arnhem
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Fluor
Amersfoort
Spant!
Bussum
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Fluor
Amersfoort
21:00
Rotown
Rotterdam
Duycker
Hoofddorp
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:30
Mezz
Breda
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Hedon
Zwolle
20:30
Victorie
Alkmaar
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Myllesweerd
Mill
19:30
Paradiso
Amsterdam
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Mystiek Theater
Enschede
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Lucky
Rijssen
23:30
Melkweg
Amsterdam
NiXenMeer
Enschede
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:30
Stathe
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
dB's
Utrecht
20:30
Theater het Hof
Arnhem
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agora Theater Druten
Druten
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
23:00
Merleyn
Nijmegen
Botanique
Brussel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Parktheater
Eindhoven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Boom Chicago
Amsterdam
21:00
Amstelkerk
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Meerpaal
Dronten
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Metropool
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
013
Tilburg
21:00
Gigant
Apeldoorn
Bibelot
Dordrecht
Comedy Huis
Utrecht
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
Luxor Live
Arnhem
Cafe Stiels
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:45
Extase
Tilburg
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Vondelkerk
Amsterdam
20:00
EKKO
Utrecht
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
RASA
Utrecht
20:00
De School
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Volta
Amsterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
Reflektor
Liège
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Doornroosje
Nijmegen
vrijdag 14 oktober 2016
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Clifton Braam - De Eerste Keer
Theater Dakota, Den Haag
Crying Boys Cafe
Concerto, Amsterdam
21:00
Crystal Dream - a U2 tribute
De Bosuil, Weert
20:00
Daniel Cane & The Rebellion
Simplon, Groningen
20:30
Dazzled Sticks
Luxor Live, Arnhem
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Diggy Dex
Fluor, Amersfoort
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Spant!, Bussum
Donnerwetter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Donnie
Paradiso, Amsterdam
21:00
Drive Like Maria
Fluor, Amersfoort
21:00
Dune Rats / DZ Deathrays
Rotown, Rotterdam
Eek-A-Mouse
Duycker, Hoofddorp
21:00
Emancipator Ensemble
Bitterzoet, Amsterdam
19:00
Empire of the Sun
Melkweg, Amsterdam
20:30
Enge Buren - Ruk!
BREStheater, Brielle
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Theater de Bussel, Oosterhout
Fairport Convention
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:30
Fiction Plane (UK) + support
Mezz, Breda
20:00
HeavyLight / Roads To Roam / Stillmode
Vorstin, Hilversum
20:15
Her Majesty
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Heroes, a tribute to… Metellica & Guns 'n Roses
Vorstin, Hilversum
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
Homeboy Sandman
Paard, Den Haag
22:00
Hovius Plays Radiohead
Hedon, Zwolle
20:30
Ian Siegal
Victorie, Alkmaar
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Myllesweerd, Mill
19:30
Jay Brannan
Paradiso, Amsterdam
Joep Onderdelinden - Taart!
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Karaokeband Rockzooi
Mystiek Theater, Enschede
21:00
Kid Harlequin / HØUND
Winston, Amsterdam
20:00
Kim Wilde
Lucky, Rijssen
23:30
Kiss All Hipsters
Melkweg, Amsterdam
LaVendore Rogue
NiXenMeer, Enschede
20:30
Legends of Rock met Powerslave en Volbeatz
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:30
Lemon (NL)
Stathe, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Life`s Electric
dB's, Utrecht
20:30
LOS - VAST
Theater het Hof, Arnhem
Maaike Ouboter
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Magma
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Marcellus Johnson
Cinetol, Amsterdam
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Matt Harlan / Rachel Jones
Theater in de Steeg, Den Haag
21:00
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
SplotsZ, Roelofarendsveen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop!
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Nouveau Vélo
Altstadt, Eindhoven
20:00
NUHR
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Nynke Laverman
De Nieuwe Kerk, Den Haag
23:00
Palmbomen II
Merleyn, Nijmegen
Parquet Courts
Botanique, Brussel
Paul de Munnik
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:15
Petra Berger - Zoektocht naar geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
Philippe Geubels
Parktheater, Eindhoven
20:00
Pink Oculus
Gebr. De Nobel, Leiden
Pink Oculus
Boom Chicago, Amsterdam
21:00
Rob van Bavel / Sebastiaan van Bavel
Amstelkerk, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
De Meerpaal, Dronten
Sabrina Starke
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Sam Outlaw
Metropool, Hengelo
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sonata Arctica
013, Tilburg
21:00
SPUUGZAT
Gigant, Apeldoorn
St. Tropez
Bibelot, Dordrecht
Stefan Pop - Het moest een keer gebeuren
Comedy Huis, Utrecht
20:00
Stéphanie Struijk
Theater Dina, Dedemsvaart
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Summer Cannibals + Piquet
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
Terzij De Horde + GGU:II
Luxor Live, Arnhem
Tessa Belinfante
Cafe Stiels, Haarlem
20:00
The Computers
Melkweg, Amsterdam
20:45
The Elementary Penguins in Extase
Extase, Tilburg
22:00
The New Habit
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
The Unthanks
Vondelkerk, Amsterdam
20:00
The Wedding Present
EKKO, Utrecht
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Tribute to Michael Jackson (Uitverkocht)
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Turin Brakes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ud Festival dag 1 - U'Duet, Trio Qasyon, Kyriakos Kalaitzaidis, Trio
RASA, Utrecht
20:00
Vesuvio Solo / Promise Keeper
De School, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Posttheater, Arnhem
20:00
Volta Meltal Night
Volta, Amsterdam
20:00
Vreemde Kostgangers
Agnietenhof, Tiel
Warhaus
Reflektor, Liège
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Whispering Sons
Poppodium Volt, Sittard
White Lies
Doornroosje, Nijmegen