Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
BREStheater
Brielle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Vestzaktheater
Son
Theater de Spiegel
Zwolle
Grandcafé De Kleine Waarheid
Alkmaar
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
00:00
Paradiso
Amsterdam
De Paap
Den Haag
Theater de Speeldoos
Baarn
Agnietenhof
Tiel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Muze
Noordwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
17:00
Concerto
Amsterdam
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Melkweg
Amsterdam
19:30
Boerderij
Zoetermeer
Q-Factory
Amsterdam
013
Tilburg
Bibelot
Dordrecht
19:30
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Paard
Den Haag
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Capitole
Gent
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
A9 studios
Uitgeest
20:00
Vera
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Effenaar
Eindhoven
20:00
De Pul
Uden
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
dB's
Utrecht
20:00
Koninklijk Conservatorium Brussel
Brussel
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Spot
Middelburg
20:00
Hal 25
Alkmaar
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Hedon
Zwolle
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Metropool
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
vrijdag 11 november 2016
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Youp van 't Hek - Licht
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Posthuis Theater, Heerenveen
Joep Onderdelinden - Taart!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Izaline Calister - Latin Diva
BREStheater, Brielle
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Theater de Purmaryn, Purmerend
Leon van der Zanden - Supergewoon
Vestzaktheater, Son
2 Meter Sessies - Jan Douwe Kroeske
Theater de Spiegel, Zwolle
Martha Jane & The Talisman
Grandcafé De Kleine Waarheid, Alkmaar
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Zuidplein, Rotterdam
Oldenosborn - #Life
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
00:00
Jamrock
Paradiso, Amsterdam
Life`s Electric
De Paap, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Speeldoos, Baarn
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Agnietenhof, Tiel
Minou Bosua - Minoux
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ton Kas - JABROER
De Muze, Noordwijk
Wilfried de Jong & Bruut!
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Cpunt Theater, Hoofddorp
17:00
Mecano un.ltd
Concerto, Amsterdam
18:00
Le Guess Who?
TivoliVredenburg, Utrecht
Russkaja
Melkweg, Amsterdam
19:30
Korpiklaani / Moonsorrow / Skálmöld
Boerderij, Zoetermeer
65DaysofStatic
Q-Factory, Amsterdam
Saxon
013, Tilburg
Broederliefde
Bibelot, Dordrecht
19:30
Bear's Den
Melkweg, Amsterdam
Kensington
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Philippe Geubels
Deventer Schouwburg, Deventer
Douwe Bob
Paard, Den Haag
Gregory Porter
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Vreemde Kostgangers
Capitole, Gent
20:00
The Kik
Schouwburg Ogterop, Meppel
Jochen Otten
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Welkom bij de Fresku show
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
The Fureys
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:00
Orkesta Mendoza
Paard, Den Haag
20:00
Feuerengel
Hedon, Zwolle
20:00
Ryley Walker & Band + support
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Myles Sanko
Patronaat, Haarlem
20:00
bassekou Kouyate
BIRD, Rotterdam
20:00
Seratones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Bokoesam
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Nielson
A9 studios, Uitgeest
20:00
Guy One & The Polyversal Souls
Vera, Groningen
20:00
King of the World + support: Joost Dijkema
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Blood (D) + Inhume
Little Devil, Tilburg
20:00
Drive Like Maria
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Garbage
Koninklijk Circus, Brussel
Anathema
Effenaar, Eindhoven
20:00
Eskimo Callboy
De Pul, Uden
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
De Dijk
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Soho Rezanejad
Melkweg, Amsterdam
20:00
De Grote Prijs van Nederland Halveer finale Hiphop
Patronaat, Haarlem
20:00
Nashville Live: Danny Vera / Desray / Rob Crosby / Matyhew Crosby / Ja
Vorstin, Hilversum
20:00
Blues Pills / Kadavar
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind
Goudse Schouwburg, Gouda
Charnia / Monnik / Ortega / The Black Heart Rebellion / Wiegedood
dB's, Utrecht
20:00
Evgeni Bozhanov
Koninklijk Conservatorium Brussel, Brussel
20:00
Ode aan Jimmy Smith door Mike Roelofs & friends
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Popa Chubby
De Spot, Middelburg
20:00
De HAL op vrijdag
Hal 25, Alkmaar
20:15
The Sunshine Boys
Chassé Theater, Breda
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Flint, Amersfoort
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Harpeth Rising
Theater in de Steeg, Den Haag
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
van Beresteyn, Veendam
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Stomp - Anniversary Tour
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Drenthe Plat - Avondje streektaalcabaret
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Bettie Serveert
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Trinity - Desert Rain Theatertour
Flint, Amersfoort
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Call It Off / The Press & the President
Hedon, Zwolle
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Mini & Maxi
Zaantheater, Zaandam
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Diligentia, Den Haag
20:30
Level 42
Metropool, Hengelo
Tourist LeMC
Paradiso, Amsterdam
20:30
Zeus
P60, Amstelveen
20:30
René van Meurs
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Max Meser
Simplon, Groningen
20:30
Another Kind of Blue - Blue Technology
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
De Meerpaal, Dronten
20:30
Miss Molly & Me - Bonnie & Clyde
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Le Guess Who?
EKKO, Utrecht
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
LOS - VAST
Theater De Cirkel, Heemskerk