Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Todo
Best
19:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
22:00
Altstadt
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Orpheus
Apeldoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Dok6
Panningen
Het Kwartier
Stolwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Chassé Theater
Breda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
21:30
Vera
Groningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
20:00
Atak
Enschede
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:30
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Paradiso
Amsterdam
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
16:00
Café de Bieb
Amsterdam
20:00
Café Miles
Amersfoort
JVC De Schuit
Katwijk
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Paard
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
20:30
Bimhuis
Amsterdam
16:00
Bimhuis
Amsterdam
Ethias Arena
Hasselt
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Little Devil
Tilburg
20:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Ahoy
Rotterdam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Agnietenhof
Tiel
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:00
Manifesto
Hoorn
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Mezz
Breda
20:15
Musis
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
22:00
De Flux
Zaandam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Botanique
Brussel
19:30
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Het Bolwerk
Sneek
20:30
De Pit
Terneuzen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
De Meester
Almere
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
14:00
De Perifeer
Deventer
V11
Rotterdam
20:00
Paard
Den Haag
21:00
De Spieghel
Groningen
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
013
Tilburg
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
16:00
Gigant
Apeldoorn
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Boerderij
Zoetermeer
19:30
Paard
Den Haag
19:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Mezz
Breda
20:00
Cacaofabriek
Helmond
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:00
De Pit Buggenhout
Buggenhout
20:00
Altstadt
Eindhoven
Rotown
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
zaterdag 15 april 2017
20:30
Never Back Down / Ocean Depths
Todo, Best
19:00
Nederlands Kamerkoor / Residentie Orkest
Zuiderstrandtheater, Den Haag
22:00
Nachtschade
Altstadt, Eindhoven
19:30
Mister Pretty
Paard, Den Haag
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Mirusia Louwerse
Orpheus, Apeldoorn
Mike Boddé - De Geurige Man
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Dok6, Panningen
Matroesjka - Brainwash
Het Kwartier, Stolwijk
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Chassé Theater, Breda
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Marc O'Reilly
Patronaat, Haarlem
20:00
Lubomyr Melnyk
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
LP
Koninklijk Circus, Brussel
20:30
LOS - VAST
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
LIVE: Rumbones + Sick Pistons
Muziekcafé Helmond, Helmond
21:30
Les Filles de Illighadad
Vera, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lakshmi
Metropool, Hengelo
La Pegatina
Melkweg, Amsterdam
20:00
Knarsetand
Atak, Enschede
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Kf X Girls Go Boom: Brutus + Blackboxred
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Kenny Glasgow
Q-Factory, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:30
John Frick Band
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:15
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jett Rebel
Paradiso, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
CCXL Theater, Vlissingen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle
16:00
James Oesi
Café de Bieb, Amsterdam
20:00
Ivar
Café Miles, Amersfoort
Indian Askin
JVC De Schuit, Katwijk
20:30
Het Zesde Metaal
EKKO, Utrecht
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Her Majesty
Paard, Den Haag
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Weijer, Boxmeer
20:30
Han Bennink / ICP Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
16:00
Han Bennink / ICP Orchestra
Bimhuis, Amsterdam
Golden Earring
Ethias Arena, Hasselt
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Frank Boeijen
Theater De Veste, Delft
20:30
Finale Podiumvrees
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Fenris
Little Devil, Tilburg
20:45
En Vogue
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Dr. Lektroluv
Ancienne Belgique (AB), Brussel
DJ Paul Elstak
Ahoy, Rotterdam
20:30
Discover Berget Lewis
Jan van Besouw, Goirle
20:00
Delinquent Habits / Red Ribbon Army
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agnietenhof, Tiel
De Dijk
Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:00
Dany Lademacher's Wild Romance
Manifesto, Hoorn
20:00
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
De Maagd, Bergen op Zoom
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Dana Fuchs in MEZZ
Mezz, Breda
20:15
Cristina Branco - Insomnia
Musis, Arnhem
Creeper
Melkweg, Amsterdam
22:00
CRANQ
De Flux, Zaandam
20:00
Clark
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Circa Waves
Botanique, Brussel
19:30
CHVE
Cactus Muziekcentrum, Brugge
Charl Delemarre
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Canshaker Pi
De Pit, Terneuzen
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Bløf
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
BLACK-OUT Festival
Bibelot, Dordrecht
20:30
Ben Poole
Podium 't Beest, Goes
20:00
Battlehooch
De Meester, Almere
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
21:00
Azure Hiptronics
Muziekpodium DJS, Dordrecht
14:00
Antonio Borghini / Cactus Truck
De Perifeer, Deventer
Anna Rune
V11, Rotterdam
20:00
Analyze
Paard, Den Haag
21:00
Amber Gomaa
De Spieghel, Groningen
Amber Arcades / Moss
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Leidse Schouwburg, Leiden
3JS - U2, The Joshua Tree
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 16 april 2017
Yung Internet
013, Tilburg
Ultimate Eagles - Celebrating 40 years Hotel California
Q-Factory, Amsterdam
20:00
The Dawn Brothers
Paradiso, Amsterdam
16:00
The Dawn Brothers
Gigant, Apeldoorn
Sue the Night
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Steve Hackett
Boerderij, Zoetermeer
19:30
Sef
Paard, Den Haag
19:30
Russkaja
Duycker, Hoofddorp
20:00
Racoon
Paard, Den Haag
19:30
POB parade
Mezz, Breda
20:00
Petter Carlsen
Cacaofabriek, Helmond
Peter Beets meets Hans Dulfer - Een ode aan Sonny Rollins
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Pera invites RaQS
Paradiso, Amsterdam
Pain Of Salvation
Hedon, Zwolle
20:00
Mydonna
De Pit Buggenhout, Buggenhout
20:00
Music With Strangers - The Originals
Altstadt, Eindhoven
Moss
Rotown, Rotterdam
Michelle David & The Gospel Sessions
De Oosterpoort, Groningen