Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
LOLA050
Groningen
20:30
De Doelen
Rotterdam
21:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Simplon
Groningen
Altstadt
Eindhoven
Grounds
Rotterdam
21:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:15
De Bosuil
Weert
21:30
EKKO
Utrecht
21:30
STECK
Delft
21:30
P60
Amstelveen
22:00
Paradiso
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:30
Paard
Den Haag
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg Almere
Almere
Lindenberg Theater
Nijmegen
Agora Theater Druten
Druten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
Theater Walhalla
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Cpunt Theater
Hoofddorp
C.C. Myllesweerd
Mill
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Zuidplein
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater PePijn
Den Haag
Posttheater
Arnhem
Flint
Amersfoort
Theater de Spiegel
Zwolle
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
Parktheater
Eindhoven
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Kerkje garnwerd
Garnwerd
Podium Victorie
Alkmaar
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Schouwburg de Lawei
Drachten
Diligentia
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Swanla Theater
Zevenhuizen
Bon theater
Medemblik
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Gebäude 9
Keulen
10:00
TivoliVredenburg
Utrecht
14:00
Neushoorn
Leeuwarden
15:00
013
Tilburg
16:00
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Sporthal MFC De Kreek
Kerkdriel
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
19:00
Melkweg
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
19:00
Todo
Best
19:15
StudioGonz
Gouda
19:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Paard
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Paard
Den Haag
Annabel
Rotterdam
20:00
Xinix
Nieuwendijk
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Mezz
Breda
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Oosterpoort
Groningen
vrijdag 20 april 2018
20:15
Jenee Halstead
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
A horas troncas
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anima Mundi
Boerderij, Zoetermeer
20:30
The Reaction / The Woggles
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:30
Zwart Licht
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Ruben Hein
Gigant, Apeldoorn
20:30
Wye Oak
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
De Meerpaal, Dronten
20:30
Dick de Graaf New Quartet
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Birds of Chicago
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
1001 Nachten
Club Antre, Amsterdam
20:30
Nieuwegrond en Selektah
LOLA050, Groningen
20:30
Club Doelen: Rogier Telderman Trio
De Doelen, Rotterdam
21:00
Janne Schra
Manifesto, Hoorn
21:00
Prince Tribute Band
Vorstin, Hilversum
21:00
While my Guitar Gently Weeps
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Rootsriders - Tribute2BobMarley
Bibelot, Dordrecht
21:00
The Doors in Concert
De Peppel, Zeist
21:00
Tusky
Simplon, Groningen
Wolfendale
Altstadt, Eindhoven
Evil Empire Orchestra + Zorita
Grounds, Rotterdam
21:00
Bokoesam / Jacin Trill
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
The Empyrean
Bibelot, Dordrecht
21:00
EP Presentatie: MILO
Neushoorn, Leeuwarden
21:15
Chris King Robinson
De Bosuil, Weert
21:30
Baba Zula
EKKO, Utrecht
21:30
STECK stage - Anemone + Niko
STECK, Delft
21:30
Turbulence
P60, Amstelveen
22:00
Lion Sphere
Paradiso, Amsterdam
23:00
GOWTU
Melkweg, Amsterdam
23:30
Tante Joke Karaoke Band
Melkweg, Amsterdam
23:30
BASSBALL MEETS AUDIO KUSH: 420 EDITION
Paard, Den Haag
zaterdag 21 april 2018
Roué Verveer - Heppie de Peppie
De Meenthe, Steenwijk
Paul de Munnik
Schouwburg Almere, Almere
Patrick Laureij
Lindenberg Theater, Nijmegen
JW Roy
Agora Theater Druten, Druten
Leonie Meijer - Bella Italia
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Marc-Marie Huijbregts - Getekend
Chassé Theater, Breda
De Fransse Eijkel - De Fransse Eijkel Speelt, De Fransse Eijkel Speelt
Theater Walhalla, Rotterdam
Claudia de Breij - Nu
Markant Uden, Uden
Richard Groenendijk - Om alles
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Cpunt Theater, Hoofddorp
Fuad Hassen - Held
C.C. Myllesweerd, Mill
Stefano Keizers - Erg heel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jan Jaap van der Wal - Schoon
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Herman van Veen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Johan Goossens - Vlam
De Harmonie, Leeuwarden
René van Meurs - Ik beloof niks
Schouwburg Lochem, Lochem
Jeroen van Merwijk - Lucky
Theater 't Speelhuis, Helmond
Theatergroep Oeloek - Droeftoeters
Theater Zuidplein, Rotterdam
Soundos - Niets te verliezen
Posttheater, Arnhem
Jochen Otten - Troosten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater PePijn, Den Haag
Vuile Huichelaar - De 5e van Vuile Huichelaar
Posttheater, Arnhem
The Bootleg Sixties
Flint, Amersfoort
Harrie Jekkers / Klein Orkest - Later is allang begonnen en vroeger ko
Theater de Spiegel, Zwolle
Cameretten - Finalistentournee 2017
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
Eva Crutzen - Opslaan Als
Parktheater, Eindhoven
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Michelle David & The Gospel Sessions
Kerkje garnwerd, Garnwerd
Waylon
Podium Victorie, Alkmaar
Op Sterk Water - Het Op Sterk Water Songfestival
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
Emiel de Jong / Ruud Smulders / Silvester Zwaneveld - Houston, we have
Schouwburg de Lawei, Drachten
Farbod Moghaddam / Kasper van der Laan - Finalistentour Leids Cabaret
Diligentia, Den Haag
Daniel Lohues
De Harmonie, Leeuwarden
Rayen Panday - Fenomeen
Swanla Theater, Zevenhuizen
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier) - De staat van verwarring
Bon theater, Medemblik
Saman Amini
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Freedom Sounds
Gebäude 9, Keulen
10:00
Feest!!! - Dirk Scheele
TivoliVredenburg, Utrecht
14:00
Friejam Jazzfest
Neushoorn, Leeuwarden
15:00
Roadburn Festival
013, Tilburg
16:00
Lage Lund Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
LEGENDS of ROCK Tribute Tour
Sporthal MFC De Kreek, Kerkdriel
17:00
Blues On The Rockz
Café de Pilaren, Alkmaar
19:00
Nordic Delight
Melkweg, Amsterdam
Record Store Day Afterparty
Sugar Factory, Amsterdam
19:00
Schwarzblut
Burgerweeshuis, Deventer
19:00
FemME Battle 2018
Todo, Best
19:15
Break your Neck Fest
StudioGonz, Gouda
19:30
La Pegatina
Paradiso, Amsterdam
19:30
VUUR
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Big Hare
Paard, Den Haag
Holland Zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Birds of Chicago
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Nits
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Maaike Ouboter
Agnietenhof, Tiel
20:00
The Ploctones
Paard, Den Haag
Memphis Maniacs
Annabel, Rotterdam
20:00
Fleddy Melculy
Xinix, Nieuwendijk
20:00
DJ Jazzy Jeff
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Young Gun Silver Fox
Mezz, Breda
HAEVN
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
While my Guitar Gently Weeps - A Tribute to George Harrison
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Wulf
Hedon, Zwolle
20:00
L.A. Salami
De Oosterpoort, Groningen