Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schouwburg Venray
Venray
19:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Paradiso
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater de Koornbeurs
Franeker
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Fulcotheater
IJsselstein
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:30
Vera
Groningen
Theater Geert Teis
Stadskanaal
19:30
P60
Amstelveen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theaterhotel Almelo
Almelo
Zaantheater
Zaandam
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
19:45
De Helling
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Zwerver
Oostende
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:15
TivoliVredenburg
Utrecht
De Bosuil
Weert
21:00
Café Plantage
Leiden
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Schouwburg Venray
Venray
22:00
Vorstin
Hilversum
P60
Amstelveen
19:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Robuust
Middelburg
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Mezz
Breda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
Podium Victorie
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Chassé Theater
Breda
19:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Cul de Sac
Tilburg
21:00
't Nonnetje
Amersfoort
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paard
Den Haag
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
Chassé Theater
Breda
12:30
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Zinin
Nijverdal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Hedon
Zwolle
Theater de Speeldoos
Baarn
Rotown
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Theater aan de Schie
Schiedam
C.C. De Zandloper
Wemmel
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
The Loft
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Markant Uden
Uden
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Metropool Enschede
Enschede
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Vooruit
Gent
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
woensdag 28 maart 2018
20:00
Hannes Minnaar
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Venray, Venray
19:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Garden City Movement
Paradiso, Amsterdam
Frank Boeijen
Diligentia, Den Haag
20:30
Flip Noorman DE BIG ONE
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Fernando Lameirinhas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Feeder
De Kreun, Kortrijk
20:15
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Cpunt Theater, Hoofddorp
Eva Crutzen - Opslaan Als
Theater de Koornbeurs, Franeker
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Fulcotheater, IJsselstein
Emilio Guzman - Kom dan!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:30
Derya Yıldırım & Grup Şimşek
Vera, Groningen
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
19:30
Brentsleng
P60, Amstelveen
19:30
Birgit Schuurman
Melkweg, Amsterdam
20:30
Bahamas
Tolhuistuin, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
André Manuel - De Onzen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Ali B - Koorts
Zaantheater, Zaandam
19:30
Afrika Bambaataa
Gebr. De Nobel, Leiden
19:45
7 Layers Sessions
De Helling, Utrecht
donderdag 29 maart 2018
20:15
Zonder verdoving
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Walk The Moon
Melkweg, Amsterdam
20:15
Vreemde Kostgangers
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Vive La Fête
Luxor Live, Arnhem
20:30
Van Boudewijn de Groot tot Lil' Kleine
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
21:00
Ultimate Eagles
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Trijntje Oosterhuis
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Meervaart, Amsterdam
20:30
The Temperance Movement
De Zwerver, Oostende
The Bootleg Sixties
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:15
The Bloody Beetroots
TivoliVredenburg, Utrecht
The Animals
De Bosuil, Weert
21:00
Sweet Mary Jane
Café Plantage, Leiden
20:00
Suzan & Freek
DeLaMar, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Stef Bos - Kern
Schouwburg Venray, Venray
22:00
Splash!
Vorstin, Hilversum
Spinvis
P60, Amstelveen
19:00
SKILZZ // KEVIN
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Sean Christopher
Robuust, Middelburg
21:00
RUV
Metropool, Hengelo
20:30
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Mezz, Breda
20:00
Rob en Emiel- Blow me away
De Meenthe, Steenwijk
22:00
Rilan & The Bombardiers
Merleyn, Nijmegen
20:30
Reazun + John Konatty (album release)
EKKO, Utrecht
20:00
Radio Mortale Live
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Prince Tribute Band
Theater De Veste, Delft
Popa Chubby
Podium Victorie, Alkmaar
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Philippe Geubels - Bedankt voor Alles
Chassé Theater, Breda
19:00
philharmonie zuidnederland: Matthäus-Passion
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Pepijn Schoneveld - Stante Pede
Schaffelaartheater, Barneveld
21:00
Orgel Vreten
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Nu
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Niko / Sweetgodanimals / Ten Years Today
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Niekse
't Nonnetje, Amersfoort
20:00
Mydy Rabycad
Luxor Live, Arnhem
20:00
My Baby / Jungle By Night / Ronnie Flex & Deuxperience Band
Paradiso, Amsterdam
19:30
Muffdriver / Oskoed Slotters
Paard, Den Haag
Martijn Koning - Koning te rijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Maria de Fátima - Nacht in Lissabon
Theater Walhalla, Rotterdam
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Mahalia
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Madlife
Volta, Amsterdam
20:00
Maaike Ouboter
Chassé Theater, Breda
12:30
Lunchpauzeconcert Saxofoonensemble CvA
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Luka
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Leonie Meijer - Bella Italia
Theater Zinin, Nijverdal
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Leafs
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Kuenta i Tambu (KiT) + Joey le Soldat
Grounds, Rotterdam
20:00
Kruidkoek
Hedon, Zwolle
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Speeldoos, Baarn
Joost
Rotown, Rotterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie & Eva
Leidse Schouwburg, Leiden
21:00
Jon and Roy
Bitterzoet, Amsterdam
Johan Goossens - Vlam
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Joep Pelt
Iduna, Drachten
20:00
Joep Onderdelinden - Ooit
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater aan de Schie, Schiedam
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. De Zandloper, Wemmel
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Jamai - albumpresentatie
The Loft, Amsterdam
20:00
Invitation to the Sound of Earth & Fire
Paard, Den Haag
20:00
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Schouwburg Odeon, Zwolle
Herman van Veen
Markant Uden, Uden
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht Spelen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Frei.Wild
Metropool Enschede, Enschede
20:00
Frank Boeijen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Fleddy Melculy
Vooruit, Gent
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht