Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Oedipus
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Altstadt
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Spant!
Bussum
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
J.C. Elektra
Sliedrecht
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
The 101 Guitar Bar
Sint-Job-in-'t-Goor
19:30
Corneel
Lelystad
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
De Doelen
Rotterdam
19:30
De Reggehof
Goor
20:00
Effenaar
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Sportpaleis
Antwerpen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Patronaat
Haarlem
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
dB's
Utrecht
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Evoluon
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
Muziekgieterij
Maastricht
Bitterzoet
Amsterdam
Vera
Groningen
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
15:30
Vorstin
Hilversum
23:30
Vera
Groningen
Zaantheater
Zaandam
Polfermolen
Valkenburg
20:00
Music City
Antwerpen
Theater Hof 88
Almelo
Theater De Kik
Elst
Zaantheater
Zaandam
21:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
van Beresteyn
Veendam
15:00
OJC Comeet
Someren
15:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:00
Figi Theater
Zeist
15:00
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Roepaen
Ottersum
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Doornroosje
Nijmegen
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Theater Dina
Dedemsvaart
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Mezz
Breda
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Taverne
Bergen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Het Depot
Leuven
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
15:30
Simplon
Groningen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
19:30
Grenswerk
Venlo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
15:30
BIRD
Rotterdam
Grote Kerk
Den Haag
Gigant
Apeldoorn
Baroeg
Rotterdam
11:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Wilminktheater
Enschede
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
Arminius
Rotterdam
17:00
Metropool
Hengelo
12:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
Gigant
Apeldoorn
15:00
Kunstenlab
Deventer
20:00
Patronaat
Haarlem
14:15
Musis
Arnhem
zaterdag 17 december 2016
21:00
Jazz & Beyond: Flatlandic RundFunk
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Meervaart, Amsterdam
Indian Askin
Oedipus, Amsterdam
20:30
Ian Fischer / Town of Saints
EKKO, Utrecht
20:00
Highway Orange / Out Of The Way
Altstadt, Eindhoven
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Harry Sacksioni
Junushoff Theater, Wageningen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Spant!, Bussum
20:00
Geoff Tate
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Fleddy Melculy
J.C. Elektra, Sliedrecht
22:00
Flat Tire
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Filip Casteels / Jan Ieven
The 101 Guitar Bar, Sint-Job-in-'t-Goor
19:30
Festival Stille Nacht (Lelystad)
Corneel, Lelystad
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Eric Vaarzon Morel - Lorca
De Doelen, Rotterdam
19:30
Ellen ten Damme
De Reggehof, Goor
20:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Goudse Schouwburg, Gouda
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
DeWolff
Patronaat, Haarlem
15:00
Dédé and the Hedge
Tuinhuis van Charlotte, Breda
20:15
de Règâhs - De Bierbar van Sevilla
Theater Dakota, Den Haag
20:00
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Coppersky / Green Lizard
dB's, Utrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Cameretten - Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
23:00
Boomshakalak Soundsystem
Merleyn, Nijmegen
20:00
Boogie Wonderland Band
Evoluon, Eindhoven
20:00
Bombita's / Mark Foggo - Stappen als Toen XXL
Iduna, Drachten
Blaudzun
Muziekgieterij, Maastricht
Bewilder
Bitterzoet, Amsterdam
Bettie Serveert
Vera, Groningen
20:00
Bertolf
Theater de Kappen, Haaksbergen
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
23:30
Avery Plains
Vera, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Anúna
Polfermolen, Valkenburg
20:00
Angstgegner / Cheap Drugs / Damaged Head / Lotus
Music City, Antwerpen
André Manuel - De Onzen
Theater Hof 88, Almelo
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater De Kik, Elst
Amsterdam Klezmer Band
Zaantheater, Zaandam
21:00
Afrolijk
Melkweg, Amsterdam
21:00
40 UP
Gebouw-T, Bergen op Zoom
3J'S - Acoustic Christmas
van Beresteyn, Veendam
15:00
16 Dollars / Black Wizard / Defenders of the Beast / Kiss Lickss / The
OJC Comeet, Someren
zondag 18 december 2016
15:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:00
Wolga Kozakken
Figi Theater, Zeist
15:00
Windbroke
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Trijntje Oosterhuis
Roepaen, Ottersum
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Tjing Tjing
Doornroosje, Nijmegen
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The New York Gospel Singers Show
Heineken Music Hall, Amsterdam
16:00
The Juke Joints
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Talib Kweli
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Stephanie Struijk Kerstconcert & Kerstbuffet
Theater Dina, Dedemsvaart
16:00
Stage Experience
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Sofie Letitre
Mezz, Breda
15:00
Singer-Songwriter Joost Ariëns
PopEi, Eindhoven
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Taverne, Bergen
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
15:00
Pia Douwes - A Midwinter's Tale
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
15:00
Nirvana door Zapp4
Tolhuistuin, Amsterdam
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
20:00
Nederlands Studenten Jazz Orkest / Pete Philly
Sugar Factory, Amsterdam
Milow
Het Depot, Leuven
20:00
Mick Flannery
Tolhuistuin, Amsterdam
15:30
Masta Ace / Primetech
Simplon, Groningen
20:00
Liptease
TivoliVredenburg, Utrecht
15:00
Letz Zep
Het Bolwerk, Sneek
20:00
King of the World
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater de Stoep, Spijkenisse
19:30
Joanne Shaw Taylor
Grenswerk, Venlo
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
15:30
It's a family affair
BIRD, Rotterdam
Herman van Veen - Kerstconcert
Grote Kerk, Den Haag
Her Majesty
Gigant, Apeldoorn
Hate / Noctem
Baroeg, Rotterdam
11:00
Grootste platen/cd beurs van de Achterhoek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Geoff Tate (ex Queensryche) Acoustic Tour + Snake Bite Love
Dynamo, Eindhoven
20:00
Ellen ten Damme
Wilminktheater, Enschede
14:15
Ellen Deelen / Jet Hoogen Esch / Ger Venneker
D' Engelenburgh, Fijnaart
DeWolff
Arminius, Rotterdam
17:00
De IJssel Stroomt Over
Metropool, Hengelo
12:30
De Grote Prijs van Nederland Finale Singer-Songwriter
Paradiso, Amsterdam
19:30
De Grote Prijs van Nederland Finale Hiphop
Paradiso, Amsterdam
20:30
Dans Dans
EKKO, Utrecht
Cynbel
Gigant, Apeldoorn
15:00
Coolhaven
Kunstenlab, Deventer
20:00
Captain Beefheart / Frank Lammers / Magic Band
Patronaat, Haarlem
14:15
B’Rock / Nederlands Kamerkoor
Musis, Arnhem