Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Simplon
Groningen
21:00
So What!
Gouda
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
StudioGonz
Gouda
23:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Musketon
Utrecht
Theater Idea
Soest
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Volta
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willemeen
Arnhem
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:30
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
AFAS Live
Amsterdam
Agnietenhof
Tiel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Bitterzoet
Amsterdam
23:00
Bloody Louis
Brussel
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Bon theater
Medemblik
Botanique
Brussel
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
C.C. De Kei
Reusel
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:30
Café de Noot
Amersfoort
20:15
Chassé Theater
Breda
14:30
Concerto
Amsterdam
20:30
Corneel
Lelystad
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De alkeburcht
Roelofarendsveen
20:00
De Bres
Leeuwarden
20:15
De Eendracht
Gemert
21:30
De Flux
Zaandam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
De Helling
Utrecht
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Meester
Almere
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
22:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Perifeer
Deventer
20:00
De Pit
Terneuzen
De Poorterij
Zaltbommel
De Pul
Uden
20:00
De Spot
Middelburg
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Dynamo
Eindhoven
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grounds
Rotterdam
19:45
Hedon
Zwolle
21:00
Het Hijgend Hert
Breda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
vrijdag 10 februari 2017
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Flip Noorman - Make-up
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Schouwburg Odeon, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Folteraar / Orewoet / Verwoed
Simplon, Groningen
21:00
Canshaker Pi + Pip Blom
So What!, Gouda
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Spant!, Bussum
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Cabarestafette
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
I Want To Break Free !
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Crazy Habits / There There
StudioGonz, Gouda
23:30
Tante Joke Karaoke Band
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater aan de Schie, Schiedam
Welkom bij de Fresku Show
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
De Deeldeliers - Deeldelarie
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater de Bussel, Oosterhout
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Bussel, Oosterhout
Spinvis
Theater de Griffioen, Amstelveen
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Kampanje, Den Helder
Jeroen van der Boom
Theater de Kampanje, Den Helder
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Musketon, Utrecht
Jochen Otten
Theater Idea, Soest
20:15
Martyn Joseph
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Ludens, Voorburg
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Zinin, Nijverdal
19:45
The Naked and Famous
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ed Harcourt
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
TRDGR8: DAMSKO UNDERDOGS VOL III
Volta, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Jazz at Willemeen
Willemeen, Arnhem
The Bootleg Sixties
Zaantheater, Zaandam
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
zaterdag 11 februari 2017
21:30
Powerslave
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
Infloyd
AFAS Live, Amsterdam
Frank Boeijen
Agnietenhof, Tiel
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Lenette van Dongen - Tegenwind
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Julia Jacklin
Bitterzoet, Amsterdam
23:00
Alan Walker
Bloody Louis, Brussel
22:00
John Burki & The Dynaflow
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Knight Area
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Harry Sacksioni
Bon theater, Medemblik
Lambchop
Botanique, Brussel
Daniël Arends - De Afterparty
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Kei, Reusel
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:00
Cymbals Eat Guitars
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:30
King King
Café de Noot, Amersfoort
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Chassé Theater, Breda
14:30
The Kik
Concerto, Amsterdam
20:30
Canshaker Pi
Corneel, Lelystad
André Manuel - De Onzen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Cultura, Ede
Daniel Lohues - Moi
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Big Ass Metal Fest w/ Disquiet / Razend / Shinigami
dB's, Utrecht
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
De alkeburcht, Roelofarendsveen
20:00
Frank Blueka
De Bres, Leeuwarden
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
De Eendracht, Gemert
21:30
NEUROOT - SPEEDTWIN(S) (OERPUNKLEGENDS) - SOX PISTOLS 3.0
De Flux, Zaandam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
JeBroer
De Helling, Utrecht
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Def Americans
De Meester, Almere
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Noord Nederlands Orkest - Muzikale reis naar Rusland en Finland
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Memphis Maniacs
De Oosterpoort, Groningen
22:00
BRANDALARM
De Peppel, Zeist
20:30
Gran Teatro Amaro
De Perifeer, Deventer
20:00
Metal Battle
De Pit, Terneuzen
Fuse
De Poorterij, Zaltbommel
Kaipa Dacapo
De Pul, Uden
20:00
Black Box Revelation
De Spot, Middelburg
The Bootleg Sixties
Deventer Schouwburg, Deventer
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
Four Year Strong + Boston Manor + 101's
Dynamo, Eindhoven
Uriah Heep
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Aloha Fest
Grenswerk, Venlo
20:30
Bruut!
Groene Engel, Oss
20:00
UNDERGROUNDS #1
Grounds, Rotterdam
19:45
Emiliana Torrini & The Colorist
Hedon, Zwolle
21:00
Dreadless / Red Eye Crew Soundsystem
Het Hijgend Hert, Breda
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Popa Chubby
Iduna, Drachten
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Sleutelmoment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Eivind Aarset I.E.
LantarenVenster, Rotterdam