Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
C.C. De Pas
Heesch
20:30
Metropool
Hengelo
Duycker
Hoofddorp
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
19:00
Muziekgieterij
Maastricht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
Veluvine
Nunspeet
Groene Engel
Oss
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
P3
Purmerend
Theater de Purmaryn
Purmerend
22:30
Lucky
Rijssen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
BIRD
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Het Bolwerk
Sneek
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Agnietenhof
Tiel
23:00
Little Devil
Tilburg
22:00
Club Fix
Tilburg
20:30
013
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
EKKO
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Grenswerk
Venlo
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Zaantheater
Zaandam
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
19:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:30
Café Bar Joppe
Aalsmeer
20:00
C.C. De Werf
Aalst
20:15
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
De Meester
Almere
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Vondelbunker
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
21:00
Gigant
Apeldoorn
23:45
Luxor Live
Arnhem
Willemeen
Arnhem
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
19:30
Taverne
Bergen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater De Veste
Delft
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
C.C. Belgica
Dendermonde
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
vrijdag 30 maart 2018
20:00
Karin Bloemen - Volle Bloei
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Rob en Emiel- Blow me away
C.C. De Pas, Heesch
20:30
Fresku / Mocromaniac
Metropool, Hengelo
Persefone
Duycker, Hoofddorp
The Animals
Manifesto, Hoorn
Emilio Guzman - Kom dan!
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - Leuker kunnen we het niet maken
Theater Aan de Slinger, Houten
Herman van Veen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
2 Years To Apocalypse / The Royal / Under False Names
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Deeptrax Records Label Night
Podium Asteriks, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Leidse Schouwburg, Leiden
Blaze Bayley
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Maaike Ouboter
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
19:00
Ruben Hoeke
Muziekgieterij, Maastricht
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
22:00
Niekse
Merleyn, Nijmegen
20:30
Claw Boys Claw
Doornroosje, Nijmegen
Pieter Derks - Spot
De Muze, Noordwijk
Leonie Meijer - Bella Italia
Veluvine, Nunspeet
Ana Popovic
Groene Engel, Oss
20:15
Stef Bos - Kern
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Ferocious Dog + Support: Drunken Dolly
P3, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Theater de Purmaryn, Purmerend
22:30
Diaz & Bruno / Latifah / Murda
Lucky, Rijssen
20:15
Enge Buren - Vreemde vogels
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Schouwburg De Kring, Roosendaal
21:00
The Turbans
Grounds, Rotterdam
20:15
Groninger Studenten Cabaret Festival
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Karsu
De Doelen, Rotterdam
20:00
Mahalia
BIRD, Rotterdam
Full Of Hell / Immolation / Monument of Misanthropy
Baroeg, Rotterdam
Soundos - Niets te verliezen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Joan Osborne
Het Bolwerk, Sneek
Martijn Koning - Koning te rijk
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Agnietenhof, Tiel
23:00
Disturbance
Little Devil, Tilburg
22:00
Dopebwoy / Jayh / Zefanio
Club Fix, Tilburg
20:30
The Bluebirds
013, Tilburg
Thomas Smith - Strak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
Yumm Yumm 18+
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Leon van der Zanden - Kameleon
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Afterpartees
EKKO, Utrecht
Steve Forbert
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Anciients / Black Wizard
dB's, Utrecht
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Grenswerk, Venlo
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Zaantheater, Zaandam
Ultimate Eagles
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Broken Brass Ensemble
Hedon, Zwolle
20:00
Maan
Hedon, Zwolle
zaterdag 31 maart 2018
20:00
The Nits
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
19:30
Nits, Willem Twee en Verkadefabriek presenteren
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:30
Sweet Mary Jane
Café Bar Joppe, Aalsmeer
20:00
Frank Boeijen
C.C. De Werf, Aalst
20:15
Huub van der Lubbe SPEELT ‘WAT SPEELT’
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:00
Fleddy Melculy
Podium Victorie, Alkmaar
17:00
Sugar Mama
Café de Pilaren, Alkmaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
Schouwburg Almere, Almere
20:00
While my Guitar Gently Weeps
De Meester, Almere
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Fluor, Amersfoort
20:30
Op Sterk Water - Hotel
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:30
Whip It: Brutuzz / Dave Clarke / Dexter (electro) / ROD
Melkweg, Amsterdam
21:00
Ace Tee
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Kaseko in Concert
Meervaart, Amsterdam
20:00
Allochtonen lachen niet comedy show
Meervaart, Amsterdam
20:00
Joey Le Soldat
Pllek, Amsterdam
20:00
Glassbreaker Heartcore III
Vondelbunker, Amsterdam
19:30
Madensuyu
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Helemaal Melkweg
Melkweg, Amsterdam
19:00
New Kingston
Melkweg, Amsterdam
Eva Crutzen - Opslaan Als
De Kleine Komedie, Amsterdam
Stefano Keizers - Erg heel
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Black Label Society
Trix, Antwerpen
21:00
Jairzinho / Rollàn
Gigant, Apeldoorn
23:45
Antenna / Lucas / Marsman
Luxor Live, Arnhem
Break Ups & Break Downs
Willemeen, Arnhem
20:15
Dorine Wiersma
Beauforthuis, Austerlitz
19:30
Lemon (NL)
Taverne, Bergen
Johan Goossens - Vlam
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Maan
Mezz, Breda
20:00
Yori Swart
Mezz, Breda
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Rob en Emiel- Blow me away
Podium Hoge Woerd, De Meern
Richard Groenendijk - Om alles
Theater De Veste, Delft
20:30
Maceo Parker
Paard, Den Haag
20:00
Black Acid / Leafs
Paard, Den Haag
19:30
Laura Palmer
Paard, Den Haag
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C. Belgica, Dendermonde
André Manuel - De Onzen
Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Vreemde Kostgangers
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
JazzLab Session: Do your thing!
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Ana Popovic
Bibelot, Dordrecht