Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:15
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Philips Stadion
Eindhoven
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
21:00
V11
Rotterdam
21:00
Vera
Groningen
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
22:00
't Rozenknopje
Eindhoven
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Atak
Enschede
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Chassé Theater
Breda
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Kargadoor
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Kerk
Den Haag
De Pul
Uden
20:30
De Spot
Middelburg
DeLaMar
Amsterdam
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
EKKO
Utrecht
Evangelisch−Lutherse Kerk
Groningen
22:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:00
Grenswerk
Venlo
21:00
Hedon
Zwolle
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Martiniplaza
Groningen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
21:30
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
Neushoorn
Leeuwarden
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
21:00
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
Philips Stadion
Eindhoven
19:00
Podium Victorie
Alkmaar
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Rotown
Rotterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Trix
Antwerpen
21:00
Vera
Groningen
21:00
Vera
Groningen
20:00
Volta
Amsterdam
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Willemeen
Arnhem
21:00
013
Tilburg
Altstadt
Eindhoven
15:15
Amstelkerk
Amsterdam
22:00
Atak
Enschede
16:00
Baroeg
Rotterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
22:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
19:30
De Kapel (DomusDela)
Eindhoven
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
20:00
De Pul
Uden
23:30
Duycker
Hoofddorp
23:30
Duycker
Hoofddorp
donderdag 08 juni 2017
22:15
Marta Ren & the Groovelvets
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Bats
Paradiso, Amsterdam
Buffalo Tom
Paradiso, Amsterdam
20:30
sam's Wijsje Eindfeest: Mamihlapinatapai / Starfish
Patronaat, Haarlem
20:00
Mecano / Mekanik Kommando
Patronaat, Haarlem
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Daniel Lohues - Moi
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Yamato
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Lydia Ainsworth
Sugar Factory, Amsterdam
Najib Amhali / PlusSupportAct
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
Pieter Derks - Spot
Theater De Veste, Delft
21:00
St. Solaire
V11, Rotterdam
21:00
Los Pirañas
Vera, Groningen
20:30
Volta's Local Playground
Volta, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 09 juni 2017
22:00
De Platenparade
't Rozenknopje, Eindhoven
21:00
Bang Bang Bazooka
Altstadt, Eindhoven
20:00
Perfume Genius
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Writist
Atak, Enschede
20:00
Boom like that!
Bibelot, Dordrecht
20:00
All We Are
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
DeWolff
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Chassé Theater, Breda
21:30
Mathilde Santing - songs van Joni Mitchell
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
De Kift
dB's, Utrecht
21:00
James Intveld
De Bosuil, Weert
20:15
Theo Mackaay
De Kargadoor, Utrecht
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Yamato
De Meenthe, Steenwijk
Stef Bos
De Nieuwe Kerk, Den Haag
Fleddy Melculy
De Pul, Uden
20:30
Exist Immortal / Extremities / Textures
De Spot, Middelburg
Gabriel Rios / Jeangu Macrooy / William McCarthy
DeLaMar, Amsterdam
21:00
Marta Ren & the Groovelvets
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Twan van gerven
Duycker, Hoofddorp
23:00
Palmbomen II (DJ-set) / Reza Athar
EKKO, Utrecht
Causes
Evangelisch−Lutherse Kerk, Groningen
22:30
Rabo Jazzboz
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:00
Cliteater / Collision / Exhumed / Rectal Smegma
Grenswerk, Venlo
21:00
Wintersleep
Hedon, Zwolle
20:30
Matarr: release EP ‘777’
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:00
Thin Lizzy Tribute
Little Devil, Tilburg
21:30
David Douglas
Luxor Live, Arnhem
20:30
Etta James Experience
Luxor Live, Arnhem
Rowwen Heze / Toneelgroep Maastricht - Pinkpop
Martiniplaza, Groningen
Will And The People
Melkweg, Amsterdam
Max & Igor Cavalera
Melkweg, Amsterdam
22:00
Gruppo Di Pawlowski
Merleyn, Nijmegen
20:00
I Against I / Steele Justice / March
Mezz, Breda
20:00
The Perfect Tool
Mezz, Breda
21:30
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
Anneke van Giersbergen's VUUR
Neushoorn, Leeuwarden
Guitar Shorty & Morblus
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
3J'S
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
21:00
DJ Orlando
P60, Amstelveen
20:00
I Am Morbid / Necrophagia
Paard, Den Haag
20:00
Lucy Woodward
Paard, Den Haag
19:30
Grim Tim
Paard, Den Haag
Nite Jewel
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Stokers
Paradiso, Amsterdam
20:00
Paul Weller
Paradiso, Amsterdam
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Parktheater, Eindhoven
20:00
Pieter Derks - Spot
Parktheater, Eindhoven
20:00
MAMA - The Genesis Tribute
Patronaat, Haarlem
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
19:00
Dilana
Podium Victorie, Alkmaar
21:00
Velvet Underground Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
EIVØR
Rotown, Rotterdam
20:15
De Dijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater de Schalm, Veldhoven
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater de Stoep, Spijkenisse
Herman van Veen - Herman van Veen Tournee 17/18/19
Theater De Veste, Delft
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Hanson
Trix, Antwerpen
21:00
Wode
Vera, Groningen
21:00
Death Valley Girls
Vera, Groningen
20:00
Volta Metal Night VI
Volta, Amsterdam
20:30
The Eskies
Vorstin, Hilversum
20:00
JAZZ AT WILLEMEEN PRESENTS HET JETSE DE JONG KWARTET
Willemeen, Arnhem
zaterdag 10 juni 2017
21:00
I Am Morbid
013, Tilburg
Zimmerman
Altstadt, Eindhoven
15:15
Balkenkoor Slavuj
Amstelkerk, Amsterdam
22:00
Neophyte / Outsiders / The Darkraver
Atak, Enschede
16:00
Blokhut Live: Hirax / Kill Ritual / Parris / Raven
Baroeg, Rotterdam
21:00
Nots
Bitterzoet, Amsterdam
22:00
DUB A WARE invites Masego Soundsystem
dB's, Utrecht
21:00
Xander & The Peace Pirates
De Bosuil, Weert
19:30
Causes
De Kapel (DomusDela), Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Fleddy Melculy
De Meester, Almere
20:00
MAMA - The Genesis Tribute
De Pul, Uden
23:30
Brooklyn Funk Essentials
Duycker, Hoofddorp
23:30
Kraak & Smaak
Duycker, Hoofddorp