Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Mezz
Breda
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Molenberg
Delfzijl
Diligentia
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
21:30
Vera
Groningen
21:00
Simplon
Groningen
Simplon
Groningen
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Neushoorn
Leeuwarden
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Kom
Nieuwegein
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
20:00
De Zwerver
Oostende
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Idea
Soest
Theater de Stoep
Spijkenisse
C.C. De Kruisboog
Tienen
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kunstmaan
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
ACU
Utrecht
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Grenswerk
Venlo
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater De Leest
Waalwijk
Het Klooster
Woerden
20:15
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Victorie
Alkmaar
20:00
Hal 25
Alkmaar
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
22:00
P60
Amstelveen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
donderdag 24 november 2016
The Kilkennys
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schaffelaartheater, Barneveld
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Lucky Chops
Mezz, Breda
20:15
Crooked Brothers
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Joep Onderdelinden - Taart!
De Molenberg, Delfzijl
Van Dik Hout
Diligentia, Den Haag
20:00
Eefje De Visser
Paard, Den Haag
20:00
The Cool Quest
Paard, Den Haag
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Hans Liberg, Tràlàlàlà voor iedereen!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
NOISIA - 'OUTER EDGES'
Effenaar, Eindhoven
20:00
FREDDIE FOREVER MET O.A. DUTCH QUEEN TRIBUTE
Effenaar, Eindhoven
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Parktheater, Eindhoven
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ATLAS Theater, Emmen
20:00
The Kik
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Goudse Schouwburg, Gouda
21:30
Pat Thomas & Kwashibu Area Band
Vera, Groningen
21:00
Kid Harlequin
Simplon, Groningen
Electric Eel Shock + support
Simplon, Groningen
Archive
Patronaat, Haarlem
20:00
The Vacant Lots
Patronaat, Haarlem
20:00
Big One
Patronaat, Haarlem
20:30
King of the World
Nieuwe Nor, Heerlen
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Jasper Slaghuis
Metropool, Hengelo
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:30
The Moorings
Duycker, Hoofddorp
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
The Carpet Crawlers
Duycker, Hoofddorp
20:15
Edwin Evers Band
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Schouwburg Het Park, Hoorn
Minou Bosua - Minoux
Theater Aan de Slinger, Houten
Daniël Arends - De Afterparty
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Kapitan Korsakov
Oefenbunker, Landgraaf
FeestDJRuud
Neushoorn, Leeuwarden
19:00
Doro
Gebr. De Nobel, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:30
Micha Wertheim - Ergens Anders
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
The Vipers
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
22:00
Any Vegetable
Merleyn, Nijmegen
21:00
Capleton
Doornroosje, Nijmegen
20:15
UB40
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
HAN Campustheater, Nijmegen
20:00
Robert Ellis
De Zwerver, Oostende
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Dok6, Panningen
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater De Willem, Papendrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
22:00
Gita Buhari
BIRD, Rotterdam
20:30
Woodie Smalls
BIRD, Rotterdam
20:30
John Primer & the Real Deal Bluesband
LantarenVenster, Rotterdam
Indian Askin
Rotown, Rotterdam
Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Idea, Soest
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Stoep, Spijkenisse
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
21:00
Audio Adam
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Gosto
Hall Of Fame, Tilburg
Meshuggah + High On Fire
013, Tilburg
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Anna Rune
De Kunstmaan, Tilburg
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
21:30
Hofman Live: Sured
Hofman, Utrecht
21:00
Las Kellies
ACU, Utrecht
21:00
Smutfish
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Tribute to Freddie Mercury Symphonic Echoes of Queen
TivoliVredenburg, Utrecht
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Ebonit Saxofoon Kwartet / Insomnio
TivoliVredenburg, Utrecht
Wolfmother
TivoliVredenburg, Utrecht
Paceshifters / The Sore Losers
Grenswerk, Venlo
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Leest, Waalwijk
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Het Klooster, Woerden
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Zaantheater, Zaandam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
The Last Waltz
Hedon, Zwolle
vrijdag 25 november 2016
20:30
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
André Manuel - De Onzen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Jungle By Night
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Daredevils
Victorie, Alkmaar
20:00
De HAL op vrijdag
Hal 25, Alkmaar
20:30
Fresku
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
22:00
Current Value / Mind Theory
P60, Amstelveen
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Drummakid
Paradiso, Amsterdam
21:00
Barrelhouse
North Sea Jazz Club, Amsterdam