Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
Gebr. De Nobel
Leiden
Het Depot
Leuven
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Koningshof
Maassluis
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:45
Merleyn
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Patronaat
Haarlem
Podium 't Beest
Goes
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Rotown
Rotterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
14:00
Theater Aan de Slinger
Houten
10:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Sneek
Sneek
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
Chassé Theater
Breda
20:00
dB's
Utrecht
De Domijnen
Sittard
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:30
De Pul
Uden
De Roma
Antwerpen
20:15
Diligentia
Den Haag
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Markant Uden
Uden
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Mystiek Theater
Enschede
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Simplon
Groningen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stathe
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater Zinin
Nijverdal
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
22:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
maandag 13 november 2017
20:15
The Queen Experience
TivoliVredenburg, Utrecht
Father John Misty
TivoliVredenburg, Utrecht
Marcus Miller
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rag'n'Bone Man
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Queen + Adam Lambert
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 14 november 2017
Marcus Miller
013, Tilburg
Kaleo
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Lomelda
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Leif Vollebekk
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Samurai
De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Diligentia, Den Haag
The Amazons
Doornroosje, Nijmegen
TaxiWars
Gebr. De Nobel, Leiden
Millionaire
Het Depot, Leuven
20:15
The Fureys
Het Musiater, Zevenaar
Ali B - Koorts
Koningshof, Maassluis
19:30
Francois van Coke & Die Gevaar
Melkweg, Amsterdam
20:45
Aziza Brahim
Merleyn, Nijmegen
20:15
Ali Bahrami Fard / Kayhan Kalhor
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
Future Islands
Paradiso, Amsterdam
Alan Parsons Live Project
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
The Paladins
Patronaat, Haarlem
Racoon
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Bootleg Beach Boys
Q-Factory, Amsterdam
Tops
Rotown, Rotterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Widowspeak
Sugar Factory, Amsterdam
14:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater Aan de Slinger, Houten
10:30
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Beun, Heiloo
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
20:30
Dave Weckl Band / Mike Stern Band
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Youssou N'Dour
TivoliVredenburg, Utrecht
Madness
TivoliVredenburg, Utrecht
Nico & Vinz / SIX60
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Texas
Vorst Nationaal, Brussel
Shakira
Ziggo Dome, Amsterdam
woensdag 15 november 2017
21:00
Andre van den Boogaart
't Rozenknopje, Eindhoven
The Waterboys
AFAS Live, Amsterdam
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Agnietenhof, Tiel
20:00
Mastodon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Lage Lund
Bimhuis, Amsterdam
20:30
The Suffers
BIRD, Rotterdam
20:00
Rebekka Ling in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
The Bootleg Beach Boys
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Dan Hair
Burgerweeshuis, Deventer
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Strombeek, Grimbergen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Chassé Theater, Breda
20:00
Widowspeak
dB's, Utrecht
Pieter Derks - Spot
De Domijnen, Sittard
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
The Blues Brothers
De Meerpaal, Dronten
20:00
Kim Wilde
De Oosterpoort, Groningen
19:30
H.E.A.T.
De Pul, Uden
Billy Ocean
De Roma, Antwerpen
20:15
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
19:45
Marcus Miller
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bumblefoot
Duycker, Hoofddorp
Jan Beuving - Raaklijn
Fulcotheater, IJsselstein
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Blaudzun
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Wolf Parade
Melkweg, Amsterdam
Dave
Melkweg, Amsterdam
22:00
Leif Vollebekk
Merleyn, Nijmegen
20:15
Bing & Ruth - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Muziekgieterij, Maastricht
Takida
Mystiek Theater, Enschede
20:00
The Nits
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Nashville Pussy
P60, Amstelveen
20:00
The Paladins
Paard, Den Haag
22:15
Kneebody
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
Jetty Mathurin - De Overdracht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
The Inevitables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Venray, Venray
Albert Hammond Sr.
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Comedy Night: Eric van der Woude / Rayen Panday
Simplon, Groningen
Wende Snijders - Mens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Stathe Sessie: Aafke Romeijn
Stathe, Utrecht
20:00
ISLAND
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater de Schalm, Veldhoven
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
Trombone Shorty
TivoliVredenburg, Utrecht
Fleet Foxes
TivoliVredenburg, Utrecht
Texas
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Ceyl'an Ertem
TivoliVredenburg, Utrecht
22:00
Yat-Kha
Vera, Groningen
Richard Groenendijk - Om alles
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch