Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
00:00
Dok6
Panningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Paard
Den Haag
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Hoftheater
Raalte
Theater De Kik
Elst
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Comedy Club Haug
Rotterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Domijnen
Sittard
19:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Munttheater
Weert
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Patronaat
Haarlem
Burgerweeshuis
Deventer
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Chassé Theater
Breda
00:00
De Oosterpoort
Groningen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
00:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Molenberg
Delfzijl
Cpunt Theater
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
00:00
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Spirit of 66
Verviers
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
00:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:15
Cultura
Ede
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Botanique
Brussel
20:30
Bimhuis
Amsterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Doornroosje
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
00:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Parktheater
Eindhoven
Apollofirst Theater
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Effenaar
Eindhoven
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
00:00
Theater De Veste
Delft
C.C. De Pas
Heesch
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
00:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Zaantheater
Zaandam
20:30
Hedon
Zwolle
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Muziekpodium Zeeland
Veere
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Posttheater
Arnhem
V11
Rotterdam
20:30
Doka - Volkshotel
Amsterdam
Het Bos
Antwerpen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
woensdag 04 maart 2020
20:00
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Schouwburg de Lawei, Drachten
00:00
30 jaar Dana Winner - drie decennia vol liefde én muziek
Dok6, Panningen
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Schattelijn, Geertruidenberg
donderdag 05 maart 2020
20:00
WRCKG Goodbye Show
Paard, Den Haag
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:15
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Hoftheater, Raalte
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Kik, Elst
19:00
Traudes
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tony Woods
Comedy Club Haug, Rotterdam
19:00
Tom Tukker
Melkweg, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Highlights
De Domijnen, Sittard
19:00
Tim Knol
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Theo Maassen - Situatie Gewijzigd
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
The Soul Preacher
Munttheater, Weert
20:00
The Rod Steward Story (UK) Some Guys Have All The Luck
Theater De Lampegiet, Veenendaal
The Kyle Gass Band
Patronaat, Haarlem
The Kik
Burgerweeshuis, Deventer
22:00
The Homesick
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Analogues
Chassé Theater, Breda
20:00
Thank God It's Donna - The Original Donna Summer Tribute
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Sven Ratzke - Where are we now
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Stefano Keizers - Sorry Baby
Chassé Theater, Breda
00:00
Spinvis - In Werkelijkheid
De Oosterpoort, Groningen
Sara Kroos - Verte
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
00:00
Sanne Wallis de Vries - Kom
De Kleine Komedie, Amsterdam
S10
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
Ruud Hermans - Back in Town
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ruth Jacott
Markant Uden, Uden
20:15
Rundfunk - Todesangstschrei
Leidse Schouwburg, Leiden
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
De Molenberg, Delfzijl
Ronald Goedemondt - Numero Uno
Cpunt Theater, Hoofddorp
Rob de Nijs
Oude Luxor Theater, Rotterdam
00:00
René van Meurs - Hunkert
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Rayen Panday - Trigger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Plien & Bianca - En nu dan?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Pink Floyd - The Wall 40 Years
Agnietenhof, Tiel
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Pendragon
Spirit of 66, Verviers
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Diligentia, Den Haag
20:00
Opera de Parelvissers (Tatarstan)
Theater Geert Teis, Stadskanaal
00:00
Ocobar - Holland-Amerika Lijn
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Najib Amhali - Waar was ik?
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Missio
Bitterzoet, Amsterdam
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Meute
Paradiso, Amsterdam
19:30
Merkules
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Memphis Maniacs & Kamerata Zuid - CLASHUP!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Matt Watts
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Martin Hayes
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Louis Bertignac
Koninklijk Circus, Brussel
20:15
Let's make comedy
Cultura, Ede
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Leids cabaret festival - Finalistentour 2020
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - De Ervaring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
L'Impératrice
Botanique, Brussel
20:30
Kruidkoek
Bimhuis, Amsterdam
Kommil Foo - Oogst
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Klangstof
Doornroosje, Nijmegen
King Krule
Melkweg, Amsterdam
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Karin Bloemen - Souvenirs
Schouwburg Het Park, Hoorn
00:00
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
Johan Derksen presenteert: The Sound of The Blues & Americana
Parktheater, Eindhoven
Jodymoon - A Love Brand New
Apollofirst Theater, Amsterdam
20:30
Jim Bakkum
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Jeffrey Lewis / Nele Needs A Holiday
dB's, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Nieuwe klucht met Judeska
Theater de Schalm, Veldhoven
Ilse DeLange
Effenaar, Eindhoven
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Schaffelaartheater, Barneveld
00:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Onze Henry
C.C. De Pas, Heesch
20:00
Handsome Poets
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Halsey
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Hadewych Doet De Dames
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Giovanca Honours Diana Ross
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
00:00
Gerard van Maasakkers - Ik Loop
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Fresku - Voordat het te laat is
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Frans Bauer - Live in Concert
Zaantheater, Zaandam
20:30
Forever Amy
Hedon, Zwolle
20:00
Fabian Franciscus - VLAFEEST
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Eric Vloeimans
Muziekpodium Zeeland, Veere
20:30
Eric Vloeimans
Paard, Den Haag
20:00
Enge Buren - BASTA!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Ellen ten Damme - Casablanca
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Een halfje purper - Frans Mulder en Diederick Ensink - Brieven aan mij
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Edwin Evers Band
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Eddy Zoëy Band - Hits from Heaven
Posttheater, Arnhem
Donna Blue
V11, Rotterdam
20:30
Doka Live | The Resurrection
Doka - Volkshotel, Amsterdam
Disfear
Het Bos, Antwerpen
Diamond Head / Saxon
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Diamanda Dramm / Maya Fridman
TivoliVredenburg, Utrecht