Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
22:00
PopEi
Eindhoven
19:00
Mondial
Beek
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:15
Theater Carrousel
Ommen
20:00
dB's
Utrecht
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Metropool
Hengelo
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
Muziekcoöperatie
Meppel
20:30
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
Hoftheater
Raalte
19:00
Melkweg
Amsterdam
Maassilo
Rotterdam
20:00
Simplon
Groningen
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
21:00
De Bosuil
Weert
17:00
Plato Groningen
Groningen
Agnietenhof
Tiel
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Duycker
Hoofddorp
Effenaar
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Het Nieuwe Dijkhuis
Doetinchem
20:15
De Helling
Utrecht
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Patronaat
Haarlem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
P3
Purmerend
Theater de Hofnar
Valkenswaard
15:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Trix
Antwerpen
14:45
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Markant Uden
Uden
Theater de Bussel
Oosterhout
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
Jan van Besouw
Goirle
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Hotel Zuiderduin
Egmond aan Zee
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Schouwburg Odeon
Zwolle
16:00
BHC (Bij Huize Corné)
Breda
19:30
Baroeg
Rotterdam
14:00
013
Tilburg
23:30
Vera
Groningen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
22:00
Vera
Groningen
Gigant
Apeldoorn
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
De Maaspoort
Venlo
20:30
Bitterzoet
Amsterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Podium 't Beest
Goes
20:00
Musis
Arnhem
23:30
Paard
Den Haag
De Speeldoos
Vught
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Paard
Den Haag
Flint
Amersfoort
De Oosterpoort
Groningen
Toomler Theater
Amsterdam
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater De Tuin
Leusden
Paard
Den Haag
20:30
Chassé Theater
Breda
Theater Ludens
Voorburg
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Sense
Dokkum
C.C. Het Poorthuis
Peer
Theater de Griffioen
Amstelveen
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
The BOX
Hilvarenbeek
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
14:15
't Ukien
Kampen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Musis
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
17:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
vrijdag 02 maart 2018
Andy Burrows
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Always The Sun / Palais Ideal / Red Velvet Deception
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Ali B - Koorts
Cpunt Theater, Hoofddorp
22:00
10 o'Clock Heroes: OneTwoThreeFour (Ramones Tribute)
PopEi, Eindhoven
19:00
#COOL teenageparty met Famke Louise
Mondial, Beek
zaterdag 03 maart 2018
20:00
¡PENDEJO! & Container
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Yori Swart
Patronaat, Haarlem
20:15
Yentl & de Boer - Magie
Theater Hof 88, Almelo
William Boeva - Reset
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:15
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Vokatus
dB's, Utrecht
23:45
Vintage Fangs
Melkweg, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Diligentia, Den Haag
20:00
Turbonegro
Tolhuistuin, Amsterdam
Tricklebolt
Metropool, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Tim Knol
Muziekcoöperatie, Meppel
20:30
The Nordenians
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
The Nits
Hoftheater, Raalte
19:00
The Glorious Sons
Melkweg, Amsterdam
The Boxer Rebellion
Maassilo, Rotterdam
20:00
Témé Tan
Simplon, Groningen
20:15
Symphonic Rock Night Band
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
21:00
Supertrap
De Bosuil, Weert
17:00
Stephanie Struijk
Plato Groningen, Groningen
Stefano Keizers - Erg heel
Agnietenhof, Tiel
22:00
Steeler, a Whole Lotta Led Zeppelin
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Shakes + Seven
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:30
Saxophone Summit
Bimhuis, Amsterdam
20:00
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ruben Hoeke
Duycker, Hoofddorp
Royal NL
Effenaar, Eindhoven
Roxeanne Hazes
Rotown, Rotterdam
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Rod Picott
Het Nieuwe Dijkhuis, Doetinchem
20:15
Robin Borneman
De Helling, Utrecht
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Fulcotheater, IJsselstein
Rilan & The Bombardiers
Patronaat, Haarlem
Richard Groenendijk - Om alles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Rhinorino / Stories from Shamehill
P3, Purmerend
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater de Hofnar, Valkenswaard
15:00
Reinis Young
De Perifeer, Deventer
20:00
Reggae T Festival
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Rapsody
Trix, Antwerpen
14:45
Progdreams Festival
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Prince Tribute Band
Markant Uden, Uden
Pieter Derks - Spot
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Jan van Besouw, Goirle
19:30
Paardcafé: Girls Go BOOM presents: OOO -EP Release + Sale Gosse + FFOO
Paard, Den Haag
20:00
O'G3NE - Three Times A Lady
Hotel Zuiderduin, Egmond aan Zee
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
Spant!, Bussum
20:30
Ntjam Rosie
Schouwburg Odeon, Zwolle
16:00
No Ninja Am I
BHC (Bij Huize Corné), Breda
19:30
No Excuse / Sticky Sweet / Rot van de Dam / Bliss
Baroeg, Rotterdam
14:00
Netherlands Deathfest III
013, Tilburg
23:30
Naive Set
Vera, Groningen
20:30
Nadja Filtzer
Cpunt Theater, Hoofddorp
22:00
Mint Field
Vera, Groningen
Memphis Maniacs
Gigant, Apeldoorn
22:00
Mehmet Polat Trio
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Martijn Koning - Koning te rijk
De Maaspoort, Venlo
20:30
Mark Wilkinson
Bitterzoet, Amsterdam
Marco Lopes - Moedt
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Maan
Podium 't Beest, Goes
20:00
Maaike Ouboter
Musis, Arnhem
23:30
Leroy Joy
Paard, Den Haag
Leonie Meijer - Bella Italia
De Speeldoos, Vught
Leon van der Zanden - Kameleon
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
Lebbis - De Bovengrens
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Kunstbende Friesland Voorronde: DJ
Neushoorn, Leeuwarden
23:45
Kris Kross Amsterdam
TivoliVredenburg, Utrecht
Kraantje Pappie
Paard, Den Haag
Kirsten van Teijn - Zalf
Flint, Amersfoort
Kensington
De Oosterpoort, Groningen
Kasper van der Laan
Toomler Theater, Amsterdam
20:30
karsu - Plays Atlantic
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Karsu
Theater Walhalla, Rotterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
JW Roy
Theater De Tuin, Leusden
Jools Holland
Paard, Den Haag
20:30
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Chassé Theater, Breda
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater Ludens, Voorburg
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Sense, Dokkum
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Het Poorthuis, Peer
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jacqueline Govaert
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Imitallica
The BOX, Hilvarenbeek
I Muvrini
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Hollandse avond
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
14:15
Hippe Gasten
't Ukien, Kampen
Herman van Veen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Henrik Schwarz / Metropole Orkest
Musis, Arnhem
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Schouwburg Hengelo, Hengelo
17:00
Hafla Chaabia 3
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Ground Control
Het Bolwerk, Sneek
20:00
Giant Rooks
Sugar Factory, Amsterdam