Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Starsound Studio
Utrecht
20:00
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Parnassos
Utrecht
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
De Pul
Uden
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Theater Sneek
Sneek
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:15
De Doelen
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
21:00
Roepaen
Ottersum
Groene Engel
Oss
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Thiemeloods
Nijmegen
't Getouw
Mol
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Vorstin
Hilversum
Metropool
Hengelo
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Cacaofabriek
Helmond
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
21:00
So What!
Gouda
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Vooruit
Gent
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
De Dialoog
Ermelo
20:30
Atak
Enschede
Wilminktheater
Enschede
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
20:00
Iduna
Drachten
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
Bibelot
Dordrecht
Gasthuiskerk
Doesburg
Theater De Omval
Diemen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
23:00
Paard
Den Haag
Theater in de Steeg
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
De Molenberg
Delfzijl
Spant!
Bussum
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
BREStheater
Brielle
19:00
Mezz
Breda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Brigant
Arnhem
Musis
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Winston
Amsterdam
20:30
Volta
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Amstelkerk
Amsterdam
20:00
The Box
Amsterdam
vrijdag 07 april 2017
20:00
Muziekkoorts
Starsound Studio, Utrecht
20:00
La Nuit Tropique: King Ayisoba
EKKO, Utrecht
Racoon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
C.C. Parnassos, Utrecht
André Manuel - De Onzen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Karnataka
De Pul, Uden
20:00
Dead End
Little Devil, Tilburg
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
De Meenthe, Steenwijk
20:30
LOS - VAST
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Lookapony + Abdomen
Het Bolwerk, Sneek
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
20:30
Schools That Rock
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Nirvana door Zapp4
De Doelen, Rotterdam
Spinvis
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Flip Noorman - Make-up
Theater de Purmaryn, Purmerend
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
21:00
The Rolling Stones Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Lost/Ctrl + Backgammon + White Elephant
Groene Engel, Oss
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Discover Berget Lewis
Theater Zinin, Nijverdal
23:00
Red Axes / Reza Athar
Doornroosje, Nijmegen
Memphis Maniacs
Doornroosje, Nijmegen
Deleyaman
Thiemeloods, Nijmegen
Harry Sacksioni
't Getouw, Mol
20:00
Hats of to Led Zeppelin
Muziekgieterij, Maastricht
Pater Moeskroen - Fiesta!
Schouwburg Lochem, Lochem
Paul de Munnik
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
The Torrents of Spring
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Ins Blau, Leiden
22:00
Psyfeaks
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Harmonie, Leeuwarden
Paceshifters
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:15
George van Houts - Kom Plot
Singer Theater, Laren
20:15
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Call It Off
Vorstin, Hilversum
Feuerengel
Metropool, Hengelo
20:00
Sjors Veenhuis En De Averechts - Ep Prerelease
Metropool, Hengelo
20:00
Once & Simple Creed
Cacaofabriek, Helmond
20:00
Amongster / Handed
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Crying Boys Cafe
Patronaat, Haarlem
20:00
Julian Sas Band
Patronaat, Haarlem
20:30
Kraak & Smaak
Vera, Groningen
20:30
Frank Boeijen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
SFB
Simplon, Groningen
21:00
Gosto + Diouff
So What!, Gouda
20:30
Jan-Willem Rozenboom - Theatercollege Bach
Goudse Schouwburg, Gouda
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Vooruit, Gent
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
René van Meurs - Even goede vrienden
De Dialoog, Ermelo
20:30
United Voices Of Rock
Atak, Enschede
Sanne Wallis de Vries - Gut
Wilminktheater, Enschede
20:15
Slagerij van Kampen
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Typhoon - Moro Lobi
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Blowbeat
Altstadt, Eindhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
20:00
Juke Joint Jimmies / Roy P-Cat and the V8 Daddies
Iduna, Drachten
22:00
Crow's Feet
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
STAVAST
Bibelot, Dordrecht
Matroesjka - Brainwash
Gasthuiskerk, Doesburg
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater De Omval, Diemen
20:00
Moss
Burgerweeshuis, Deventer
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Paard, Den Haag
Nathan Bell
Theater in de Steeg, Den Haag
20:00
Bløf
Paard, Den Haag
Bettie Serveert
Paard, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Molenberg, Delfzijl
Pieter Derks - Spot
Spant!, Bussum
Briqueville
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
BREStheater, Brielle
19:00
Ik Zie U Graag ...
Mezz, Breda
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kennemer Theater, Beverwijk
21:30
Wipneus en Pim
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Myriam West
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
20:30
Nabil - Tijdmachine
De Nieuwe Kolk, Assen
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Kolk, Assen
21:00
The Naked Sweat Drips + The Liquid Machine
Luxor Live, Arnhem
20:30
Shirma Rouse sings Aretha Franklin
Luxor Live, Arnhem
20:00
Marcella Bovio
Willemeen, Arnhem
The Homesick
Brigant, Arnhem
Lavinia Meijer
Musis, Arnhem
Wende Snijders
Orpheus, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
Pavlov's Dog
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
22:00
Noisia Invites: Noisia / Foreign Beggars / Shades / The Upbeats
Melkweg, Amsterdam
20:30
Kurt Rosa / Ziggy Splynt / Last Minutes
Winston, Amsterdam
20:30
Volta Meltal Night
Volta, Amsterdam
Friday Night Out: The Fresh Cuts met Karsu, Ntjam Rosie, Gianna Tam, R
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Fenix
Amstelkerk, Amsterdam
20:00
Mustafa Ceceli
The Box, Amsterdam