Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Rotown
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
19:00
Baroeg
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Patronaat
Haarlem
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Lux
Nijmegen
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
EKKO
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Wilminktheater
Enschede
21:30
Vera
Groningen
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
13:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Sportpaleis
Antwerpen
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Rotown
Rotterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Paradox
Tilburg
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
22:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kavka
Antwerpen
20:00
Hedon
Zwolle
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Effenaar
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Dok6
Panningen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:15
De Muze
Noordwijk
De Meerpaal
Dronten
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Helling
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
De Domijnen
Sittard
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Chassé Theater
Breda
Bootstraat
Hasselt
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
AFAS Live
Amsterdam
20:00
013
Tilburg
maandag 03 april 2017
20:00
Hurray For The Riff Raff
Rotown, Rotterdam
André Manuel - De Onzen
Parktheater, Eindhoven
20:00
Mos Def
Paradiso, Amsterdam
Secret Rendezvous
Paradiso, Amsterdam
19:30
Jedi Mind Tricks
Melkweg, Amsterdam
19:30
Phantogram
Melkweg, Amsterdam
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
50 jaar Pet Sounds - Tribute to the The Beach Boys - Mezz on Tour
Chassé Theater, Breda
19:00
All Pigs Must Die
Baroeg, Rotterdam
dinsdag 04 april 2017
Ed Sheeran
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Moon Duo
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:30
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Odeon, Zwolle
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Ruth Jacott
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Bury Tomorrow
Patronaat, Haarlem
22:00
The Benelux
Paradiso, Amsterdam
Soulwax
Paradiso, Amsterdam
20:00
Freddie McGregor / Luciano
Paard, Den Haag
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Roos van Nijmegen Voorronde 1
Merleyn, Nijmegen
All Time Low
Melkweg, Amsterdam
Joris Posthumus Quartet & Tokyo's Bad Boys
Lux, Nijmegen
20:00
Scott Bradlee & Postmodern Jukebox
Koninklijk Circus, Brussel
Hurray For The Riff Raff
EKKO, Utrecht
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
NEeMA
Bitterzoet, Amsterdam
woensdag 05 april 2017
20:30
Nirvana door Zapp4
Wilminktheater, Enschede
21:30
Hurray For The Riff Raff
Vera, Groningen
Karin Bloemen - Volle Bloei
van Beresteyn, Veendam
20:00
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
George van Houts - Kom Plot
Theater De Veste, Delft
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Lievekamp, Oss
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Kolk, Assen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Her Majesty
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Daniel Lohues
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater 't Speelhuis, Helmond
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - De Vakantieshow
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Ed Sheeran
Sportpaleis, Antwerpen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Het Park, Hoorn
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Frank Boeijen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Javier Guzman
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jan van Maanen - Voor Alles
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Bellfuries
Rotown, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Mooie Noten Voorronde 2
Q-Factory, Amsterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Posttheater, Arnhem
Joris Posthumus Quartet & Tokyo's Bad Boys
Paradox, Tilburg
22:00
Skott
Paradiso, Amsterdam
Jon Bellion
Paradiso, Amsterdam
20:00
Clock Opera
Paradiso, Amsterdam
20:00
Zapp4 Play
Muziekcentrum Enschede, Enschede
22:00
Moonbase
Melkweg, Amsterdam
20:00
Booka Shade / Craig Walker
Melkweg, Amsterdam
Run The Jewels
Melkweg, Amsterdam
20:00
Loreena McKennitt
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Bury Tomorrow
Kavka, Antwerpen
20:00
Racoon
Hedon, Zwolle
20:30
Tangarine
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Jon van Eerd - Harrie let op de kleintjes
Flint, Amersfoort
20:00
Moon Duo
Effenaar, Eindhoven
Immolation / Vader
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Matroesjka - Brainwash
Dok6, Panningen
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Muze, Noordwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Moddi
De Helling, Utrecht
Paul de Munnik
De Harmonie, Leeuwarden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Domijnen, Sittard
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Chassé Theater, Breda
Exmortus / Gorod / Havok / Warbringer
Bootstraat, Hasselt
Rejjie Snow
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
Los Paja Brava
BIRD, Rotterdam
20:00
Grandaddy
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sting
AFAS Live, Amsterdam
20:00
King Dude
013, Tilburg