Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
Breepark
Breda
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
15:00
ATLAS Theater
Emmen
20:15
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Vorstin
Hilversum
23:30
Vera
Groningen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
23:45
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
So What!
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
Schuur
Haarlem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rotown
Rotterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
O.J.C.Cartouche
America
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
17:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Munttheater
Weert
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Markant Uden
Uden
23:45
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
Jonosh
Asten
20:00
Irrational Library Shop
Haarlem
02:00
Het Bolwerk
Sneek
Hedon
Zwolle
20:00
Gryphus
Vierlingsbeek
22:00
Groene Engel
Oss
20:30
Grenswerk
Venlo
15:00
Gelredome
Arnhem
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Flint
Amersfoort
20:30
EKKO
Utrecht
21:00
Effenaar
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
ECI Cultuurfabriek
Roermond
14:00
DeLaMar
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
21:00
De Zwerver
Oostende
De Roma
Antwerpen
De Pul
Uden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Bosuil
Weert
20:00
Café Koos
Zwolle
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Atak
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
22:30
013
Tilburg
19:30
013
Tilburg
20:30
't Ukien
Kampen
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Dina
Dedemsvaart
15:00
PopEi
Eindhoven
23:45
Paradiso
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Iduna
Drachten
12:30
Grounds
Rotterdam
vrijdag 22 december 2017
Jochen Otten - Troosten
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Teske
Burgerweeshuis, Deventer
Tiësto
Breepark, Breda
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Deena Ray / Romy Deville / Xarah von den Vielenregen
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:00
Eefje De Visser
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
DASH!
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Sevn Alias
Bibelot, Dordrecht
20:00
New Cool Collective
Bibelot, Dordrecht
15:00
Dirk Scheele - Pepernotenpret
ATLAS Theater, Emmen
zaterdag 23 december 2017
20:15
Cappella Pratensis
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
Claudia de Breij - Nu
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daredevils
Vorstin, Hilversum
23:30
The Baby Salad / Volvo
Vera, Groningen
20:00
Happy Camper
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
My Baby
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
The Mon Amour Band - 50 jaar Palingsound
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
20:15
Sjaak Bral
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jeroen Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Theater de Bussel, Oosterhout
Youp van 't Hek - Oudejaarsconference 2017: Een vloek en een zucht
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Pieter Derks - Spot
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ton Kas - Kakmaker
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
23:45
Delta Funktionen
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Kitchenette / The Great Communicators
Sugar Factory, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Popkoor Pokomotions
So What!, Gouda
20:00
Mala Vita
Simplon, Groningen
Corrie Van Binsbergen / Dimitri Verhulst
Schuur, Haarlem
20:15
Dolf Jansen / Louise Korthals - Oudejaars 2017 Omdat we het waard zijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Wachstumsschmerzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Luwten
Rotown, Rotterdam
20:00
Abba Gold
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Orange Skyline
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Guido Weijers - Oudejaarsconference
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Stippenlift
Paradiso, Amsterdam
Bløf
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paard, Den Haag
20:00
Ed Struijlaart
Paard, Den Haag
19:30
The Visual
Paard, Den Haag
Bökkers
O.J.C.Cartouche, America
20:45
Dool + Gold
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
philharmonie zuidnederland: Tsjaikovski's Kerst
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
17:00
Steffen Morrison Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
LIVE: No Time Funky Soulband
Muziekcafé Helmond, Helmond
Daniël Arends - De Afterparty
Munttheater, Weert
20:30
Symfo Classics II - The Best of Symphonic Rock met Cindy Oudshoorn, Ed
Metropool, Hengelo
20:00
Kris Berry
Metropool, Hengelo
22:00
Mt. Echo + Bismut + MNHM
Merleyn, Nijmegen
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
19:30
Kurt Efting
Melkweg, Amsterdam
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Markant Uden, Uden
23:45
Tom Trago
Luxor Live, Arnhem
20:00
Lil Kleine
Luxor Live, Arnhem
21:00
Sham 69
Little Devil, Tilburg
Donnerwetter
Jonosh, Asten
20:00
The Sleigh Shakers
Irrational Library Shop, Haarlem
02:00
The Charm The Fury
Het Bolwerk, Sneek
The Dirty Daddies
Hedon, Zwolle
20:00
Abrupt Demise / Graceless
Gryphus, Vierlingsbeek
22:00
De Sluwe Vos / Lucky Done Gone
Groene Engel, Oss
20:30
Broederliefde
Grenswerk, Venlo
15:00
Music Show Scotland
Gelredome, Arnhem
21:30
Bjorno / Dr. Rude / Outsiders / The Darkraver
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Oleta Adams
Flint, Amersfoort
20:30
Mister and Mississippi
EKKO, Utrecht
21:00
Christmas Sing-a-long
Effenaar, Eindhoven
Call It Off
Effenaar, Eindhoven
New Cool Collective
ECI Cultuurfabriek, Roermond
14:00
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
Freek de Jonge - Oudejaarsconference 2017: Koffers
DeLaMar, Amsterdam
21:00
STUFF. + Geroezemoes
De Zwerver, Oostende
Spinvis
De Roma, Antwerpen
The Doors Alive
De Pul, Uden
20:00
Michael Prins
De Oosterpoort, Groningen
Diggy Dex
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Caro Emerald / Metropole Orkest
De Maaspoort, Venlo
De Partizanen - Kerst in Partizanië
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vandenberg's Moonkings
De Bosuil, Weert
20:00
The Fiscus
Café Koos, Zwolle
20:30
Stardusters
Cacaofabriek, Helmond
Jan Akkerman
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Danny Cordromp
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Eefje De Visser
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
MARS WILLIAMS PRESENTS 'AN AYLER XMAS'
Bimhuis, Amsterdam
Nielson
Bibelot, Dordrecht
20:00
HRTZ
Bibelot, Dordrecht
20:00
Molly Hatchet
Atak, Enschede
21:00
Jermain Bridgewater
Altstadt, Eindhoven
22:30
Sunnery James & Ryan Marciano
013, Tilburg
19:30
Sevn Alias
013, Tilburg
20:30
Sabrina Starke
't Ukien, Kampen
zondag 24 december 2017
23:00
Moksi / Yellow Claw
TivoliVredenburg, Utrecht
Stephanie Struijk
Theater Dina, Dedemsvaart
15:00
Jhilani wijsman
PopEi, Eindhoven
23:45
BOSS
Paradiso, Amsterdam
20:00
Frisian Metal Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Anton Goudsmit / Jan Akkerman / Leendert Haaksma / Leif de Leeuw / Rub
Iduna, Drachten
12:30
An Easy Sunday (special edition/pre-christmas)
Grounds, Rotterdam