Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Paco Plumtrek
Almelo
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
16:00
Podium Victorie
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
14:30
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit
Winsum
16:00
De Bosuil
Weert
16:00
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
22:00
Back&Fourth
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
15:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
11:30
Het Heerenhuys
Rotterdam
20:30
Get Rhythm Music & Events
Ridderkerk
20:30
De Spot
Middelburg
19:30
Gebr. De Nobel
Leiden
21:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
15:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
15:30
Proeflokaal 't Kantoor
Groningen
19:00
Café De Meister
Geleen
14:30
D' Engelenburgh
Fijnaart
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
The Jack
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
De Perifeer
Deventer
20:00
Paard
Den Haag
14:30
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
15:00
Beauforthuis
Austerlitz
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
20:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
16:00
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
13:30
Willem Twee toonzaal
's-Hertogenbosch
16:00
De Bosuil
Weert
20:30
Molen De Ster
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Koningshof
Maassluis
15:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
14:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
19:30
Paard
Den Haag
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
09:30
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Luxor Live
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
19:15
Paradiso
Amsterdam
13:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
18:30
013
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Schuur
Haarlem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
Theater aan het Spui
Den Haag
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Vondelkerk
Amsterdam
zaterdag 19 mei 2018
20:30
Bear Valour
Paco Plumtrek, Almelo
20:00
Nick & Simon
Theaterhotel Almelo, Almelo
16:00
Stonerfall
Podium Victorie, Alkmaar
Frank Boeijen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Johan Goossens - Vlam
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Martin Fondse
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Tineke Schouten - T-Splitsing
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zondag 20 mei 2018
20:30
Godsticks
Boerderij, Zoetermeer
14:30
Opa's Kunstgebit
Cultureel Centrum De Blauwe Schuit, Winsum
16:00
Fleddy Melculy
De Bosuil, Weert
16:00
Fanfare Psalm 150 Dinxperlo & Vocal Chord
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
22:00
De Kat
Back&Fourth, Utrecht
20:30
The Ex
EKKO, Utrecht
20:15
Terry Bozzio
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Goon Mat & Lord Bernardo
dB's, Utrecht
15:00
Jan Swerts
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
De Boetners albumpresentatie
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
The Hollies
De Doelen, Rotterdam
20:00
CAS (EP-release) + support: Daan Harmsen
Grounds, Rotterdam
20:00
Johan Goosens
Theater Zuidplein, Rotterdam
11:30
Dudok Kwartet
Het Heerenhuys, Rotterdam
20:30
Danny Lademacher's Wild Romance
Get Rhythm Music & Events, Ridderkerk
20:30
To Kill A King
De Spot, Middelburg
19:30
Monolord
Gebr. De Nobel, Leiden
21:00
Gaz Planché
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
15:00
Borodin Quartet
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
15:30
J R&B
Proeflokaal 't Kantoor, Groningen
19:00
Hip Hop v.s. Hardcore
Café De Meister, Geleen
14:30
Bram Wijnands
D' Engelenburgh, Fijnaart
21:00
Dikanda / ThunderCrow
Altstadt, Eindhoven
20:00
Dowzer / Freeloader / He Said No / No Matching Socks / Sidewalk (punk)
The Jack, Eindhoven
20:00
Nick & Simon
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:00
Berndz
De Perifeer, Deventer
20:00
Son Mieux / The Brahms
Paard, Den Haag
14:30
Jam Jazz & Pizza met Bert van den Brink en Simion Oslender
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:00
Yo La Tengo
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Leonie Jansen / The African Mamas
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
15:00
Denise Jannah & Friends
Beauforthuis, Austerlitz
21:00
Carter Sampson
Luxor Live, Arnhem
Mother's Finest
Luxor Live, Arnhem
20:30
Johnny Marr
Tolhuistuin, Amsterdam
Calibro 35
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Michael Moore 'Fragile Quartet'
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Berget Lewis / Shirma Rouse / ZO! Gospel Choir
Paradiso, Amsterdam
Trevor Noah
Ziggo Dome, Amsterdam
19:00
Manu Crooks
Melkweg, Amsterdam
18:00
MeisjeDjamila
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Live At Amsterdamse Bostheater - Edwin Evers Band
Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
20:00
Earth, Wind & Fire Experience
Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Itamar Borochov Quartet
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
16:00
Marcin Wasilewski Trio
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
13:30
Vincent Houdijk, Teus Nobel & Maciej Domaradzki
Willem Twee toonzaal, 's-Hertogenbosch
maandag 21 mei 2018
16:00
The Lachy Doley Group
De Bosuil, Weert
20:30
Haley Heynderickx
Molen De Ster, Utrecht
20:15
Donovan Woods
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
BØRNS
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Band Of Heathens
TivoliVredenburg, Utrecht
The Hollies
TivoliVredenburg, Utrecht
Caribbean Combo / Howard Komproe / Jandino Asporaat / Murth Mossel / R
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Tribute to Jeff Buckley & Radiohead
Muziekgieterij, Maastricht
Leonie Meijer - Bella Italia
Koningshof, Maassluis
15:00
Dirk Scheele - Feest!!!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Orkest van de 18e eeuw / Capella Amsterdam - Brahms: Ein deutsches Req
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Marjolein Meijers: MUZIEK!
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
The Reaction
PopEi, Eindhoven
14:15
3Ach, a Stairway to Heaven (6+)
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
19:30
Rob Dekay / Stephanie Struijk
Paard, Den Haag
20:00
Joan Baez
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
09:30
Pinkster Masterclass Harp
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
To Kill A King
Luxor Live, Arnhem
Jeff Dunham
Sportpaleis, Antwerpen
22:00
Pert Near Sandstone
Paradiso, Amsterdam
21:00
Daysormay / Scenic Route to Alaska
Cinetol, Amsterdam
20:00
Cut Chemist
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
Winston Surfshirt
Sugar Factory, Amsterdam
Swervedriver
Paradiso, Amsterdam
Rita Ora
Melkweg, Amsterdam
20:00
Game of Thrones Live Concert Experience / Ramin Djawadi
Ziggo Dome, Amsterdam
19:15
Two Feet
Paradiso, Amsterdam
13:00
Club Vondel: Buitenspelen voor de GRAP
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Ali B - Koorts
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 22 mei 2018
20:15
To Kill A King
TivoliVredenburg, Utrecht
18:30
Djamila
013, Tilburg
20:00
De Backstage Showcase
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
George van Houts - Kom Plot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Earth Wind & Fire Experience Featuring The Al McKay Allstars
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Luistervinken - Klassiek Engeland
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Nathalie Baartman - Voest
Schuur, Haarlem
20:00
Stef Bos - Kern
Parktheater, Eindhoven
Lieneke Le Roux / Mylène d'Anjou - Echte Liefde
Parktheater, Eindhoven
Saman Amini
Theater aan het Spui, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
The Analogues - 50 jaar Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Freek de Jonge
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
20:00
Rita Ora
Trix, Antwerpen
20:00
Game of Thrones Live Concert Experience / Ramin Djawadi
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Feng Suave
Cinetol, Amsterdam
20:15
Eric van Sauers - De Lief en Leed Tour
Meervaart, Amsterdam
20:00
Tom Russell
Vondelkerk, Amsterdam