Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Altstadt
Eindhoven
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Altstadt
Eindhoven
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
De Bosuil
Weert
Rotown
Rotterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Mezz
Breda
19:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Metropool
Hengelo
21:30
Volta
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
22:00
Atak
Enschede
20:30
PlusEtage
Baarle-Nassau
Muziekcafé Lohengrin
's-Hertogenbosch
20:00
De Pul
Uden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
23:30
Duycker
Hoofddorp
21:45
Manifesto
Hoorn
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Martiniplaza
Groningen
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
013
Tilburg
Theater De Veste
Delft
Philips Stadion
Eindhoven
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Gelredome
Arnhem
22:00
dB's
Utrecht
21:00
Little Devil
Tilburg
21:15
Vorstin
Hilversum
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
23:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Jonosh
Asten
Openluchttheater Lochem
Lochem
16:00
Baroeg
Rotterdam
17:30
The Curve
Echt
15:15
Amstelkerk
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Stadion de Vliert
's-Hertogenbosch
16:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
De Pul
Uden
Paard
Den Haag
16:00
Podium 't Beest
Goes
De Bosuil
Weert
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
15:30
De Kleine Waarheid
Zaandam
16:15
Gigant
Apeldoorn
19:00
Little Devil
Tilburg
16:00
Dynamo
Eindhoven
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
18:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:30
Molen De Ster
Utrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
16:30
't Rozenknopje
Eindhoven
15:30
dB's
Utrecht
Philips Stadion
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
16:00
Vorstin
Hilversum
Bibelot
Dordrecht
00:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Paradiso
Amsterdam
14:00
Scheltema Complex
Leiden
Openluchttheater Lochem
Lochem
't Blok
Nieuwerkerk aan den IJssel
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:30
Vera
Groningen
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Rockhal
Esch zur Alzette
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
013
Tilburg
Melkweg
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Hedon
Zwolle
vrijdag 09 juni 2017
20:00
Boom like that!
Bibelot, Dordrecht
21:00
Bang Bang Bazooka
Altstadt, Eindhoven
Anneke van Giersbergen's VUUR
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
All We Are
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
zaterdag 10 juni 2017
Zimmerman
Altstadt, Eindhoven
22:00
You Should Get To Know Us + Sewage farm
Merleyn, Nijmegen
20:00
Yamato
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Xander & The Peace Pirates
De Bosuil, Weert
Will And The People
Rotown, Rotterdam
Tino Martin - Het concert van mijn dromen XL
Ziggo Dome, Amsterdam
20:15
Tigre Blanco
Theater de Schalm, Veldhoven
21:00
The Perfect Tool
Het Bolwerk, Sneek
21:00
The Eskies in MEZZ
Mezz, Breda
19:15
The 101's (album release show)
Effenaar, Eindhoven
20:15
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
21:00
Robin Borneman + Ian Fisher
Luxor Live, Arnhem
21:30
RABO JazzBoZ: Boggamasta(Flat Earth Society + Davide Bovee)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Pure Pleasure
Metropool, Hengelo
21:30
Punto Cubano
Volta, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
21:00
Nots
Bitterzoet, Amsterdam
Nikki Lane / Julien Baker / Rivers / Robert Ellis
Paradiso, Amsterdam
20:00
Nightqueen
Oefenbunker, Landgraaf
22:00
Neophyte / Outsiders / The Darkraver
Atak, Enschede
20:30
Mulligan-Baker Project
PlusEtage, Baarle-Nassau
Miscellaneous
Muziekcafé Lohengrin, 's-Hertogenbosch
20:00
MAMA - The Genesis Tribute
De Pul, Uden
22:00
LIVE: AC/DC Night Out!
Muziekcafé Helmond, Helmond
23:30
Kraak & Smaak
Duycker, Hoofddorp
21:45
King of the World
Manifesto, Hoorn
20:30
Kasper van der Laan - Metamorfosa
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:30
Jonna Fraser
Grenswerk, Venlo
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Martiniplaza, Groningen
19:30
ICE: Björk and Icelandic Folk Music
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
I Am Morbid
013, Tilburg
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Veste, Delft
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Good Charlotte
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Freek de Jonge
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:00
Fleddy Melculy
De Meester, Almere
20:00
Excrementory Grindfuckers + Bluewaffle Sauerkraut
Dynamo, Eindhoven
20:00
EO-Jongerendag
Gelredome, Arnhem
22:00
DUB A WARE invites Masego Soundsystem
dB's, Utrecht
21:00
Doodskop
Little Devil, Tilburg
21:15
De SplitsPolitie
Vorstin, Hilversum
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
De Dijk
Orpheus, Apeldoorn
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Causes
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
23:30
Brooklyn Funk Essentials
Duycker, Hoofddorp
20:00
Bon Scotch
Jonosh, Asten
Bløf
Openluchttheater Lochem, Lochem
16:00
Blokhut Live: Hirax / Kill Ritual / Parris / Raven
Baroeg, Rotterdam
17:30
Black Label / Collision / Deadalus / Defeated Decade / Endeavour
The Curve, Echt
15:15
Balkenkoor Slavuj
Amstelkerk, Amsterdam
Amanda Palmer
Melkweg, Amsterdam
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
100% NL Speelt Live
Stadion de Vliert, 's-Hertogenbosch
zondag 11 juni 2017
16:00
Yamato
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
Xander & The Peace Pirates
De Pul, Uden
Will And The People
Paard, Den Haag
16:00
Voivod
Podium 't Beest, Goes
The Perfect Tool
De Bosuil, Weert
19:30
The Living End
Melkweg, Amsterdam
15:00
The Eskies
Het Bolwerk, Sneek
16:00
Stackhouse
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
15:30
Sara Milonovich' Daisycutter
De Kleine Waarheid, Zaandam
16:15
Ryan M. Brewer
Gigant, Apeldoorn
19:00
Raven
Little Devil, Tilburg
16:00
Metal Church + support
Dynamo, Eindhoven
15:00
Martijje - Evenwicht
Boerderij Kamps, Rolde
18:00
Like U 2
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:30
King Dude
Molen De Ster, Utrecht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
16:30
Jeroen Kant
't Rozenknopje, Eindhoven
15:30
Häxxan / Robbing Banks / Surf Curse
dB's, Utrecht
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
Good Charlotte
Ancienne Belgique (AB), Brussel
16:00
Franse Middag met Gerard Alderliefste & Friends
Vorstin, Hilversum
Epica
Bibelot, Dordrecht
00:00
DJ Meastro
Duycker, Hoofddorp
20:00
Current Swell
Paradiso, Amsterdam
14:00
ChocoTed / Vivienne Aerts
Scheltema Complex, Leiden
Bløf
Openluchttheater Lochem, Lochem
Armed Cloud / Ashby
't Blok, Nieuwerkerk aan den IJssel
20:00
Alt-J
De Kreun, Kortrijk
maandag 12 juni 2017
20:30
Surf Curse
Vera, Groningen
Molly Burch
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Laundry Big Band
Vorstin, Hilversum
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
AFAS Circustheater, Scheveningen
Green Day
Rockhal, Esch zur Alzette
Five Finger Death Punch
013, Tilburg
20:00
Death Valley Girls
Paradiso, Amsterdam
20:30
Blood Ceremony
Merleyn, Nijmegen
Alt-J
013, Tilburg
dinsdag 13 juni 2017
Zara Larsson
Melkweg, Amsterdam
20:30
Yentl
Vorstin, Hilversum
20:00
Van Moorst - Albumrelease
Hedon, Zwolle