Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
23:00
Grounds
Rotterdam
23:00
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
14:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Iduna
Drachten
21:00
Jazz & Blues Sociëteit Engels
Den Haag
Jeugdhuis De Mans
Meeuwen-Gruitrode
21:00
JKC Nirwana
Dronten
Kennemer Theater
Beverwijk
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
Lotto Arena
Antwerpen
Markant Uden
Uden
20:15
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
Martiniplaza
Groningen
20:00
MC Leiden-Noord
Leiden
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:30
Molen De Ster
Utrecht
17:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
23:00
Opera Zalencentrum
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
19:30
Paardcafe
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Partycentrum de Rank
De Lier
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
23:30
Podium Hardenberg
Hardenberg
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Ogterop
Meppel
23:45
Simplon
Groningen
Spant!
Bussum
20:00
Sportcentrum Kei-Fit
Lichtenvoorde
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
22:30
Stella by Starlight
Arnhem
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater de Mythe
Goes
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
TivoliVredenburg
Utrecht
18:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
van Beresteyn
Veendam
Vorstin
Hilversum
Vorstin
Hilversum
Zaantheater
Zaandam
20:30
013
Tilburg
013
Tilburg
Agora Theater Druten
Druten
Baroeg
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:30
Boerderij
Zoetermeer
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Cafe Heuvelzicht
Essen
CCXL Theater
Vlissingen
zaterdag 01 april 2017
23:00
LatinXpress
Grounds, Rotterdam
23:00
Kempi / lux
Hedon, Zwolle
21:00
Crying Boys Cafe
Hedon, Zwolle
14:00
Dirk Scheele
Hedon, Zwolle
21:00
Toontje Lager
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Return of the 90s
Iduna, Drachten
21:00
Kenny
Jazz & Blues Sociëteit Engels, Den Haag
STAVAST
Jeugdhuis De Mans, Meeuwen-Gruitrode
21:00
Rockschool Dronten 'Rocknight' 2017
JKC Nirwana, Dronten
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Kennemer Theater, Beverwijk
21:00
Metal Tribute Night: Ijzeren Maagden + Los Metallicos E.a.
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Okabe Family & Xavi Torres Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Leidse Schouwburg, Leiden
Matroesjka - Brainwash
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Klone
Little Devil, Tilburg
Bazart
Lotto Arena, Antwerpen
John Mayall
Markant Uden, Uden
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Markant Uden, Uden
K3
Martiniplaza, Groningen
K3
Martiniplaza, Groningen
20:00
Trash bluesrockband
MC Leiden-Noord, Leiden
20:00
Fresku / Mocromaniac
Melkweg, Amsterdam
20:00
Shakka
Melkweg, Amsterdam
21:00
Project Me Tour
Mezz, Breda
Bettie Serveert + support
Mezz, Breda
20:30
Martha Fields
Molen De Ster, Utrecht
17:00
Lenny Kuhr
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
22:00
LIVE: Rockcity on Tour
Muziekcafé Helmond, Helmond
Eef van Breen - Chapman
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Joris Posthumus Quartet & Tokyo's Bad Boys
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Luna Zegers
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
21 String Beats
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
TreaT
Oefenbunker, Landgraaf
23:00
Benny Rodrigues / Billy the Kit / Dannic / DJ Kim Kaey / Funkerman / J
Opera Zalencentrum, Den Haag
Martijn Hillenius - De man in bonus
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Etana
P60, Amstelveen
20:00
Francisca & Friends
P60, Amstelveen
Kris Berry / Remy van Kesteren / Residentie Orkest
Paard, Den Haag
19:30
Backgammon / Banner
Paardcafe, Den Haag
22:00
Nachtschade
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lowly
Paradiso, Amsterdam
20:30
Memphis Maniacs
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Gin Fizzy
Partycentrum de Rank, De Lier
20:00
Lucas Hamming
Patronaat, Haarlem
20:00
Jasper Blom Quartet feat. Nils Wogram
PlusEtage, Baarle-Nassau
23:30
Lead
Podium Hardenberg, Hardenberg
Clan Of Xymox
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
The Kik
Rotown, Rotterdam
20:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Philippe Geubels
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Harry Sacksioni
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Tigre Blanco
Schouwburg Odeon, Zwolle
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Ogterop, Meppel
23:45
Heliophile / NOCX / Polter
Simplon, Groningen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Spant!, Bussum
20:00
Golden Earring
Sportcentrum Kei-Fit, Lichtenvoorde
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Daniel Lohues - Moi
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
22:30
Esk-esque / Smal Water
Stella by Starlight, Arnhem
20:00
Sinkane
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Frank Boeijen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater de Kampanje, Den Helder
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Mythe, Goes
20:30
Karsu
Theater De Omval, Diemen
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Tangarine
Theater Hof 88, Almelo
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Sneek, Sneek
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theaterhotel Almelo, Almelo
Lucky Fonz III - Superlekker
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
50 jaar Pet Sounds - Tribute to The Beach Boys
TivoliVredenburg, Utrecht
18:00
Utrecht International Comedy Festival
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
An Ni / Cakes da Killa / Wail Qausim
Tolhuistuin, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
van Beresteyn, Veendam
Rachèl Louise
Vorstin, Hilversum
Spinvis
Vorstin, Hilversum
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Zaantheater, Zaandam
zondag 02 april 2017
20:30
Simon Keats
013, Tilburg
The Neal Morse Band
013, Tilburg
Matroesjka - Brainwash
Agora Theater Druten, Druten
Flotsam & Jetsam
Baroeg, Rotterdam
20:30
Ruby Turner
BIRD, Rotterdam
16:00
Thomas Toussaint Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:30
Paul Gilbert
Boerderij, Zoetermeer
Klone
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Whitney Rose
Cafe Heuvelzicht, Essen
Lavinia Meijer
CCXL Theater, Vlissingen