Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Hoftheater
Raalte
21:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater 't Onderdak
Sassenheim
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
EKKO
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
Grenswerk
Venlo
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Café Loburg
Wageningen
De Flux
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Meester
Almere
20:30
Café De Heul
Alphen aan den Rijn
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:00
Volta
Amsterdam
21:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
TOP
Bemmel
Kennemer Theater
Beverwijk
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Het Postkantoor
Bovenkarspel
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
BREStheater
Brielle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
Bibelot
Dordrecht
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:15
Cultura
Ede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Expo Twente
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Estrado
Harderwijk
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:30
Vorstin
Hilversum
20:15
Theater Gooiland
Hilversum
Kulturhus Holten
Holten
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Corneel
Lelystad
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
P3
Purmerend
Podium Reimerswaal
Rilland
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
S.C.C. De Ruchte
Someren
19:00
Little Devil
Tilburg
12:00
Bibliotheek Tilburg Centrum
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
20:00
De Bosuil
Weert
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Het Klooster
Woerden
Zaantheater
Zaandam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Hedon
Zwolle
20:00
Jacks Music Bar
Zwolle
15:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
vrijdag 12 januari 2018
20:15
Piepschuim
Hoftheater, Raalte
21:00
Pumarosa
Rotown, Rotterdam
20:00
Grote Prijs van Nederland Hiphop Kwartfinale: #1
Grounds, Rotterdam
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Walhalla, Rotterdam
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater 't Onderdak, Sassenheim
21:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
BlackRitual3: Ggu:ll + Morast (D) + Turia + Treurwilg
Little Devil, Tilburg
Coyoco / Love The System
EKKO, Utrecht
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Stefano Keizers - Erg heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
Fisherman & Hawkins
Grenswerk, Venlo
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
De Speeldoos, Vught
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Non-Alignment Pact
Café Loburg, Wageningen
Gare Du Nord
De Flux, Zaandam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Zaantheater, Zaandam
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Figi Theater, Zeist
20:30
Infloyd
Boerderij, Zoetermeer
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zaterdag 13 januari 2018
20:30
Flip Noorman Het Nieuwe Lied
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Mengjie Han
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Candy Dulfer
Podium Victorie, Alkmaar
Ali B - Koorts
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
The Hillbilly Moonshiners play Mumford and Sons
De Meester, Almere
20:30
Sweet Mary Jane
Café De Heul, Alphen aan den Rijn
20:30
De Kift
Fluor, Amersfoort
20:30
Nieuwe maan
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
BAM!
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:00
Punto cubano
Volta, Amsterdam
21:30
Altın Gün / Baris K
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Ben van Gelder Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Vintage Fangs
Melkweg, Amsterdam
Depeche Mode
Ziggo Dome, Amsterdam
Martijn Fischer
Melkweg, Amsterdam
Richard Groenendijk - Om alles
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Orpheus, Apeldoorn
Eva Crutzen - Opslaan Als
Posttheater, Arnhem
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Eric Vaarzon Morel & Juan en Miguel Martinez
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Film: Un prophete
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Enge Buren - Vreemde vogels
TOP, Bemmel
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Bovengrens
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Marco Lopes - Moedt
Het Postkantoor, Bovenkarspel
16:00
Dédé and the Hedge
BHC (Bij Huize Corné), Breda
De Partizanen - Welkom in Partizanië
BREStheater, Brielle
Martijn Koning - Koning te rijk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Hofpoort, Coevorden
André Manuel - De Onzen
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Kong / Stakbabber / Yokocola
Paard, Den Haag
19:30
Madhara EP release
Paard, Den Haag
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Theater de Kampanje, Den Helder
The Charm The Fury
Bibelot, Dordrecht
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Ronald Snijders (cabaretier) - Welke show?
Cultura, Ede
21:00
Statesmen
Altstadt, Eindhoven
20:30
This Is Jackson
Effenaar, Eindhoven
50 years of LED ZEPPELIN by Physical Graffiti
Effenaar, Eindhoven
20:15
Liza Ferschtman
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Jef Neve & Typhoon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Golden Earring
Expo Twente, Enschede
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Firehouse Mama
Estrado, Harderwijk
20:00
Deetox / Rebelion / Stereotuners
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Rowwen Heze - Driemaal Alaaf!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Luwten + Tusky + EUT
Metropool, Hengelo
20:30
Ground Control
Vorstin, Hilversum
20:15
Frans Bauer
Theater Gooiland, Hilversum
Emilio Guzman - Kom dan!
Kulturhus Holten, Holten
Arie Koomen / Edo Brunner - Klussen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
The Dutch Disciples
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
New Cool Collective
Corneel, Lelystad
20:00
Intergalactic Lovers
Muziekgieterij, Maastricht
Stefano Keizers - Erg heel
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Anger Machine / Degenerate / START/OVER / Horizon Tide
P3, Purmerend
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium Reimerswaal, Rilland
21:00
The Black Marble Selection + Tamarin Desert
Grounds, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater aan de Schie, Schiedam
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
S.C.C. De Ruchte, Someren
19:00
BlackRitual3: Malapeste (F) + Ibex Angel Order + Sammath + Grafjammer
Little Devil, Tilburg
12:00
Kizzy
Bibliotheek Tilburg Centrum, Tilburg
Jochen Otten - Troosten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Rosemary & Garlic
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Johan Goossens - Vlam
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Like a Bat out of Hell / Martin van der Starre / Menno Gootjes / Mirja
De Bosuil, Weert
Cameretten - Finalistentournee 2017
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Klooster, Woerden
Ton Kas - Kakmaker
Zaantheater, Zaandam
20:00
Julian Sas / The Bintangs
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Wipneus en Pim
Hedon, Zwolle
20:00
Kleazer
Jacks Music Bar, Zwolle
zondag 14 januari 2018
15:30
Wieb Zigtema
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Pumarosa
Tolhuistuin, Amsterdam