Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
De Pul
Uden
Gigant
Apeldoorn
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Flint
Amersfoort
19:00
Melkweg
Amsterdam
Perron-3
Rosmalen
Luxor Live
Arnhem
20:00
Het Depot
Leuven
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Club Basis
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Het Huis Verloren
Hoorn
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Plantagekerk
Harderwijk
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Nicolaaskerk
Valkenswaard
20:00
Paradiso
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
23:00
Paard
Den Haag
20:30
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Bibelot
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Pul
Uden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Zaal Thijssen
Vlierden
Time Out
Gemert
21:00
Grounds
Rotterdam
Het Bolwerk
Sneek
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Fluxus
Zaandam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
In the Woods
Leusden
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
013
Tilburg
Sportpaleis
Antwerpen
Goudse Schouwburg
Gouda
15:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
ATLAS Theater
Emmen
De Kattendans
Bergeijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
De Bres
Leeuwarden
14:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Stage Music Cafe
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
21:00
Rotown
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
Perron-3
Rosmalen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
Iduna
Drachten
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Paard
Den Haag
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Peppel
Zeist
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
18:00
Melkweg
Amsterdam
De Witte Bal
Assen
Posttheater
Arnhem
Het Musiater
Zevenaar
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:30
Vera
Groningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Sneek
Sneek
20:00
Brigant
Arnhem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Mezz
Breda
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Spant!
Bussum
LantarenVenster
Rotterdam
18:30
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Mezz
Breda
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Het Kielzog
Hoogezand
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
vrijdag 15 december 2017
20:00
Tank 86 + Your Highness (B) + Bismut
Little Devil, Tilburg
20:00
Teske
Patronaat, Haarlem
20:00
The 101’s
De Pul, Uden
The Charm The Fury
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Mechanics
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Nits
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Secret Diary of Nora Plain
Flint, Amersfoort
19:00
The Visual
Melkweg, Amsterdam
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Perron-3, Rosmalen
Tim Vantol
Luxor Live, Arnhem
20:00
Tjens Matic
Het Depot, Leuven
20:30
Tobias Delius
Bimhuis, Amsterdam
Tom Trago
Club Basis, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Torgeir Waldemar
Het Huis Verloren, Hoorn
20:00
Triggerfinger
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening with Trijntje
Plantagekerk, Harderwijk
Vandenberg's Moonkings
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
Weval
Paard, Den Haag
20:00
Wibi Soerjadi
Nicolaaskerk , Valkenswaard
20:00
Wulf
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zaterdag 16 december 2017
23:00
A-flex / DJ Hype / Fabio & Grooverider / LTJ Bukem / MC Felon / MC Fiv
Paard, Den Haag
20:30
Admiral Freebee
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Afterpartees Slotconcert
Grenswerk, Venlo
20:30
All Ellington
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Amsterdam Klezmer Band - Septacost
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Anemone / The Hazzah
Bibelot, Dordrecht
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Agnietenhof, Tiel
20:15
Bad to the Bone
De Pul, Uden
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bo Saris
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Bökkers
Zaal Thijssen, Vlierden
Broederliefde
Time Out, Gemert
21:00
Broken Brass Ensemble
Grounds, Rotterdam
Call It Off
Het Bolwerk, Sneek
Cameretten - Finalistentournee 2017
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
CCC Inc
Fluxus, Zaandam
20:15
Danceparty
Beauforthuis, Austerlitz
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Danni Nicholls & Hidden Xmas Deluxe (Hidden Agenda Deluxe)
In the Woods, Leusden
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Danny Vera
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
22:00
Day Fly
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Diligentia, Den Haag
De Kift
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
De Partizanen - Kerst in Partizanië
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Diggy Dex
013, Tilburg
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Goudse Schouwburg, Gouda
15:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
20:30
Elles Bailey
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Emilio Guzman - Kom dan!
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
Theater de Kom, Nieuwegein
Eric van Sauers - De lief en leed tour
ATLAS Theater, Emmen
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
De Kattendans, Bergeijk
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Finn Andrews
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Frank Blueka
De Bres, Leeuwarden
14:30
Freeze Festival
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Gilad Hekselman's ZuperOctave
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Gonsofus
Stage Music Cafe, Eindhoven
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Chassé Theater, Breda
21:00
Intergalactic Lovers + Lee Anderson
Rotown, Rotterdam
IQ
Boerderij, Zoetermeer
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Perron-3, Rosmalen
22:00
Jazz & beyond: Funky Xmas!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Schouwburg Lochem, Lochem
Jo Harman
Iduna, Drachten
Johan Goossens - Vlam
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
K's Choice
Paard, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Purmaryn, Purmerend
Kenny B
De Peppel, Zeist
17:00
Kim Hoorweg & Nolan Trio
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
18:00
Lady Pank
Melkweg, Amsterdam
Leif de Leeuw Band
De Witte Bal, Assen
Leon van der Zanden - Kameleon
Posttheater, Arnhem
Leonie Meijer - Kerstshow Joy to the World
Het Musiater, Zevenaar
22:00
LIVE: The Invisibles - Vintage Offbeat Dance Machine
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:00
Mango Zabba
Burgerweeshuis, Deventer
23:30
Marble Heart
Vera, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Sneek, Sneek
20:00
Massive Assault
Brigant, Arnhem
20:00
Mister and Mississippi
Patronaat, Haarlem
20:30
New Cool Collective in MEZZ
Mezz, Breda
20:00
Nick & Simon
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Spant!, Bussum
Ntjam Rosie
LantarenVenster, Rotterdam
18:30
O'G3NE
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
Oleta Adams
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Orange Skyline
Mezz, Breda
20:15
philharmonie zuidnederland: kerst met de Jussens
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Piepschuim
Het Kielzog, Hoogezand
Pieter Derks - Spot
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Pink Floyd Project
Metropool, Hengelo
20:00
Qurated by Pip Blom: Fuz / KIEFF / Korfbal / Personal Trainer
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Reservoir Dogs Band
Paard, Den Haag