Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Rotown
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Paardcafe
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Huiskamerconcerten Rotterdam
Rotterdam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Willem
Enschede
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Cultura
Ede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
C.C. Strombeek
Grimbergen
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
ACU
Utrecht
21:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Vorstin
Hilversum
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Vera
Groningen
V11
Rotterdam
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Singer Theater
Laren
21:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Reflektor
Liège
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
19:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Mezz
Breda
Mezz
Breda
21:00
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Klooster
Woerden
20:00
GC den Ichter
Opglabbeek
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
EKKO
Utrecht
woensdag 21 maart 2018
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Daniel Docherty
Rotown, Rotterdam
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Parktheater, Eindhoven
20:30
Jerome Hol Trio
Paardcafe, Den Haag
20:15
Maestro Jules onthult Romeo & Julia
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
22:00
Gold / Necro Deathmort
Merleyn, Nijmegen
Greta van Fleet
Melkweg, Amsterdam
20:00
Ida Nielsen Band
Luxor Live, Arnhem
20:00
Thirty Seconds to Mars
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Live at Lola: DEE Cracks + Sun-O-Bathers
LOLA050, Groningen
20:00
Gregory Porter / Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Lebbis - De Bovengrens
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Gaspard Bos / Linde Schöne
Huiskamerconcerten Rotterdam, Rotterdam
20:30
Billie - Lady Sings the Blues
Goudse Schouwburg, Gouda
The Naked Sweat Drips
Doornroosje, Nijmegen
20:00
L.A. Salami
De Oosterpoort, Groningen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Kleine Willem, Enschede
20:15
NUHR - Alle 30 NUHR
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Karsu
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Cultura, Ede
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Maaike Ouboter
C.C. Strombeek, Grimbergen
21:00
Raw Flowers
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Mila J
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Alex Lahey
ACU, Utrecht
21:00
Songs from the Laurel/ Canyon
't Rozenknopje, Eindhoven
donderdag 22 maart 2018
21:00
FAQ Festival
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:00
Kit Downes / Roedelius
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Vorstin, Hilversum
20:00
Phoenix
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Big Thief
Vera, Groningen
Afterpartees
V11, Rotterdam
20:00
Fleddy Melculy
Trix, Antwerpen
20:00
SQUAD: Bizzey, FamkeLouise, Equalz
TivoliVredenburg, Utrecht
Ali B - Koorts
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Richard Groenendijk - Om alles
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Zij en ik - Spruijt en Opperman
Theater PePijn, Den Haag
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
The Bootleg Sixties
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Purmaryn, Purmerend
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Theater De Kolk, Assen
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater de Griffioen, Amstelveen
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Dik Belegd
Sugar Factory, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Stefano Keizers - Erg heel
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Emilio Guzman - Kom dan!
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Herman van Veen
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Lebbis - De Bovengrens
Singer Theater, Laren
21:30
KIEFF / OOO
Simplon, Groningen
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Venray, Venray
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Stef Bos - Kern
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Karsu
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
The Nits
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Nick & Simon
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Kijkt u eveb mee?
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Clean Pete
Rotown, Rotterdam
20:00
Feder
Reflektor, Liège
20:30
Yentl & de Boer - Magie
Posttheater, Arnhem
20:00
Barry Hay Flying V Formation
Podium Victorie, Alkmaar
19:30
George van Houts - Kom Plot
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Dead Brothers
Patronaat, Haarlem
Johan Goossens - Vlam
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Donnerwetter
Paradiso, Amsterdam
20:00
Ome Omar / Yung Felix
Paradiso, Amsterdam
19:30
Amigos / TenTemPiés
Paradiso, Amsterdam
Parov Stelar
Paleis 12, Brussel
Daniel Docherty
Paard, Den Haag
19:30
Jellephant & the Phantoms / Twins
Paard, Den Haag
20:30
Kenny B
P60, Amstelveen
20:00
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Triptides
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Uit de Hoge Hoed: Improv Comedy
Neushoorn, Leeuwarden
12:30
Lunchpauzeconcert Klara Gronet & Antoni Lichomanow
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
EUT
Mezz, Breda
Johan Derksen
Mezz, Breda
21:00
Rooie Waas
Mezrab - Wilhelmina Pakhuis, Amsterdam
22:00
Bot
Merleyn, Nijmegen
20:00
X Ambassadors
Melkweg, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark- Verplicht Spelen
Meervaart, Amsterdam
20:00
Antoine Villoutreix
Luxor Live, Arnhem
20:00
Jef Neve
Luxor Live, Arnhem
20:00
Michael McDonald
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Het Veur Theater, Leidschendam
Danny Vera
Het Klooster, Woerden
20:00
The Johnny Cash Roadshow
GC den Ichter, Opglabbeek
20:15
Esmee van Kampen / Niet Schieten! - Tijd voor een Trio
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Lukas Batteau
EKKO, Utrecht