Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
013
Tilburg
Sportpaleis
Antwerpen
Veluvine
Nunspeet
De Muze
Noordwijk
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Mezz
Breda
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Theater De Willem
Papendrecht
Cultuurcentrum Diest
Diest
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Vorst Nationaal
Brussel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Bosuil
Weert
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Café de Bommel
Breda
20:30
Volta
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Markant Uden
Uden
23:00
Melkweg
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Innocent
Hengelo
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
Theater Sneek
Sneek
Den Atelier
Marbehan, Luxembourg
Willemeen
Arnhem
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
De Spot
Middelburg
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:30
dB's
Utrecht
Junushoff Theater
Wageningen
21:30
P3
Purmerend
De Vasim
Nijmegen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Theaterpand Weesp
Weesp
Diligentia
Den Haag
De Flux
Zaandam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Simplon
Groningen
Baroeg
Rotterdam
Hedon
Zwolle
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:30
Willemeen
Arnhem
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Patronaat
Haarlem
20:00
De Pul
Uden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Altstadt
Eindhoven
20:00
Nijend 24
Anderen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Lochem
Lochem
Dok6
Panningen
20:00
Fluor
Amersfoort
19:30
Podium Victorie
Alkmaar
Paard
Den Haag
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
23:00
Atak
Enschede
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Little Devil
Tilburg
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Kapel Bovendonk
Hoeven
De Unie
Rotterdam
Cultureel Centrum 't Perron
Heeze
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
Posttheater
Arnhem
donderdag 16 november 2017
20:30
Piepschuim
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Spot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Prophets of Rage
013, Tilburg
Queens Of The Stone Age
Sportpaleis, Antwerpen
René van Meurs - Ik beloof niks
Veluvine, Nunspeet
Richard Groenendijk - Om alles
De Muze, Noordwijk
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Rumours of Fleetwood Mac
Mezz, Breda
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Scheldetheater, Terneuzen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Screw Houston / WRCKG
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Shantel & Bucovina Club Orkestar
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Sjaak Bral
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Songhoy Blues
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sophia
Melkweg, Amsterdam
20:30
Stephanie Struijk
Luxor Live, Arnhem
19:45
Suzan & Freek
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
T-splitsing
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Taksim Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Tcha Limberger & his Budapest Gypsy Orchestra
Beauforthuis, Austerlitz
The Blues Brothers
Theater De Willem, Papendrecht
The Bootleg Sixties
Cultuurcentrum Diest, Diest
20:15
The Fureys
Theater De Lievekamp, Oss
The Kooks
Vorst Nationaal, Brussel
The Nits
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Paladins
De Bosuil, Weert
20:00
Tommy Castro & The Painkillers / Eamonn McCormack
Gebr. De Nobel, Leiden
Ton Kas - Kakmaker
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Traudes
Café de Bommel, Breda
20:30
Volta's local playground - Scarlet wolf
Volta, Amsterdam
Wende Snijders - Mens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Zonder verdoving
Markant Uden, Uden
vrijdag 17 november 2017
23:00
5 Years Tangram
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
AmenRa
C.C. Strombeek, Grimbergen
20:00
And So I Watch You From Afar
Muziekgieterij, Maastricht
André Manuel - De Onzen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
As We Go / Ink Bomb
Innocent, Hengelo
20:45
Average White Band
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Bear's Den
Lotto Arena, Antwerpen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater Sneek, Sneek
Billy Ocean
Den Atelier, Marbehan, Luxembourg
Blackbriar
Willemeen, Arnhem
20:00
Blackfoot Gypsies
Q-Factory, Amsterdam
20:15
Blaudzun
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Bløf
De Spot, Middelburg
20:00
Bumblefoot
Paard, Den Haag
20:30
CaboCubaJazz
Bimhuis, Amsterdam
Call It Off
Metropool, Hengelo
20:30
Daddy Long Legs
dB's, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Junushoff Theater, Wageningen
21:30
De Dijk
P3, Purmerend
De Staat
De Vasim, Nijmegen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Dope D.O.D.
Het Bolwerk, Sneek
20:15
Dromen van Syrië - JazzArt Orchestra olv Martin Fondse & Shaza Hayek
Beauforthuis, Austerlitz
Emilio Guzman - Kom dan!
Theaterpand Weesp, Weesp
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Diligentia, Den Haag
Eskimo Callboy
De Flux, Zaandam
20:00
Esther de Jong / Kinoo / Pendants / The Heck
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Evil Empire Orchestra
Simplon, Groningen
Ferocious Dog
Baroeg, Rotterdam
Feuerengel
Hedon, Zwolle
20:15
Fine Arts Quartet & Severin von Eckardstein
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Fleet Foxes
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Fred Eaglesmith
Podium 't Beest, Goes
20:00
Fresku / Mocromaniac
TivoliVredenburg, Utrecht
Fuad Hassen - Held
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:30
Gangabella / Suburbs
Willemeen, Arnhem
Gerard Lenorman
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
19:30
Gorgoroth
Dynamo, Eindhoven
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Guus Meeuwis & the Monkey Sandwich Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Hallo Venray
De Pul, Uden
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Herman van Veen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
23:00
I Hate Models / SHXCXCHCXSH
Doornroosje, Nijmegen
Jetty Mathurin - De Overdracht
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jo Goes Hunting
Altstadt, Eindhoven
20:00
Jodymoon - All is Waiting
Nijend 24, Anderen
20:00
Julian Velard
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Justin Kauflin Trio
Meervaart, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Lochem, Lochem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Dok6, Panningen
20:00
Kenny B
Fluor, Amersfoort
19:30
Kim Wilde
Podium Victorie, Alkmaar
Klangstof
Paard, Den Haag
21:00
Kllo
V11, Rotterdam
20:30
Kong / Stakbabber / Yokocola
Oefenbunker, Landgraaf
23:00
Kortsluiting
Atak, Enschede
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lesoir
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Lil Kleine
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Magnacult
Little Devil, Tilburg
19:00
Mammút
Melkweg, Amsterdam
20:15
Marietta Petkova
Kapel Bovendonk, Hoeven
Mark Lotterman
De Unie, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultureel Centrum 't Perron, Heeze
19:30
Martijn Fischer
Gebr. De Nobel, Leiden
Martijn Koning - Koning te rijk
Posttheater, Arnhem