Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
20:30
Perron-3
Rosmalen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
P60
Amstelveen
De Maagd
Bergen op Zoom
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:00
Q-bus
Leiden
Scheldetheater
Terneuzen
23:45
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
20:00
Agnietenhof
Tiel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Effenaar
Eindhoven
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
De Kargadoor
Utrecht
Altstadt
Eindhoven
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:30
Schouwburg Venray
Venray
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paleis 12
Brussel
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Iduna
Drachten
19:30
013
Tilburg
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Griffioen
Amstelveen
23:00
De Helling
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Cultura
Ede
Theater De Kolk
Assen
20:15
Flint
Amersfoort
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
Concertgebouw
Amsterdam
20:00
De Zwerver
Oostende
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
22:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
DeLaMar
Amsterdam
20:30
EKKO
Utrecht
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
21:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Asgard
Beverwijk
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Ziggo Dome
Amsterdam
21:45
Manifesto
Hoorn
21:00
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
19:45
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
De Spot
Middelburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:00
Trix
Antwerpen
Agnietenhof
Tiel
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Theater RhederArt
Dieren
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Terrein Prinses Wilhelminastraat
Grou
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Helling
Utrecht
21:00
Artishock
Soest
20:15
CHV Noordkade
Veghel
De Pul
Uden
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kattendans
Bergeijk
ATLAS Theater
Emmen
vrijdag 19 mei 2017
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater De Verwachting, Ritthem
20:30
Madelijne Kool / Nicolaas Duin - De Wake Up Kool
Perron-3, Rosmalen
20:00
LOS - VAST
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:30
Life
Cinetol, Amsterdam
20:30
Lambert
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Kris Berry
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
King of the World
P60, Amstelveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Maagd, Bergen op Zoom
Karin Bloemen - Volle Bloei
Orpheus, Apeldoorn
JW Roy
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
19:30
JP Cooper
Melkweg, Amsterdam
20:00
Jonas Beers / Sunday at eight / The Hounds / Trash bluesrockband
Q-bus, Leiden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Scheldetheater, Terneuzen
23:45
Jeroen Pater / Jurg van Ginkel / Ruud Smulders
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Jeangu Macrooy
Luxor Live, Arnhem
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Markant Uden, Uden
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Agnietenhof, Tiel
Honne
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Kennemer Theater, Beverwijk
Hayseed Dixie
Effenaar, Eindhoven
21:00
Hausmagger
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Hans Vandenburg
De Kargadoor, Utrecht
Hallo Venray
Altstadt, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Stoep, Spijkenisse
21:00
Fugitives
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:30
Flip Noorman - Make-up
Schouwburg Venray, Venray
21:00
Fleetwood Mac Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Fleddy Melculy
Bibelot, Dordrecht
20:00
Firtan
Little Devil, Tilburg
20:00
Fake Billy & The False Prophets
Sugar Factory, Amsterdam
Elvis in Concert
Paleis 12, Brussel
Dr. Lektroluv
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Doyle Bramhall II
Iduna, Drachten
19:30
Dodecahedron
013, Tilburg
20:00
Distillator
Metropool, Hengelo
20:00
Def Americans
Duycker, Hoofddorp
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Griffioen, Amstelveen
23:00
De Kraaien
De Helling, Utrecht
De Dijk
Schouwburg Almere, Almere
19:30
Day Wave
Melkweg, Amsterdam
20:30
David Cross / David Jackson
Boerderij, Zoetermeer
20:15
Dany Lademacher's Wild Romance
Cultura, Ede
Daniel Lohues - Moi
Theater De Kolk, Assen
20:15
Daniël Arends - De Afterparty
Flint, Amersfoort
22:00
Dan Hair & The Extensions / Otto of Thorns
Merleyn, Nijmegen
21:00
Conspiracy / Off The Cross / Shaking Haze
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Caetano Veloso
Concertgebouw, Amsterdam
Bruut!
Concertgebouw, Amsterdam
Bruut!
Concertgebouw, Amsterdam
20:00
Brutus / It It Anita / Yung
De Zwerver, Oostende
Bløf
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Bing & Ruth
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
22:30
Big Daddy Kane
Paradiso, Amsterdam
22:00
Bas Amro / Marc Simz / Marco
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Automatic Sam + The Cubical
Podium Asteriks, Leeuwarden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Ares
EKKO, Utrecht
André Manuel - De Onzen
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
21:00
Aïcha Cherif / Oliver / Season On The Line
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Abba Gold
Het Bolwerk, Sneek
3JS - U2, The Joshua Tree
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
zaterdag 20 mei 2017
20:30
Yaotzin
Asgard, Beverwijk
21:00
UNDERGROUNDS #4: The Gwoof + DE KAT
Grounds, Rotterdam
20:30
Tragedy
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Toycar Taxi
Hedon, Zwolle
20:00
Torgeir Waldemar
Cinetol, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Wilminktheater, Enschede
20:30
The Sessions
Ziggo Dome, Amsterdam
21:45
The Original Jukebox Heroes
Manifesto, Hoorn
21:00
The Molochs
Q-Factory, Amsterdam
20:30
The Doors in Concert
Het Evertshuis, Bodegraven
19:45
The Doors Alive
Gebouw-T, Bergen op Zoom
The Cubical
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Streekproduct #2 Newborn Lunatics / Prospect (NL) / Under False Names
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Spinvis
De Spot, Middelburg
20:00
Spasmodique
dB's, Utrecht
20:00
San Fermin
Bitterzoet, Amsterdam
19:00
Sabrina Carpenter
Trix, Antwerpen
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Agnietenhof, Tiel
21:00
Rhinos Are People Too + Pandae
Altstadt, Eindhoven
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Red Snapper
Podium 't Beest, Goes
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater RhederArt, Dieren
19:00
Radar Men From the Moon / Spaceslug / The Fur / Toner Low
Baroeg, Rotterdam
20:30
Queen Forever
P60, Amstelveen
20:15
Pink Project
Theater De Veste, Delft
20:00
Pink Floyd Project
Terrein Prinses Wilhelminastraat, Grou
Pieter Derks - Spot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Orange Skyline
De Helling, Utrecht
21:00
Okabe Family / Xavi Torres Trio
Artishock, Soest
20:15
Ntjam Rosie
CHV Noordkade, Veghel
Nervana
De Pul, Uden
20:00
Nederlands Kamerkoor / Peter Dijkstra / Remy van Kesteren
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Leidse Schouwburg, Leiden
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
De Kattendans, Bergeijk
Miss Montreal - Sssssttt ach, laat ook maar
ATLAS Theater, Emmen