Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Todo
Best
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
P60
Amstelveen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Metropool
Hengelo
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
De Post
Midwoud
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
CCXL Theater
Vlissingen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
22:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:15
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Koningin Elisabethzaal
Antwerpen
21:00
StudioGonz
Gouda
20:00
Gelredome
Arnhem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:15
Hoftheater
Raalte
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Ahoy
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Munttheater
Weert
De Oosterpoort
Groningen
Kennemer Theater
Beverwijk
23:00
Grounds
Rotterdam
20:30
The Move
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
Parktheater
Eindhoven
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
De Kleine Willem
Enschede
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
19:00
Theater Sneek
Sneek
Gigant
Apeldoorn
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Dassenakker Live
Houten
20:00
Rietveld Theater
Delft
Theater Mozaïek
Zuidlaren
20:00
De Reggehof
Goor
19:30
De Pul
Uden
Sugar Factory
Amsterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
BREStheater
Brielle
Theater de Koornbeurs
Franeker
21:00
Winston
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
21:30
De Flux
Zaandam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Rue de la Gare
Emmen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater RhederArt
Dieren
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
23:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Gebr. De Nobel
Leiden
zaterdag 04 februari 2017
20:30
Cutting Ties / Raylin
Todo, Best
Daniël Arends - De Afterparty
Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniel Lohues - Moi
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Dansu
EKKO, Utrecht
20:30
Daredevils
P60, Amstelveen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
De Vieze Ma3seb Tour
Neushoorn, Leeuwarden
Delain
Metropool, Hengelo
21:00
Denise Jannah - 'Soul, jazz & blues'
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Dilana
De Post, Midwoud
19:30
Don Diablo presents Hexagon
Melkweg, Amsterdam
21:00
Dramali
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Emilio Guzman, Alle mensen verzamelen!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
FABELHAFT
CCXL Theater, Vlissingen
23:00
Fiesta Macumba
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Fleddy Melculy
Patronaat, Haarlem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
22:00
Grenadeers
Altstadt, Eindhoven
20:00
Griz
Melkweg, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Koningin Elisabethzaal, Antwerpen
21:00
Harbour of Souls / Monsun / The Unknown Children
StudioGonz, Gouda
20:00
Hard Bass
Gelredome, Arnhem
20:30
Harry Sacksioni
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Hessel
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
19:30
High Valley
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hydrogen Sea
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Hoftheater, Raalte
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Jeff 'Tain' Watts Trio
LantarenVenster, Rotterdam
Jeroen van der Boom
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jett Rebel
Ahoy, Rotterdam
Jochen Otten
Theater Sneek, Sneek
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Jostiband
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Munttheater, Weert
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Oosterpoort, Groningen
Kirsten van Teijn - Zalf
Kennemer Theater, Beverwijk
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
20:30
Lemon (NL)
The Move, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agnietenhof, Tiel
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
22:00
LIVE: Thin Lizzy + Lynyrd Skynyrd Tribute : Jailbreak + Skinner
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
LOS muziektheater
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Maame Joses - Something for the Soul
Theater De Omval, Diemen
20:00
Maarten van der Weijden
De Kleine Willem, Enschede
Marc-Marie Huijbregts
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Mathilde Santing
Wesopa Weesp, Weesp
19:00
Matroesjka - Brainwash
Theater Sneek, Sneek
Memphis Maniacs
Gigant, Apeldoorn
20:00
Michael Jackson – celebrating the music of a legend
Effenaar, Eindhoven
20:15
Mini & Maxi
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
My Darling Clementine
Dassenakker Live, Houten
20:00
Narsingh - Op klompen naar Calcutta
Rietveld Theater, Delft
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater Mozaïek, Zuidlaren
20:00
O'G3NE
De Reggehof, Goor
19:30
Once (Tribute to Pearl Jam) + simple creed
De Pul, Uden
Orgaanklap
Sugar Factory, Amsterdam
Pater Moeskroen - Fiesta!
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
BREStheater, Brielle
Paul de Munnik
Theater de Koornbeurs, Franeker
21:00
Pedestrians (CH) / Starfish
Winston, Amsterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Meervaart, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Pink Project
Parktheater, Eindhoven
20:00
Rapalje
Iduna, Drachten
21:30
Red Snapper
De Flux, Zaandam
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Kampanje, Den Helder
René van Meurs - Even goede vrienden
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Residentie Orkest
Paard, Den Haag
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Rue de la Gare, Emmen
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Shinigami
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Soul Power – Make it Funky
Paradiso, Amsterdam
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater RhederArt, Dieren
St. Tropez
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:30
Stephen Fearing
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
Steve Hill
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Tangarine
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
Tango Argentina - Walton/Van Duinen
Boerderij Kamps, Rolde
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
22:00
Temporary Roads
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
The Bootleg Sixties
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
The Doors in Concert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
The Dutch Eagles
Orpheus, Apeldoorn
20:30
the obsCURE
Gebr. De Nobel, Leiden