Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kubus
Lelystad
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
19:30
Openluchttheater De Goffert
Nijmegen
20:00
Groene Engel
Oss
20:00
P3
Purmerend
22:30
Paddy Murphy's Irish Pub
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
19:30
Baroeg
Rotterdam
21:00
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Little Devil
Tilburg
De Pul
Uden
De Helling
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater Ludens
Voorburg
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
De Meester
Almere
23:00
P60
Amstelveen
20:30
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
18:00
Melkweg
Amsterdam
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
Mezz
Breda
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
21:00
O.J.C. De Roos
Deurne
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:00
Bibelot
Dordrecht
19:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Openluchttheater Eibergen
Eibergen
21:00
Altstadt
Eindhoven
Philips Stadion
Eindhoven
19:00
Dynamo
Eindhoven
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
23:30
Vera
Groningen
21:00
LOLA050
Groningen
20:00
Simplon
Groningen
19:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Cacaofabriek
Helmond
20:15
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Vorstin
Hilversum
19:45
Duycker
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
18:00
Oefenbunker
Landgraaf
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
19:30
Fort33
Leusden
20:30
Openluchttheater Mariahout
Mariahout
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Openluchttheater Nijverdal
Nijverdal
20:00
Dorpskerk Noordwelle
Noordwelle
20:00
Bostheater Ommen
Ommen
21:00
Rotown
Rotterdam
18:30
Grounds
Rotterdam
15:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
21:30
J.C. Elektra
Sliedrecht
19:30
Openluchttheater Cabrio
Soest
21:30
OJC Comeet
Someren
Porgy en Bess
Terneuzen
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Openluchttheater Valkenburg
Valkenburg
20:00
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
21:00
De Bosuil
Weert
vrijdag 08 juni 2018
20:00
Live at LOLA: Nitrogods / White Boy Wasted
LOLA050, Groningen
20:00
Bare Jams
Simplon, Groningen
20:00
The Restarts
Patronaat, Haarlem
21:00
Janneke de Bijl & Martijn Kardol - Dubbelcabaret
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:15
Alex Klaasen - Showponies
Cpunt Theater, Hoofddorp
23:00
Animals of the Forest
Gebr. De Nobel, Leiden
Diggy Dex
Leidse Schouwburg, Leiden
Waylon
De Kubus, Lelystad
22:00
Amartey & The Band Recraft
Merleyn, Nijmegen
20:15
The Band Of Heathens
Doornroosje, Nijmegen
19:30
Edwin Evers Band
Openluchttheater De Goffert, Nijmegen
20:00
Rapalje / The Killkennys
Groene Engel, Oss
20:00
Terug naar de kern
P3, Purmerend
22:30
Sweet Mary Jane
Paddy Murphy's Irish Pub, Rotterdam
20:30
Jared Grant
BIRD, Rotterdam
19:30
Suffocation
Baroeg, Rotterdam
21:00
Ziggy Played Guitar
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Razorblade Messiah
Little Devil, Tilburg
Fleddy Melculy
De Pul, Uden
Marcus King Band
De Helling, Utrecht
20:00
David Benjamin
TivoliVredenburg, Utrecht
Kiefer Sutherland
TivoliVredenburg, Utrecht
Herman van Veen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
JP & The Seeger Session Band
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
21:00
MAGNACULT + SEITA + ONEGODLESS
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Daniel Lohues
Theater Ludens, Voorburg
21:00
St. Tropez
Hedon, Zwolle
20:00
Her Majesty
Theater de Spiegel, Zwolle
zaterdag 09 juni 2018
20:30
Diggy Dex
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Unstoppable Force II: Satan (UK) + Overruled + Sad Iron
De Meester, Almere
23:00
LOUD!
P60, Amstelveen
20:30
Metropole Orkest
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
The Handsome Family
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Sur Sangam
Bimhuis, Amsterdam
20:00
The Ghost & Gene on Earth
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
30 jaar Zeppos-Café-Chantant
Paradiso, Amsterdam
20:00
János Bródy
Meervaart, Amsterdam
20:00
Shakira
Ziggo Dome, Amsterdam
19:30
Apneu / HOWRAH / Zea
Paradiso, Amsterdam
18:00
Emergenza
Melkweg, Amsterdam
Clean Pete / CUT_
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Kleine Komedie, Amsterdam
23:00
Au Moins ft. Christoffer & Nicholas
Luxor Live, Arnhem
21:00
Van Halen Tribute 5150 en Guns N' Roses Tribute Slash N’ Roses
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Brigitte Kaandorp
Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
Hatebreed
Mezz, Breda
20:00
Alex Klaasen - Showponies
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:00
PHRAME | Haags Pop Centrum
Haags Pop Centrum, Den Haag
19:30
Häxxan
Paard, Den Haag
21:00
O.J.C. De Roos
O.J.C. De Roos, Deurne
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Schouwburg Amphion, Doetinchem
22:00
Bart Wirtz presents The Eminent
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
EZG
Bibelot, Dordrecht
20:00
A Tribute to Supertramp: Supertrap
Bibelot, Dordrecht
19:00
Brandstof Live
Bibelot, Dordrecht
20:00
Edwin Evers Band - Edwin Evers Band - UITVERKOCHT
Openluchttheater Eibergen, Eibergen
21:00
White Elephant + L'Asset
Altstadt, Eindhoven
Guus Meeuwis - Groots met een zachte G
Philips Stadion, Eindhoven
19:00
Moose Blood
Dynamo, Eindhoven
20:00
The Band Of Heathens
Muziekcentrum Enschede, Enschede
23:30
Bawrence of Aralia
Vera, Groningen
21:00
Live at Lola: Nocean
LOLA050, Groningen
20:00
AIDition: Benefiet Stichting Educaided
Simplon, Groningen
19:00
Sold Out
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
22:00
LIVE: Rod Stewart, tribute by Nod Stewart & the Faces
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
Eric Goossens / Leon van der Zanden / Marlon Kicken / Tom Sligting
Cacaofabriek, Helmond
20:15
Eric Goossens / Leon van der Zanden / Marlon Kicken / Raymon Hofkens /
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Steffen Morrison
Vorstin, Hilversum
19:45
HERRIE #3
Duycker, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Nog Nooit Vertoond
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
18:00
Judgement Fest
Oefenbunker, Landgraaf
19:30
Het Urker Mannenkoor "Halleluja"
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Kittiwake
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
19:30
In the Woods - Ben Glover
Fort33, Leusden
20:30
The Dutch Eagles - A California Summer Night
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
23:00
WTF: Vandal & MC TT Ace + Twisted Individual e.a.
Doornroosje, Nijmegen
20:30
De Woodstock Tribute Band
Openluchttheater Nijverdal, Nijverdal
20:00
Windbroke
Dorpskerk Noordwelle, Noordwelle
20:00
Oost Nederlands Mannenkoor
Bostheater Ommen, Ommen
21:00
Meschiya Lake & Dizzy Birds
Rotown, Rotterdam
18:30
Enlaç[arte] – Interlacing
Grounds, Rotterdam
15:00
Harlequin Fest
Baroeg, Rotterdam
20:00
Brass & Bliss
Poppodium Volt, Sittard
21:30
Officium Triste
J.C. Elektra, Sliedrecht
19:30
The Soul of Spanish Harlem
Openluchttheater Cabrio, Soest
21:30
Bon Scotch
OJC Comeet, Someren
De Raad van Toezicht
Porgy en Bess, Terneuzen
21:00
The Southern Blues Explosion
Little Devil, Tilburg
20:00
Nico Rivers
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Dekoor Close Harmony
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Jamai
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Turia
dB's, Utrecht
20:00
Harrison Storm
TivoliVredenburg, Utrecht
Sparks
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Toon Roos
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Camel
TivoliVredenburg, Utrecht
Herman van Veen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Nederpop All Stars
Openluchttheater Valkenburg, Valkenburg
20:00
75 Years Of Paul McCartney
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
21:00
Def Americans
De Bosuil, Weert