Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Manifesto
Hoorn
20:15
WTC Expo
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Ogterop
Meppel
23:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
P3
Purmerend
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
P60
Amstelveen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
11:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Spant!
Bussum
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
19:30
Paard
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bibelot
Dordrecht
23:30
Vera
Groningen
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Manifesto
Hoorn
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
C.C. Achterolmen
Maaseik
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Doornroosje
Nijmegen
Merleyn
Nijmegen
20:00
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
BaronTheater
Opende
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Little Devil
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Pul
Uden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
15:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Comedy Cafe
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
15:00
Luxor Live
Arnhem
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Altstadt
Eindhoven
15:00
PopEi
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
15:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
Hothouse Redbad
Leeuwarden
15:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
14:30
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
19:00
Hedon
Zwolle
Diligentia
Den Haag
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schouwburg Venray
Venray
12:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
15:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
11:00
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater De Veste
Delft
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
PopEi
Eindhoven
Theater de Mythe
Goes
Goudse Schouwburg
Gouda
vrijdag 05 januari 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Schouwburg Het Park, Hoorn
The Charm The Fury
Manifesto, Hoorn
20:15
Feuerengel
WTC Expo, Leeuwarden
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
23:00
Beesmunt Soundsystem / Davy Brandts
Merleyn, Nijmegen
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
New Year’s After
P3, Purmerend
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
Stefano Keizers - Erg heel
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Vnpissen (D) + State My Case + Hammered
Little Devil, Tilburg
20:15
Frans Bauer
Markant Uden, Uden
20:00
Steak Number Eight & Brutus
dB's, Utrecht
20:00
The Big Chris Barber Band
TivoliVredenburg, Utrecht
Physical Graffiti
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 06 januari 2018
20:00
Top 2000 the best of…live
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Prof. Nomad Session Tribute to David Bowie
P60, Amstelveen
Indiestad Nieuwjaarsborrel
Paradiso, Amsterdam
20:00
MAX
Melkweg, Amsterdam
20:00
De Fryske Jûn
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Jim Jefferies
Lotto Arena, Antwerpen
11:00
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Festival zonder Naam presenteert: Paceshifters, Canshaker Pi, La Jungl
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Leon van der Zanden - Kameleon
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
WC Experience - Nieuwsjaarsconcert
Mezz, Breda
20:30
Kris Berry
Mezz, Breda
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Spant!, Bussum
Marco Lopes - Moedt
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
19:30
Nova Child
Paard, Den Haag
Tricklebolt
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
The Stand-Up Club
Bibelot, Dordrecht
23:30
SONNDR
Vera, Groningen
20:30
The Charles Darwin Selection
Metropool, Hengelo
20:30
Physical Graffiti
Metropool, Hengelo
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Bounds of Modesty and friends
Manifesto, Hoorn
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Kitty Contana / Rave van Fortuin
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
Frans Bauer
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
C.C. Achterolmen, Maaseik
Kirsten van Teijn - Zalf
Bon theater, Medemblik
Claudia de Breij - Nu
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
New Cool Collective
Doornroosje, Nijmegen
Steak Number Eight & Brutus
Merleyn, Nijmegen
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Stephanie Struijk
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
BaronTheater, Opende
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Karma To Burn
Poppodium Volt, Sittard
20:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Yama + Sunset Motel + Eegah
Little Devil, Tilburg
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mama The genesis tribute
De Pul, Uden
Ton Kas - Kakmaker
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 07 januari 2018
15:30
Jodymoon - All is Waiting
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Strobos, Sloot & Beijer
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
The Clash of the Coverbands 2017/2018
Paradiso, Amsterdam
Jim Jefferies
Ziggo Dome, Amsterdam
Quirine Melssen - What the Gluck?
Comedy Cafe, Amsterdam
16:15
Daithi Rua
Gigant, Apeldoorn
15:00
Guus Tangelder Big Band
Luxor Live, Arnhem
17:30
The Sound of Silence - Joost Botman & Niels van der Gulik
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Karma To Burn
Altstadt, Eindhoven
15:00
Etan Huijs
PopEi, Eindhoven
14:15
Behind the telescopes - Lavinia Meijer (8+)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Muziekcentrum Enschede, Enschede
15:00
Sweet Mary Jane
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
Artvark Saxophone Quartet
Hothouse Redbad, Leeuwarden
15:30
LGHTNNG
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
Tip Jar
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
A Tribute to Lemmy Kilmister
Little Devil, Tilburg
20:00
Neige Morte
dB's, Utrecht
14:30
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Dirk Scheele - Huis-, tuin- en keukenavonturen
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
19:00
Bars and Melody
Hedon, Zwolle
maandag 08 januari 2018
Marco Lopes - Moedt
Diligentia, Den Haag
21:00
Worry Dolls + Fabian Holland
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
De Oosterpoort, Groningen
dinsdag 09 januari 2018
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Concertgebouw, Amsterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
19:45
Simon & Garfunkel Revival Band
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Venray, Venray
woensdag 10 januari 2018
12:30
Catarina Gomes
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Claudia de Breij - Nu
Schaffelaartheater, Barneveld
Jochen Otten - Troosten
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
15:00
Dirk Scheele - Z’n leukste liedjes
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
11:00
Dirk Scheele - Z’n leukste liedjes
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Veste, Delft
20:00
Awkward I
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Intergalactic Lovers
Bibelot, Dordrecht
20:00
PUURliedjes
PopEi, Eindhoven
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Mythe, Goes
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Goudse Schouwburg, Gouda