Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
18:00
Concerto
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Zaantheater
Zaandam
21:00
Xinix
Nieuwendijk
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Willemeen
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Werftheater
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Vera
Groningen
van Beresteyn
Veendam
21:00
V11
Rotterdam
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Grenedeer
Gronsveld
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stroomhuis
Eindhoven
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
21:00
So What!
Gouda
21:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
Posttheater
Arnhem
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Podium heino
Heino
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Paradox
Tilburg
20:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Mezz
Breda
22:00
Merleyn
Nijmegen
23:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
21:30
Manifesto
Hoorn
20:00
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Kulturhus Holten
Holten
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
20:15
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Groene Engel
Oss
20:30
Grenswerk
Venlo
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
donderdag 16 februari 2017
18:00
Moss
Concerto, Amsterdam
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Chassé Theater, Breda
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Daniel Meade
C.C. Breughelzaal, Bree
21:00
The Mahones
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Traffic Jam
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Turnpike Troubadours
Bitterzoet, Amsterdam
The Bootleg Sixties
ATLAS Theater, Emmen
vrijdag 17 februari 2017
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Zaantheater, Zaandam
21:00
Martyn Joseph
Xinix, Nieuwendijk
21:00
Bomba Roja / Fabrik Royale
Winston, Amsterdam
20:00
Cornered / Lifelong / Aggravation / No Gods No Masters
Willemeen, Arnhem
The Bootleg Sixties
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Werftheater, Utrecht
René van Meurs - Even goede vrienden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
The Wounded
Vera, Groningen
Daniel Lohues - Moi
van Beresteyn, Veendam
21:00
Nadia Reid
V11, Rotterdam
19:30
Bark (metal) / Bliksem / Distillator
Trix, Antwerpen
21:00
The Wonder Stuff
Tolhuistuin, Amsterdam
Boris
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Grenedeer, Gronsveld
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Vezpa - Een muzikale reis door de jaren 50 en 60
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Omval, Diemen
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater de Mythe, Goes
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Kolk, Assen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Griffioen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Bussel, Oosterhout
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
André Manuel - De Onzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Frank Boeijen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater 't Pand, Gorinchem
20:15
LOS - VAST
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Lookapony
Stroomhuis, Eindhoven
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Enge Buren - Ruk!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Wende Snijders
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
21:00
The Great Communicators + Ask
So What!, Gouda
21:30
JeBroer
Simplon, Groningen
O'G3NE
Schouwburg Het Park, Hoorn
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Isabelle Beernaert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
I'm a Soulman - Steffen Morrison, Joy Wielkens, Michael Varekamp e.a.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
S.C.C. De Enck, Oirschot
21:00
Luke Winslow King
Rotown, Rotterdam
21:00
Paul Simon Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Daniël Arends - De Afterparty
Posttheater, Arnhem
20:00
Ode aan John Coltrane door Bart Oostindie & friends
Poppodium Volt, Sittard
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium heino, Heino
20:30
Hans Vandenburg / Robert Jan Stips / Thijs van Leer
Patronaat, Haarlem
20:30
Memphis Maniacs
Patronaat, Haarlem
20:00
Matt Winson
Patronaat, Haarlem
Bruut!
Paradox, Tilburg
20:30
Soul Live
Paradiso, Amsterdam
The Mahones
Paradiso, Amsterdam
20:00
Francisca & Friends / Swing & Tell
P60, Amstelveen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Traumahelikopter
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
The Music of Jamiroquai
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
De Vieze Ma3seb Tour: Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Everyday People & Guests
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Joana Serrat in Mezz Breda
Mezz, Breda
22:00
The Mysterons
Merleyn, Nijmegen
23:00
Egoless / Gantz / Loefah
Melkweg, Amsterdam
19:30
Che Sudaka
Melkweg, Amsterdam
19:00
Rob Skiba
Melkweg, Amsterdam
21:30
Ferocious Dog
Manifesto, Hoorn
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
20:30
Estafest
LantarenVenster, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kulturhus Holten, Holten
21:00
Tokoloko Met O.a. Certain Animals, Bone-Yard + Deathroll E.a.
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Yuri Honing
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
Joost Dijkema
Het Bolwerk, Sneek
21:00
BAMBAMBIDDYBONGBONG
Hedon, Zwolle
20:15
The Fortunate Sons - CCR Tribute
Hedon, Zwolle
21:00
Los Paja Brava (albumpresentatie)
Grounds, Rotterdam
20:00
JW Roy & Band
Groene Engel, Oss
20:30
Delain
Grenswerk, Venlo
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
HBA on tour
Gebr. De Nobel, Leiden
The Toy Dolls
Gebr. De Nobel, Leiden