Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
Paradiso
Amsterdam
Paard
Den Haag
11:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
14:30
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
15:00
Stadscafé de Waag
Delft
21:00
Paradiso
Amsterdam
15:00
dB's
Utrecht
20:00
Grenswerk
Venlo
16:00
De Bovenkamer van Groningen
Groningen
20:30
De Helling
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
16:30
De Pul
Uden
Paradiso
Amsterdam
22:15
Paradiso
Amsterdam
15:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
14:30
Paradiso
Amsterdam
14:00
Poppodium Apollo
Emmen
16:00
Mezz
Breda
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
14:00
PopEi
Eindhoven
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
19:00
Extase
Tilburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Q-Factory
Amsterdam
16:00
Roepaen
Ottersum
Patronaat
Haarlem
14:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
De Helling
Utrecht
Paard
Den Haag
Neushoorn
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
013
Tilburg
Boerderij
Zoetermeer
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
19:00
PopEi
Eindhoven
19:30
Paradiso
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
20:30
De Zwerver
Oostende
Melkweg
Amsterdam
20:00
Beauforthuis
Austerlitz
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Paard
Den Haag
30CC/Schouwburg
Leuven
20:30
BIRD
Rotterdam
Markant Uden
Uden
20:00
Effenaar
Eindhoven
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
De Helling
Utrecht
013
Tilburg
20:30
De Kleine Willem
Enschede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
C.C. Strombeek
Grimbergen
TivoliVredenburg
Utrecht
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
013
Tilburg
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Grenswerk
Venlo
Theater Ins Blau
Leiden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
zondag 06 november 2016
20:00
K's Choice
Stadsschouwburg Brugge, Brugge
14:00
Kasteel Aerwinkel in Weense sferen met Éva Szalai & Alexandra Mashina
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
King
Paradiso, Amsterdam
Level 42
Paard, Den Haag
11:00
Living Room Heroes - Huiskamerconcert
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Maaike Ouboter
Diligentia, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
14:30
Marcel Verbeek
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
15:00
Marvin Dee
Stadscafé de Waag, Delft
21:00
Mayer Hawthorne
Paradiso, Amsterdam
15:00
Mischief / Pat Capocci
dB's, Utrecht
20:00
Orkesta Mendoza
Grenswerk, Venlo
16:00
Palace
De Bovenkamer van Groningen, Groningen
20:30
Popa Chubby
De Helling, Utrecht
Red Hot Chili Peppers
Sportpaleis, Antwerpen
16:30
Singer Songwriter Sunday #7
De Pul, Uden
Skinny Living
Paradiso, Amsterdam
22:15
Snoh Aalegra
Paradiso, Amsterdam
15:00
StarkLinnemann
Muziekpodium DJS, Dordrecht
14:30
Symfonie orkest Con Brio
Paradiso, Amsterdam
14:00
Tangarine
Poppodium Apollo, Emmen
16:00
The Anaesthetics
Mezz, Breda
20:00
The Fureys
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
The James Hunter Six
LantarenVenster, Rotterdam
15:30
The Jigantics
De Kleine Waarheid, Zaandam
14:00
The Kids - singworkshop - singersongerwriter Maat 47
PopEi, Eindhoven
20:15
The Low Anthem
Doornroosje, Nijmegen
The Posies
Luxor Live, Arnhem
19:00
The Toasters
Extase, Tilburg
Tim Knol - Lost & Found
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Tindersticks
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
UFO
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Ugly Kid Joe
Q-Factory, Amsterdam
16:00
Walt Wilkins & the Mystiqueros
Roepaen, Ottersum
Warhaus
Patronaat, Haarlem
14:00
Winnaars PCC - Maarten Oomes en Florian Verwey
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
maandag 07 november 2016
21:00
Bernhoft
TivoliVredenburg, Utrecht
Biffy Clyro
TivoliVredenburg, Utrecht
Boy
TivoliVredenburg, Utrecht
DMA's
De Helling, Utrecht
Echo & The Bunnymen
Paard, Den Haag
Enslaved (NO) > 25 Years Anniversary Tour
Neushoorn, Leeuwarden
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Kleine Komedie, Amsterdam
Huseyin Badilli
Paradiso, Amsterdam
K's Choice
Melkweg, Amsterdam
Lily & Madeleine
Paradiso, Amsterdam
Marian Hill
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Max Raptor
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Paard, Den Haag
20:00
Nathaniel Rateliff & The Night Sweats
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Pain
013, Tilburg
Paul Gilbert
Boerderij, Zoetermeer
Paul Young
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
19:00
RCI Showcase
PopEi, Eindhoven
19:30
Regina Spektor
Paradiso, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
De Maaspoort, Venlo
20:30
Ryley Walker
Tolhuistuin, Amsterdam
Skinny Living
Rotown, Rotterdam
20:30
Steve Gunn
De Zwerver, Oostende
Taylor Davis
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Fureys
Beauforthuis, Austerlitz
The Lumineers
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:00
The Skull
Little Devil, Tilburg
19:30
This Wild Life
Melkweg, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Victor Wooten Trio feat. Dennis Chambers & Bob Francheschini
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Wolfert Brederode Trio
Café Wilhelmina, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
dinsdag 08 november 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Barry Hay Flying V Formation
Paard, Den Haag
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
30CC/Schouwburg, Leuven
20:30
Bernhoft
BIRD, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Markant Uden, Uden
20:00
DMA's
Effenaar, Eindhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Dvl / Guy Forsyth / The Hoax
De Helling, Utrecht
Enslaved 25: Spinning Wheel Ritual
013, Tilburg
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kleine Willem, Enschede
Gregory Porter
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
19:30
J Balvin
Paradiso, Amsterdam
Jake Bugg
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Jazz Orchestra Of The Concertgebouw with Dr Lonnie Smith
De Oosterpoort, Groningen
20:30
K's Choice
C.C. Strombeek, Grimbergen
Killing Joke
TivoliVredenburg, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Level 42
013, Tilburg
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Max Raptor
Patronaat, Haarlem
20:00
Mercy John
Grenswerk, Venlo
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater Ins Blau, Leiden
Mr. Paul Young
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Orkesta Mendoza
Patronaat, Haarlem
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater De Veste, Delft
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Pieter Derks - Spot
De Weijer, Boxmeer
Pink Oculus
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Deventer Schouwburg, Deventer