Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:30
J.C. De Bunker
Gemert
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Hedon
Zwolle
Grenswerk
Venlo
Doornroosje
Nijmegen
De Skâns
Gorredijk
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Domijnen
Sittard
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Cultura
Ede
21:00
Cul de Sac
Tilburg
18:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cinetol
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
BIRD
Rotterdam
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:30
ACU
Utrecht
18:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Willemeen
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Vera
Groningen
21:00
V11
Rotterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Todo
Best
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Sugar Factory
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Spant!
Bussum
21:00
So What!
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Rotown
Rotterdam
21:00
Roepaen
Ottersum
Posttheater
Arnhem
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
OT301
Amsterdam
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
21:00
Mezz
Breda
20:00
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Martiniplaza
Groningen
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Luxor Live
Arnhem
21:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
donderdag 13 april 2017
20:15
Discover Berget Lewis
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:30
Erny Green
J.C. De Bunker, Gemert
Brooks Williams
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Klooster, Woerden
20:30
Bottles of Love
Hedon, Zwolle
Indian Askin
Grenswerk, Venlo
Clone Records
Doornroosje, Nijmegen
Matroesjka - Brainwash
De Skâns, Gorredijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
20:30
Tangarine
De Kleine Willem, Enschede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cabarestafette
De Domijnen, Sittard
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Artvark Saxophone Quartet / Ntjam Rosie
Cultura, Ede
21:00
The Moods Single Release Party
Cul de Sac, Tilburg
18:30
Pophelden
Cpunt Theater, Hoofddorp
Bartek
Cinetol, Amsterdam
20:00
MoreMusic!: Alva Noto / MATHIEU SERRUYS / Yves De Mey
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:30
2 Meter Sessies met Jan Douwe Kroeske en Marc O’Reilly
Blue Collar Hotel, Eindhoven
21:00
Jeangu Macrooy
Bitterzoet, Amsterdam
21:30
Re-score Faja Lobbi w/ Fra Fra Sound
BIRD, Rotterdam
20:30
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
ATLAS Theater, Emmen
20:00
Mulatu Astatke
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Matt Simons
AFAS Live, Amsterdam
20:30
The Homesick
ACU, Utrecht
vrijdag 14 april 2017
18:00
Nederlands Kamerkoor / Residentie Orkest
Zuiderstrandtheater, Den Haag
De Dijk
Zaantheater, Zaandam
21:00
Ocean Depths / Bring On The Bloodshed / START/OVER
Winston, Amsterdam
20:30
Merrimack + Wrang
Willemeen, Arnhem
20:00
Vetrar Draugurinn + Scarlet Stories + Veil of Delusions
Willemeen, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
STAVAST
Vera, Groningen
21:00
The Homesick
V11, Rotterdam
20:00
Paint
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Bettysoo / Michael Fracasso
Tolhuistuin, Amsterdam
Mighty Oaks
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Starve the Artist
Todo, Best
20:00
Michael Varekamp - Louis!
TivoliVredenburg, Utrecht
Alex Vargas
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Harry Sacksioni
Theater Ludens, Voorburg
3JS - U2, The Joshua Tree
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Frank Boeijen
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Mirusia Louwerse
Theater de Mythe, Goes
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Koornbeurs, Franeker
20:15
Discover Berget Lewis
Theater de Kom, Nieuwegein
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Lorrèn
Sugar Factory, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Wende Snijders
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Bart Van Loo Geert Hellings - Napoleon. De schaduw van de revolutie
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Wouter Hamel - Theatertournee 2017
Spant!, Bussum
21:00
Petter Carlsen
So What!, Gouda
20:30
Christon
Simplon, Groningen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tangarine
Schouwburg Het Park, Hoorn
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Fuse
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sue the Night
Rotown, Rotterdam
21:00
Dire Straits Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posttheater, Arnhem
21:00
Martin Buttrich
Patronaat, Haarlem
20:00
Amber Gomaa
Patronaat, Haarlem
Lavinia Meijer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Hotei
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jef Neve
Paard, Den Haag
20:30
Rotersand
P60, Amstelveen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Magnetix / zZz
OT301, Amsterdam
Floyd Matters - A Tribute to Pink Floyd
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Delinquent Habits
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Jan de Bruijn Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Het Zesde Metaal
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
21:00
Lakshmi in MEZZ
Mezz, Breda
20:00
The Wounded
Metropool, Hengelo
22:00
Sef
Merleyn, Nijmegen
Rag'n'Bone Man
Melkweg, Amsterdam
20:00
Birdy Nam Nam
Melkweg, Amsterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
21:00
Russkaja
Manifesto, Hoorn
21:00
Ashes Of Many
Luxor Live, Arnhem
20:15
Mark Foggo + North East Ska Jazz Orchestra
Luxor Live, Arnhem
21:00
The Covernant
Little Devil, Tilburg
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
21:00
Barrelhouse
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Karin Bloemen - Volle Bloei
Kennemer Theater, Beverwijk