Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Beun
Heiloo
14:00
Theater Aan de Slinger
Houten
10:30
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Rotown
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Podium 't Beest
Goes
20:00
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:45
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Koningshof
Maassluis
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Het Depot
Leuven
Gebr. De Nobel
Leiden
Doornroosje
Nijmegen
Diligentia
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
AFAS Live
Amsterdam
013
Tilburg
20:00
Zaantheater
Zaandam
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
22:00
Vera
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stathe
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Mystiek Theater
Enschede
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:15
Markant Uden
Uden
Luctor et Emergo
Rilland
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Duycker
Hoofddorp
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Diligentia
Den Haag
De Roma
Antwerpen
19:30
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
20:00
dB's
Utrecht
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
maandag 13 november 2017
19:30
Death Alley / Kadavar / Mantar
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Matthew Stevens
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Battle Beast
Baroeg, Rotterdam
20:00
Sean Paul
AFAS Live, Amsterdam
The Amazons
013, Tilburg
dinsdag 14 november 2017
Shakira
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Texas
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Nico & Vinz / SIX60
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Dave Weckl Band / Mike Stern Band
TivoliVredenburg, Utrecht
19:45
Youssou N'Dour
TivoliVredenburg, Utrecht
Madness
TivoliVredenburg, Utrecht
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning te rijk
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Beun, Heiloo
14:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater Aan de Slinger, Houten
10:30
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Widowspeak
Sugar Factory, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Tops
Rotown, Rotterdam
20:00
The Bootleg Beach Boys
Q-Factory, Amsterdam
Racoon
Podium 't Beest, Goes
20:00
The Paladins
Patronaat, Haarlem
Alan Parsons Live Project
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Future Islands
Paradiso, Amsterdam
20:15
Ali Bahrami Fard / Kayhan Kalhor
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:45
Aziza Brahim
Merleyn, Nijmegen
19:30
Francois van Coke & Die Gevaar
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
Koningshof, Maassluis
20:15
The Fureys
Het Musiater, Zevenaar
Millionaire
Het Depot, Leuven
TaxiWars
Gebr. De Nobel, Leiden
The Amazons
Doornroosje, Nijmegen
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Diligentia, Den Haag
20:30
The Samurai
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Leif Vollebekk
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Lomelda
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Kaleo
AFAS Live, Amsterdam
Marcus Miller
013, Tilburg
woensdag 15 november 2017
20:00
Ricky Koole
Zaantheater, Zaandam
12:30
Lunchconcert: Michael van Dijk
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Werftheater, Utrecht
20:00
Bonobo
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Ayanna Witter-Johnson
Vondelkerk, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
22:00
Yat-Kha
Vera, Groningen
Trombone Shorty
TivoliVredenburg, Utrecht
Fleet Foxes
TivoliVredenburg, Utrecht
Texas
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Ceyl'an Ertem
TivoliVredenburg, Utrecht
Claudia de Breij - Nu
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:00
ISLAND
Sugar Factory, Amsterdam
Stathe Sessie: Aafke Romeijn
Stathe, Utrecht
Wende Snijders - Mens
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Comedy Night: Eric van der Woude / Rayen Panday
Simplon, Groningen
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Schouwburg Venray, Venray
Albert Hammond Sr.
Schouwburg Venray, Venray
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
The Inevitables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parktheater, Eindhoven
22:15
Kneebody
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nederlands Blazers Ensemble
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Paladins
Paard, Den Haag
20:30
Nashville Pussy
P60, Amstelveen
20:00
The Nits
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Takida
Mystiek Theater, Enschede
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Bing & Ruth - Muziekgebouw Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Leif Vollebekk
Merleyn, Nijmegen
Wolf Parade
Melkweg, Amsterdam
Dave
Melkweg, Amsterdam
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Luctor et Emergo, Rilland
Blaudzun
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Sanne Wallis de Vries - Gut
Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Beuving - Raaklijn
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Bumblefoot
Duycker, Hoofddorp
19:45
Marcus Miller
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Youp van 't Hek
Diligentia, Den Haag
Billy Ocean
De Roma, Antwerpen
19:30
H.E.A.T.
De Pul, Uden
20:00
Kim Wilde
De Oosterpoort, Groningen
20:15
The Blues Brothers
De Meerpaal, Dronten
20:15
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Spot
De Domijnen, Sittard
20:00
Widowspeak
dB's, Utrecht
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Chassé Theater, Breda
20:00
Jasper Steverlinck
C.C. Strombeek, Grimbergen
Ali B - Koorts
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Dan Hair
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Bootleg Beach Boys
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Suffers
BIRD, Rotterdam
20:00
Rebekka Ling in BIRD
BIRD, Rotterdam