Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Goudse Schouwburg
Gouda
19:30
De Reggehof
Goor
Podium 't Beest
Goes
Theater De Kik
Elst
20:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Evoluon
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
20:30
Agora Theater Druten
Druten
21:00
JKC Nirwana
Dronten
20:00
Iduna
Drachten
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Spant!
Bussum
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
Chassé Theater
Breda
Het Evertshuis
Bodegraven
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Gelredome
Arnhem
20:00
Music City
Antwerpen
De Roma
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Oedipus
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
18:30
Melkweg
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Hof 88
Almelo
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
16:00
Grand Cafe De Haven
Zwammerdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Figi Theater
Zeist
19:30
Grenswerk
Venlo
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Hofman
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
11:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
15:00
Het Bolwerk
Sneek
Arminius
Rotterdam
15:30
BIRD
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Roepaen
Ottersum
15:00
Sint-Paulusabdij
Oosterhout
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Het Depot
Leuven
15:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
15:30
Vorstin
Hilversum
17:00
Metropool
Hengelo
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Oosterpoort
Groningen
15:30
Simplon
Groningen
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Dynamo
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
15:00
Iduna
Drachten
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
Kunstenlab
Deventer
16:00
Paard
Den Haag
Grote Kerk
Den Haag
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
21:00
Mezz
Breda
20:00
Taverne
Bergen
14:15
Musis
Arnhem
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
zaterdag 17 december 2016
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Goudse Schouwburg, Gouda
19:30
Ellen ten Damme
De Reggehof, Goor
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Podium 't Beest, Goes
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater De Kik, Elst
20:00
Highway Orange / Out Of The Way
Altstadt, Eindhoven
20:00
Boogie Wonderland Band
Evoluon, Eindhoven
20:00
Trixie Whitley
Effenaar, Eindhoven
20:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Parktheater, Eindhoven
21:00
Miles!
N9, Eeklo
20:30
LOS - VAST
Agora Theater Druten, Druten
21:00
Rockabilly met de Barnbees
JKC Nirwana, Dronten
20:00
Bombita's / Mark Foggo - Stappen als Toen XXL
Iduna, Drachten
21:00
Jazz & Beyond: Flatlandic RundFunk
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Joanne Shaw Taylor
Bibelot, Dordrecht
20:30
Margriet Sjoerdsma
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Spant!, Bussum
15:00
Dédé and the Hedge
Tuinhuis van Charlotte, Breda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Chassé Theater, Breda
Johan Goossens - Daglicht
Het Evertshuis, Bodegraven
21:00
40 UP
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Zazí - Supernova
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Posttheater, Arnhem
20:00
Salsa Dance Gala
Gelredome, Arnhem
20:00
Angstgegner / Cheap Drugs / Damaged Head / Lotus
Music City, Antwerpen
Milow
De Roma, Antwerpen
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
21:00
Afrolijk
Melkweg, Amsterdam
21:00
Tony Momrelle
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Bewilder
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Meervaart, Amsterdam
Indian Askin
Oedipus, Amsterdam
20:00
Jesus Christ Superstar
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Liptease Kerstshow
Sugar Factory, Amsterdam
19:30
Michael Nau
Paradiso, Amsterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
18:30
The Gentle Storm
Melkweg, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Paul de Munnik
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
André Manuel - De Onzen
Theater Hof 88, Almelo
Minou Bosua - Minoux
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 18 december 2016
16:00
Alphen Opus 2
Grand Cafe De Haven, Zwammerdam
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Wolga Kozakken
Figi Theater, Zeist
19:30
Joanne Shaw Taylor
Grenswerk, Venlo
20:30
Dans Dans
EKKO, Utrecht
20:00
And Friends Concerts: a balladeer
Hofman, Utrecht
20:00
Liptease
TivoliVredenburg, Utrecht
11:00
Grootste platen/cd beurs van de Achterhoek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Stoep, Spijkenisse
15:00
Letz Zep
Het Bolwerk, Sneek
DeWolff
Arminius, Rotterdam
15:30
It's a family affair
BIRD, Rotterdam
Hate / Noctem
Baroeg, Rotterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
The Juke Joints
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:00
Windbroke
Theater De Verwachting, Ritthem
Anúna
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Trijntje Oosterhuis
Roepaen, Ottersum
15:00
A Festival of Lessons and Carols
Sint-Paulusabdij, Oosterhout
20:15
Tjing Tjing
Doornroosje, Nijmegen
Milow
Het Depot, Leuven
15:00
Pia Douwes - A Midwinter's Tale
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
15:30
Blues Café presents John F. Klaver Band
Vorstin, Hilversum
17:00
De IJssel Stroomt Over
Metropool, Hengelo
16:00
Stage Experience
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Captain Beefheart / Frank Lammers / Magic Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Benjamin Francis Leftwich
De Oosterpoort, Groningen
15:30
Masta Ace / Primetech
Simplon, Groningen
14:15
Ellen Deelen / Jet Hoogen Esch / Ger Venneker
D' Engelenburgh, Fijnaart
20:00
Ellen ten Damme
Wilminktheater, Enschede
20:00
Geoff Tate (ex Queensryche) Acoustic Tour + Snake Bite Love
Dynamo, Eindhoven
15:00
Singer-Songwriter Joost Ariëns
PopEi, Eindhoven
15:00
A Soulful X-Mas with Berget Lewis
Iduna, Drachten
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:00
Coolhaven
Kunstenlab, Deventer
16:00
Admiral Freebee
Paard, Den Haag
Herman van Veen - Kerstconcert
Grote Kerk, Den Haag
20:00
Stephanie Struijk Kerstconcert & Kerstbuffet
Theater Dina, Dedemsvaart
21:00
Sofie Letitre
Mezz, Breda
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Taverne, Bergen
14:15
B’Rock / Nederlands Kamerkoor
Musis, Arnhem
Cynbel
Gigant, Apeldoorn
Her Majesty
Gigant, Apeldoorn
21:00
Talib Kweli
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Mick Flannery
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
The New York Gospel Singers Show
Heineken Music Hall, Amsterdam