Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
The Blue Room Sessions
's-Hertogenbosch
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
ACU
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Bibelot
Dordrecht
22:00
BIRD
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
C.C. Strombeek
Grimbergen
CCXL Theater
Vlissingen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
15:00
Cultura
Ede
20:00
dB's
Utrecht
De Domijnen
Sittard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Roode Bioscoop
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Dokbox
Gent
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Flint
Amersfoort
19:00
G.C. Den Dries
Retie
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Lux
Nijmegen
Luxor Live
Arnhem
Maassilo
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:30
Stathe
Utrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Winston
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Zuiderpershuis
Antwerpen
013
Tilburg
20:00
AFAS Live
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. De Ploter
Ternat
C.C. Mechelen
Mechelen
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
CCXL Theater
Vlissingen
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Dynamo
Eindhoven
20:15
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
Iduna
Drachten
23:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Merleyn
Nijmegen
Munttheater
Weert
20:45
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Pllek
Amsterdam
20:00
Rotown
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Veste
Delft
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
dinsdag 02 mei 2017
20:30
Fred Eaglesmith
The Blue Room Sessions, 's-Hertogenbosch
20:15
De Dijk - GROEF
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Splashh
Tolhuistuin, Amsterdam
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Zaantheater, Zaandam
John Mayer
Ziggo Dome, Amsterdam
woensdag 03 mei 2017
21:00
MICH
ACU, Utrecht
20:00
Valerie June
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Andy Frasco
Bibelot, Dordrecht
22:00
Nankosoul
BIRD, Rotterdam
21:00
Sylvan Esso
Bitterzoet, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Strombeek, Grimbergen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
15:00
Maarten Peters
Cultura, Ede
20:00
Jermain Bridgewater
dB's, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Domijnen, Sittard
20:15
Paul de Munnik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Trevor Sensor
De Roode Bioscoop, Amsterdam
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Deventer Schouwburg, Deventer
Vök
Dokbox, Gent
20:30
George Clinton & Parliament Funkadelic
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
Flint, Amersfoort
19:00
Revolting Cocks
G.C. Den Dries, Retie
20:00
Tonbruket
Gebr. De Nobel, Leiden
Marc-Marie Huijbregts
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Her Majesty
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Fay Claassen
Lux, Nijmegen
Joanne Shaw Taylor
Luxor Live, Arnhem
Tinariwen
Maassilo, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Meervaart, Amsterdam
20:00
Patricia Kaas
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:00
The Elvis Concert 2017
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Fred Eaglesmith
Paradiso, Amsterdam
Bebe Rexha
Paradiso, Amsterdam
Roué Verveer - Op Het Laatste Moment
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Spot
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Venice
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Spant!, Bussum
Mike Boddé - De Geurige Man
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:30
Folk Road Show
Stathe, Utrecht
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan de Schie, Schiedam
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Kom, Nieuwegein
Daniel Lohues - Moi
Theater Sneek, Sneek
20:00
Big Ed / Bram van der Velde / Martijn Oosterhuis / Samir Fighil / Tim
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Dijk
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Cristina Branco - Insomnia
TivoliVredenburg, Utrecht
Ozark Henry
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Wilminktheater, Enschede
21:00
De Baron / Ard Zacht
Winston, Amsterdam
John Mayer
Ziggo Dome, Amsterdam
Pablo Francisco
Zuiderpershuis, Antwerpen
donderdag 04 mei 2017
The Levellers
013, Tilburg
20:00
Distant Worlds: music from FINAL FANTASY
AFAS Live, Amsterdam
20:00
Spinvis
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Little Hurricane
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tennis
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
William Boeva - Reset
C.C. De Herbakker, Eeklo
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Ploter, Ternat
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Mechelen, Mechelen
Frank Boeijen
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
CCXL Theater, Vlissingen
20:00
Those Poor Bastards
dB's, Utrecht
20:30
Patricia Kaas
De Oosterpoort, Groningen
19:30
Trade Wind + Screw Houston
Dynamo, Eindhoven
20:15
Manilla Road
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Yung Internet
Hedon, Zwolle
20:00
Jake La Botz
Iduna, Drachten
23:30
Paul Kalkbrenner
Melkweg, Amsterdam
19:30
Ares
Melkweg, Amsterdam
19:30
Sleaford Mods
Melkweg, Amsterdam
21:00
Thor & Friends
Merleyn, Nijmegen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Munttheater, Weert
20:45
Aisha Boering / Lookeen / Skere Heren
P60, Amstelveen
20:00
Emptiness & GGU:LL
Paard, Den Haag
Harlea
Paradiso, Amsterdam
21:00
David Ryan Harris
Paradiso, Amsterdam
20:30
Joan Osborne
Paradiso, Amsterdam
20:00
Darkest Hour
Patronaat, Haarlem
20:00
Pink Oculus
Pllek, Amsterdam
20:00
Frankie Ballard + Sascha Elisah
Rotown, Rotterdam
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rick Astley
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Veste, Delft
Glass Animals
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Hallo Venray
Vera, Groningen
20:00
JW Roy & The Royal Family + Cavan Moran
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
vrijdag 05 mei 2017
20:00
Recorders
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Gregory Porter
Ancienne Belgique (AB), Brussel
19:00
Freedom Call
Baroeg, Rotterdam
20:30
Cyrille Aimée
BIRD, Rotterdam