Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Paradiso
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Rockhal
Esch zur Alzette
21:30
Theater Ins Blau
Leiden
19:00
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Singer Theater
Laren
21:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Roma
Antwerpen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
DeLaMar
Amsterdam
Boom Chicago
Amsterdam
19:00
Hedon
Zwolle
21:30
Hedon
Zwolle
De Nieuwe Kerk
Den Haag
Trix
Antwerpen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Martiniplaza
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Kleine Komedie
Amsterdam
Botanique
Brussel
Patronaat
Haarlem
22:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Het Podium
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Doornroosje
Nijmegen
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
MECC
Maastricht
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:30
Het Klooster
Woerden
19:30
Het Klooster
Woerden
21:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Omval
Diemen
Botanique
Brussel
Koninklijk Circus
Brussel
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Scala Theater
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Singer Theater
Laren
20:00
Café de Cactus
Hengelo
DNK
Assen
19:00
Theater De Veste
Delft
21:30
Theater De Veste
Delft
De Domijnen
Sittard
De Domijnen
Sittard
21:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
19:30
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cultuurcentrum Beringen
Beringen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:00
Hedon
Zwolle
21:30
Hedon
Zwolle
De Nieuwe Kerk
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Wilminktheater
Enschede
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
21:30
DeLaMar
Amsterdam
19:30
DeLaMar
Amsterdam
21:30
DeLaMar
Amsterdam
013
Tilburg
Hedon
Zwolle
21:00
Orpheus
Apeldoorn
19:00
Orpheus
Apeldoorn
Figi Theater
Zeist
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cinetol
Amsterdam
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
21:15
De Meerpaal
Dronten
19:30
De Meerpaal
Dronten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
Meervaart
Amsterdam
19:30
Meervaart
Amsterdam
Botanique
Brussel
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Paradiso
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
dinsdag 01 december 2020
Milow
Paradiso, Amsterdam
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
Concertgebouw, Amsterdam
Metropole Orkest / De mooiste liedjes van Toon Hermans
Concertgebouw, Amsterdam
Maître Gims
Rockhal, Esch zur Alzette
21:30
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Ins Blau, Leiden
19:00
Lucky Fonz III - Buiten de Lijnen
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
21:30
Jandino - Opgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Jandino - Opgefokt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Isbells & Marble Sounds
De Roma, Antwerpen
Hans Dorrestijn - 't Houdt een keer op
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Greg Shapiro / Pep Rosenfeld - Lock Him Up
Boom Chicago, Amsterdam
19:00
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
21:30
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Enter Shikari
Trix, Antwerpen
20:00
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Diederik van Vleuten - De Aanbidding Der Wijzen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De eeuw van Harry Belafonte
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Carmina Burana
Martiniplaza, Groningen
Brass Against
Doornroosje, Nijmegen
Art Garfunkel
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Alex Ploeg - EGO
Orpheus, Apeldoorn
155 (éénvijfvijf) - Stuk
Theater 't Speelhuis, Helmond
woensdag 02 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Kleine Komedie, Amsterdam
Warmduscher
Botanique, Brussel
Ultimate Eagles
Patronaat, Haarlem
22:00
Tim Fransen - De mens en ik
Meervaart, Amsterdam
19:30
Tim Fransen - De mens en ik
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League - Locked & Live
Het Podium, Hoogeveen
20:15
Thijs Boontjes zingt Bram Verneulen
Schouwburg Het Park, Hoorn
The Reverend Peyton's Big Damn Band
Doornroosje, Nijmegen
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Stef Bos - Alles is mogelijk
MECC, Maastricht
20:15
Spinvis - Oog in oog
Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Klooster, Woerden
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2020!
Het Klooster, Woerden
21:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater De Omval, Diemen
19:30
Silvester Zwaneveld - Lichtgeraakt!
Theater De Omval, Diemen
Romano Nervoso
Botanique, Brussel
Richard Ruben
Koninklijk Circus, Brussel
20:00
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Rayen Panday - Trigger
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Plien en Bianca - En nu dan?
DeLaMar, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij
Scala Theater, Utrecht
Niels Geusebroek - Young at heart
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Meetsysteem
Paradiso, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lunasa
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lebbis - De Ervaring
Singer Theater, Laren
20:00
Lana Wolf
Café de Cactus, Hengelo
Kiki Schippers - Meer
DNK, Assen
19:00
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater De Veste, Delft
21:30
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater De Veste, Delft
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
De Domijnen, Sittard
Johan Derksen - The Sound of The Blues & Americana
De Domijnen, Sittard
21:15
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater de Koornbeurs, Franeker
19:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater de Koornbeurs, Franeker
Jeroen van der Boom - Live in het Theater
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jan Jaap van der Wal - Ill-ième
Cultuurcentrum Beringen, Beringen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Iris Hond - Home
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Herman van Veen 75: Dat kun Je Wel Zien dat Is Hij
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
GoGo Penguin
Paradiso, Amsterdam
19:00
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
21:30
Frank Boeijen
Hedon, Zwolle
Festival Sacred Songs
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Fatoumata Diawara
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Eliza McCarthy / Pharmakon
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Dolly Dots - Sisters on Tour
Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Mainstage, 's-Hertogenbosch
21:30
Brigitte Heitzer en Rene van Kooten - Doen het samen
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Brigitte Heitzer / Rene van Kooten
DeLaMar, Amsterdam
21:30
Brigitte Heitzer / Rene van Kooten
DeLaMar, Amsterdam
Brass Against
013, Tilburg
Big One: Tribute to Pink Floyd
Hedon, Zwolle
21:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Orpheus, Apeldoorn
19:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Orpheus, Apeldoorn
Anne Neuteboom - Hit me baby one more time
Figi Theater, Zeist
donderdag 03 december 2020
Youp van 't Hek - Korrel Zout
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
YellowStraps
Cinetol, Amsterdam
Wolter Kroes
Theater de Kampanje, Den Helder
Wolter Kroes
Theater de Kampanje, Den Helder
21:15
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
De Meerpaal, Dronten
19:30
Vuile Huichelaar - Het feest kan beginnen!
De Meerpaal, Dronten
Veldhuis & Kemper - Zonder Meer
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
Tim Fransen - De Mens en Ik
Meervaart, Amsterdam
19:30
Tim Fransen - De mens en ik
Meervaart, Amsterdam
Tim Dup
Botanique, Brussel
20:15
The Legends ft. Michael Varekamp - Swingin’ Paris
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
The Hill Station
Gebr. De Nobel, Leiden
Tabitha
Paradiso, Amsterdam
Suarez
Ancienne Belgique (AB), Brussel