Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Concerto
Amsterdam
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Oerkroeg Schiller
Aalten
20:00
Crown theater
Aalsmeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Hedon
Zwolle
15:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
12:00
Cultuurschip Thor
Zwolle
14:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Boerderij
Zoetermeer
15:00
De Weverij
Zierikzee
16:00
De Bosuil
Weert
De Speeldoos
Vught
De Helling
Utrecht
19:00
TivoliVredenburg
Utrecht
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
14:30
013
Tilburg
15:00
Het Bolwerk
Sneek
De Domijnen
Sittard
20:30
WORM
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:00
Lux
Nijmegen
15:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
15:00
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Vera
Groningen
15:00
Altstadt
Eindhoven
Theater RhederArt
Dieren
Paard
Den Haag
20:00
Musicon
Den Haag
16:30
Theater PePijn
Den Haag
13:00
Paard
Den Haag
20:00
Paleis 12
Brussel
15:00
Brikke Oave
Brunssum
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
16:30
Mezz
Breda
17:00
Taverne
Bergen
16:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Luxor Live
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
20:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Oostblok
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
15:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:00
De Amer
Amen
Victorie
Alkmaar
20:30
ACU
Utrecht
20:15
De Helling
Utrecht
19:30
Little Devil
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
22:00
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Leidse Schouwburg
Leiden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
Paard
Den Haag
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
zaterdag 22 oktober 2016
Gerson Main
Concerto, Amsterdam
00:00
Klear: Lunice / Sam Gellaitry / Snakehips
Paradiso, Amsterdam
20:30
Kamagurka - Vliegangst op de pechstrook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Flint, Amersfoort
20:00
Jack Rabbit - Classic Albums - Californication
De Meester, Almere
17:00
The BiggerBand
Café de Pilaren, Alkmaar
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Spawn
Oerkroeg Schiller, Aalten
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Crown theater, Aalsmeer
Sander van Opzeeland - Laten we het in godsnaam gezellig houden
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 23 oktober 2016
20:00
Ben Weaver / Broeder Dieleman
Hedon, Zwolle
15:00
Margriet Sjoerdsma
Cultuurschip Thor, Zwolle
12:00
Margriet Sjoerdsma
Cultuurschip Thor, Zwolle
14:30
Aisles
Boerderij, Zoetermeer
14:30
The Veldman Brothers
Boerderij, Zoetermeer
15:00
Windbroke
De Weverij, Zierikzee
16:00
Slowhand - Eric Clapton tribute
De Bosuil, Weert
Trijntje Oosterhuis - Sunday Sessions
De Speeldoos, Vught
God is an Astronaut
De Helling, Utrecht
19:00
The Shirt Tail Stompers
TivoliVredenburg, Utrecht
17:00
Hafla Chaabia
TivoliVredenburg, Utrecht
16:00
Joop Nolles
dB's, Utrecht
14:30
Clash of the Coverbands - regiofinale Zuid Nederland
013, Tilburg
15:00
Aafke Romeijn
Het Bolwerk, Sneek
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Domijnen, Sittard
20:30
Liima
WORM, Rotterdam
Remy van Kesteren
LantarenVenster, Rotterdam
Legion of the Damned + Cliteater + Sisters Of Suffocation
Baroeg, Rotterdam
16:00
Boo Boo Davis
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:00
The Mulligan Brothers
Lux, Nijmegen
15:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Theater de Kom, Nieuwegein
The Reverend Shawn Amos
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
15:00
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:00
Uli Jon Roth
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Podium Asteriks, Leeuwarden
19:00
Saybia
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Jimmy LaFave
Patronaat, Haarlem
21:30
Richmond Fontaine
Vera, Groningen
15:00
Hickoids + Grandpa Death Experience + The Pretty Faces
Altstadt, Eindhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater RhederArt, Dieren
Bombino
Paard, Den Haag
20:00
Eleanor Gray + Sailing To Suez
Musicon, Den Haag
16:30
Gerard Alderliefste
Theater PePijn, Den Haag
13:00
Koen Herfst
Paard, Den Haag
20:00
Jean Michel Jarre
Paleis 12, Brussel
15:00
Martin Hurkens
Brikke Oave, Brunssum
20:00
The Album Leaf
Cactus Muziekcentrum, Brugge
16:30
Luca Madu
Mezz, Breda
17:00
Tex-a-Go
Taverne, Bergen
16:00
Kroese presents: Lance Canales
Luxor Live, Arnhem
15:00
Bert Joris / Guus Tangelder
Luxor Live, Arnhem
The T.S. Eliot Appreciation Society
Gigant, Apeldoorn
20:30
Laurie Anderson / Philip Glass
Melkweg, Amsterdam
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Azure Hiptronics
Oostblok, Amsterdam
20:00
STUFF.
Sugar Factory, Amsterdam
Kaiser Chiefs
Paradiso, Amsterdam
16:00
Dandelion
Concerto, Amsterdam
15:00
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:00
Sheesham & Lotus & ‘Son
De Amer, Amen
Matt Andersen & The Bona Fide (Can)
Victorie, Alkmaar
maandag 24 oktober 2016
20:30
The Artemis / The Prestige
ACU, Utrecht
20:15
Toseland
De Helling, Utrecht
19:30
No Sinner
Little Devil, Tilburg
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Mahotella Queens
De Oosterpoort, Groningen
Kaiser Chiefs + The Sore Losers
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Matt Harlan / Rachel Jones
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Frank Carter & The Rattlesnakes + God Damn
Dynamo, Eindhoven
20:00
Poliça
Ancienne Belgique (AB), Brussel
22:00
Oh Pep!
Paradiso, Amsterdam
Don Broco
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ben Harper & The Innocent Criminals
Paradiso, Amsterdam
20:15
Maaike Ouboter
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Arc Iris
Paradiso, Amsterdam
19:30
Philip Glass & Friends
Melkweg, Amsterdam
19:30
Michael Franti
Melkweg, Amsterdam
19:30
Red Fang / Torche
Melkweg, Amsterdam
dinsdag 25 oktober 2016
20:30
Ron Carter Golden Striker Trio
Junushoff Theater, Wageningen
19:45
Sophia
TivoliVredenburg, Utrecht
Jeremy Loops
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Dale Watson
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Agnietenhof, Tiel
21:00
Demob Happy + Tigercub
V11, Rotterdam
20:00
Véronic DiCaire
Oude Luxor Theater, Rotterdam
19:45
Rodrigo Y Gabriela
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Leidse Schouwburg, Leiden
19:30
Zomaar Radio
Neushoorn, Leeuwarden
Fairport Convention
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
De Oosterpoort, Groningen
20:30
DDW Music Special: Klyne + support
Effenaar, Eindhoven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Bouwkunde, Deventer
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Paard, Den Haag
20:00
Jeff Beck
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Crystal Fighters
Ancienne Belgique (AB), Brussel