Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Mezz
Breda
Chassé Theater
Breda
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Concertgebouw
Brugge
20:00
Vk*
Brussel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Paard
Den Haag
14:00
Popradar
Den Haag
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Deventer Schouwburg
Deventer
00:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Omval
Diemen
00:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Sense
Dokkum
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:45
Fifth|NRE
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
't Rozenknopje
Eindhoven
19:30
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
16:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
00:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
00:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
De Eendracht
Gemert
20:00
Handelsbeurs
Gent
21:00
Podium 't Beest
Goes
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
22:30
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
Posthuis Theater
Heerenveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Cacaofabriek
Helmond
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Café de Cactus
Hengelo
21:00
Vorstin
Hilversum
20:00
The Skiff
Hilversum
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater Kleintje Kunst
Hilversum
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:45
Fletcher Hotel
Leidschendam
20:00
Fort33
Leusden
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
DeMess
Naarden
00:00
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
23:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Lutherse Kerk
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
00:00
Theater Zinin
Nijverdal
21:00
De Zwerver
Oostende
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Hoftheater
Raalte
20:30
C.C. De Kei
Reusel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
V11
Rotterdam
20:30
Grounds
Rotterdam
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
HBS
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
zaterdag 29 februari 2020
19:30
Kunstbende
Mezz, Breda
Brigitte Kaandorp - Eh...
Chassé Theater, Breda
20:00
Broeder Dieleman
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Axelle Red
Concertgebouw, Brugge
20:00
Adrian Sherwood
Vk*, Brussel
20:00
Kheiron
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
O'G3NE
Spant!, Bussum
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Spant!, Bussum
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dotan
Paard, Den Haag
14:00
Winterfest
Popradar, Den Haag
Rayen Panday - Trigger
Diligentia, Den Haag
20:30
Supertrap - Breakfast in America
Theater de Kampanje, Den Helder
Rundfunk - Todesangstschrei
Deventer Schouwburg, Deventer
00:00
Fuse Live
Deventer Schouwburg, Deventer
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater De Omval, Diemen
00:00
Evergreen Top 1000 Live
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Sense, Dokkum
22:00
JazzLab Session: Tribute to Prince
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Pene Corrida
Bibelot, Dordrecht
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Edwin Evers Band
Bibelot, Dordrecht
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
De Meerpaal, Dronten
20:45
Gallowstreet
Fifth|NRE, Eindhoven
20:30
Dire Strats
Effenaar, Eindhoven
20:00
Amigo The Devil
't Rozenknopje, Eindhoven
19:30
Makas / Mogollar
Effenaar, Eindhoven
After The Burial
Dynamo, Eindhoven
16:00
Kapok
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Henry van Loon - Onze Henry
Parktheater, Eindhoven
20:30
Sjors van der Panne - Theatertour 2019/2020 ‘Altijd zo gegaan’
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Ellen ten Damme - Casablanca
Muziekcentrum Enschede, Enschede
00:00
Fernando Lameirinhas - The Best Of
Theater de Koornbeurs, Franeker
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Steven Brunswijk - Van Slaaf tot Meester
De Eendracht, Gemert
20:00
Het Zesde Metaal
Handelsbeurs, Gent
21:00
Eric Bell
Podium 't Beest, Goes
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Goudse Schouwburg, Gouda
22:30
FFOOSS
Vera, Groningen
21:00
Blues Tour Groningen in Lola: The Tightropes
LOLA050, Groningen
20:30
Smoove & Turrell
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Hadewych Doet De Dames
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Kitchenette & Real Derek
Simplon, Groningen
23:00
Bjarki
Patronaat, Haarlem
20:30
Aiming For Enrike
Patronaat, Haarlem
20:15
NITS - Nits 2019-2020
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Petra Berger - Tribute to Barbra Streisand
Theater Concordia, Haastrecht
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Tisjeboyjay - Van het net naar het doek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
LIVE; U2, tribute by The Unforgettable Fire (BE)
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Abba Fever
Cacaofabriek, Helmond
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Bob Dylan Tribute
Metropool, Hengelo
20:00
Darlyn
Café de Cactus, Hengelo
21:00
Abba Rocks
Vorstin, Hilversum
20:00
Moonshine Brigade / Smal Water / Vincent Slegers
The Skiff, Hilversum
20:00
Ntjam Rosie
Vorstin, Hilversum
20:00
Arno van der Heyden - Heksenjacht
Theater Kleintje Kunst, Hilversum
Lebbis - De Ervaring
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Cameretten - Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Javier Guzman - Guzmán
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Frans Bauer - Live in Concert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
De Fransse Eijkel - Subtropique
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
3J'S
Fulcotheater, IJsselstein
20:45
Maan
Neushoorn, Leeuwarden
20:45
New Cool Collective
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Testament - Lennaert Nijgh 75 jaar
Koepeltheater, Leeuwarden
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Leidse Schouwburg, Leiden
20:45
Elske DeWall
Fletcher Hotel, Leidschendam
20:00
Grote Prijs van Leusden voorronde 2
Fort33, Leusden
20:00
The LSB Experience - Beatles & Beyond
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
DeMess, Naarden
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
23:00
Pleinvrees on Tour
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Forbidden Fruit: Franklin Maloney + AxU e.a.
Merleyn, Nijmegen
Austin Lucas
Lutherse Kerk, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - Highlights
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
00:00
Dorona Alberti - The Music from James Bond
Theater Zinin, Nijverdal
21:00
Ted Jasper
De Zwerver, Oostende
20:30
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Theater de Bussel, Oosterhout
Van Dik Hout
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Frank Boeijen - Theatertournee 2020
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Iris Hond
Hoftheater, Raalte
20:30
Renee van Bavel - “Mensenkind” Renee van Bavel zingt Herman van Veen
C.C. De Kei, Reusel
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
philharmonie zuidnederland
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Torii
V11, Rotterdam
20:30
Bonga
Grounds, Rotterdam
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Logan McKillop / Madeleine Roger
Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Spoken
HBS, Rotterdam
20:00
Bill Bailey
Oude Luxor Theater, Rotterdam